15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Α΄ Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΠ Φαλήρου
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την Ντενίς Μπαλτσαβιά
19.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί ένα μουσικό αφιέρωμα στους Κώστα Βίρβο και Χρήστο Λεοντή, από τις εκδηλώσεις του Δήμου Χαλανδρίου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τον Δημήτρη Αρβανιτάκη, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, με θέμα: «Πολιτικές εξελίξεις, οι θέσεις των κομμάτων και η ενίσχυση του ΚΚΕ»
22.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τον Λάκη Χαλκιά από το κέντρο «ΣΕΙΡΗΝΕΣ»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Φιλοξενούμενη η Εύα Φάμπα, σε ένα αφιέρωμα για τον πατέρα της, Δ. Φάμπα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηνάς
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.30 MEDITERRANEO
12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΓΚΑΛΑ ΣΤΙΒΟΥ ΜΟΝΑΚΟ
15.00 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Δημήτρης Ψαθάς»
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχογειτονιά, αγάπη μου»
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος, η κυρία και ο φίλος»
22.00 ΘΡΥΛΟΙ «Μάικ Τάισον»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΙΝΔΟΙ Μουσικό πρόγραμμα
01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗΣ ΠΑΛΗΣ
07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΕΝΘΕΤΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
14.00 50 ΛΕΠΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάσι»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION JUNIOR
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΗΛΙΑΣ ΚΑΖΑΝ: Ανάμεσα σε δύο κόσμους
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.45 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ Ξένη σειρά
07.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΙΕΡΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 +10 - ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ
15.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ «Φίλιππος - Ιωνικός»
17.30 DESIGN WORLD
18.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
18.30 ΜΑΜΟΥΝΙ ΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.30 JAZZ ESSENTIALS
20.00 ART 3: ΕΠΙΚΑΙΡΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Μαρσέιγ - Μπαστιά»
23.40 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
01.00 ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΣΙΤΣΑΝΗ
02.30 ΡΕΠΟ (Ε)
06.00 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
11.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαβολογυναίκα»
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 MISSION - ARENA
23.00 FEAR FACTOR
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια υπέροχη γυναίκα»
02.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Ντικ Τρέισι»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε κόσμε»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ
15.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
17.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 POINT MAN
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.20 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.15 ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ
12.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
14.00 ΓΙΑΓΚΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ
22.00 ΤΕΚΙΛΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέρι Σπρίνγκερ: η ταινία»
02.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ
03.30 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμμανουέλα στον κόσμο των αισθήσεων»
03.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.15 ALTER CLIPS
06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
08.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (E)
09.00 ΧΑΡΟΛΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
09.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ
10.00 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
10.30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ
10.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάριλ: ο δραπέτης του μέλλοντος»
13.00 BACK STAGE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΩΡΑ
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ 3»
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
18.40 SURVIVOR - BEST OF
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 2»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση χαμαιλέοντας»
03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ: ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος ελεύθερος»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χιονιού»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003 - Ράλι Ιταλίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ