15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΙΕΙΝ ΑΡΙΣΤΕΥΕΙΝ - Ομηρικά έπη
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... με ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Φιλοξενούμενη της πρώτης εκπομπής η σκηνοθέτιδα Ειρήνη Καχλιώτη, με αφορμή τη βραβευμένη με 1ο βραβείο καλύτερης ταινίας μυθοπλασίας του 26ου Φεστιβάλ Δράμας, «Skipper Straad». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γρηγόρης Τραγγανίδας
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Με την Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Μπομπ Ντίλαν»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Γέφυρες»
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Καλιφόρνια»
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Διακαναλικό)
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Κεντρική Κίνα»
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Κάθριν Χέμπορν»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πόλεμοι για το χρυσάφι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Οι βοσκοί της συμφοράς»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 με ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ Αλμανάκ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράκουλας και σία»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
23.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
00.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
09.00 ΠΕΛΕΖΙΝΙΟ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΛΕ
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 DESIGN WORLD (Ε)
12.30 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ «Ταξίδι στη Γαλλία»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Τα τρία χρώματα: λευκό»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 JIMMY HENDRIX AT THE ATLANTA POP FESTIBAL
01.30 Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ - ΜΙΛΕΝΙΟΥΜ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
02.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
03.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
21.45 ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ Σειρά
22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
22.50 MISSION
23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μελαχρινός πειρασμός»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΜΑΡΙΜΑΡ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.25 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Το αύριο ποτέ δεν πεθαίνει»
23.30 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κουλό χέρι του νόμου»
02.45 POINT MAN
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
07.45 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ (Ε)
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ
10.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
11.30 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμτάκο προχώρα, ξεβρώμισε τη χώρα»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 VIP
22.30 SEX & THE CITY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 BANDSTAND (E)
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό σύμπλεγμα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ALTER CLIPS
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
21.40 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ
22.30 ΛΕΝΗ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Λάρο Φλιντ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)
03.00 FRASIER
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.30 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
07.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΛΑΟΥΡΑ
18.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The skulis 2»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ένορκος»
01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προφητεία θανάτου»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ