Κυριακή 15 Ιούνη 2003
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

10.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο «902» στο ρυθμό της Λαϊκής Αντισυνόδου με τη «Δράση: Θεσσαλονίκη 2003»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45. ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο «902» στο ρυθμό της Λαϊκής Αντισυνόδου με τη «Δράση: Θεσσαλονίκη 2003»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο «902» στο ρυθμό της Λαϊκής Αντισυνόδου με τη «Δράση: Θεσσαλονίκη 2003»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

08.30 ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

09.30 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

10.00 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ

10.15 ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ

10.15 CYBERGIRL «ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ»

11.20 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε) Ελληνική σειρά

12.00 ΒΑΘΥ ΜΠΛΕ Ξένο ντοκιμαντέρ

13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ Ξένο Ντοκιμαντέρ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.15 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.15 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ξένο Ντοκιμαντέρ

15.30 ΒΟΛΕΪ - WORLD LEAGUE «Τσεχία - Ελλάδα»

16.00 ΜΠΡΟΥΝΟ ΤΖΑΟΥΛΙ

20.00 Η ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΣΤΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ Ξένο ντοκιμαντέρ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γνωριμία της σάρκας»

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Βαλεντίνο επιστρέφει»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.46 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

09.00 ΠΡΙΣΜΑ

11.00 ΣΤΟΥΣ ΠΑΓΟΥΣ ΤΗΣ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗΣ

11.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ - ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

12.00 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ Ντοκιμαντέρ

12.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλοίαρχος Νέμο: αποστολή Ατλαντίς»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ 2003

19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

20.00 ART NET

20.40 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ

20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΑΜΕΡΙΚΗ: 100 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΙΝΙΕΣ Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κουκλίτσα της Νέας Ορλεάνης»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

08.00 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Εκπομπές αφιερωμένες στην Ευρώπη και στη Σύνοδο Κορυφής

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προαγωγή του καναπέ»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Απαγωγή»

03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

06.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ Κινούμενα σχέδια

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ

11.00 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ

11.30 ΒΟΛΤΡΟΝ

12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.45 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

15.45 THE WALL Τηλεπαιχνίδι

16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή, τρελή σαραντάρα»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 THE WALL Τηλεπαιχνίδι

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρες με τα όλα τους»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 CELINE DION: ONE HEART LIVE IN LAS VEGAS

01.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νυχτερινή βάρδια»

04.20 MOBILE FUN

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.15 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

11.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ Ξένη σειρά

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις αμίγκος»

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που έσπαγε πλάκα»

23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Συνέχεια)

01.30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ

03.30 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER CLIPS

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τετράποδος κλέφτης»

14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είσαι στην ΕΟΚ, μάθε για την ΕΟΚ»

16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο αφεντικό»

23.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

01.15 ΣΕΙΡΑ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

04.00 ALTER CLIPS

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ Ξένο ντοκιμαντέρ

06.30 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ

07.00 ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ Ντοκιμαντέρ

08.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ Σειρά

08.30 ΜΑΘΕ «ΣΚΥΛΙ» ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

09.00 ΓΚΟΝΤΖΙΛΑ Σειρά

09.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ

10.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος δράκος»

13.00 Ο ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΗΣ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ ΗΠΕΙΡΩΝ (Ε) Ξένη σειρά

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΜΑΖΙ

16.15 TRACTION

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.35 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα έκανε θάλασσα»

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.30 PRIVE (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 PRIVE (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς, εσείς και οι άλλοι»

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστάρ»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο Παιδική σειρά

12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ

15.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»

17.30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΦΟΡΙ 2

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΑ «PLAYMATE 2003»

21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το 10ο βασίλειο»

01.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ 2003

02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εϊμι»

04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αναχαιτιστής»

06.20 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org