10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΡΕΞ
11.00 «902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ
19.00 ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΛΩΡΙΔΑ Εκπομπή για το αυτοκίνητο και τη μοτοσικλέτα
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
23.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ «Κλέφτηκα και ιστορικά τραγούδια»
06.00 MEDITERRANEO
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
13.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την τιμή και τον έρωτα»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
16.15 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
18.00 5ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ 25 ΜΕΤΡΩΝ
18.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
20.15 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00 ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
00.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
01.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
02.45 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ (Ε)
03.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ «Ορχήστρα των Χρωμάτων»
10.00 ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ «ΜΟΝ - ΣΟΥΝ»
11.00 ΝΩΕ (Ε)
12.00 Η ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
14.30 INFERNO
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυστάλλω»
16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
17.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.15 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
20.30 ART NET (E)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασοι της ταχύτητας και του ιλίγγου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.01 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΟΠΕΡΑ «Υπόθεση Μακρόπουλος»
13.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. T.V. FUN
16.00 ΧΩΡΙΣ ΠΥΞΙΔΑ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN MILLENNIUM
18.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΒΟΛΤΑ
21.00 UFO'S ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
22.00 ΠΑΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βρωμόπαιδο»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
13.30 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΥΠΕΡ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΑΙΡ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέρλιν, ο μάγος»
17.00 ΣΕΙΡΑ
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βραδινό άστρο»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντασιώσεις Νο 2»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικανική ομορφιά»
06.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
12.00 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι κάνει ο άνθρωπος για να ζήσει»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φως... νερό... τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις»
16.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 CAMPIONATO
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
21.30 CAMPIONATO
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αγόρι αλλιώτικο από τ' άλλα»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη μέχρι τέλους»
03.30 EXTREME GAME (E)
04.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.00 FIVE ON LINE (E)
11.30 STATUS QUO
13.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 IN OUT
16.00 ΜΕ 2000 ΦΙΛΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΜΕ 2000 ΦΙΛΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ON AIR
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΓΡΑΜΜΗ ΠΥΡΟΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.00 IN OUT (E)
06.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
07.00 ΝΤΑΓΚ
07.20 ΕΝΑ ΘΕΟΤΡΕΛΟ ΚΑΝΑΛΙ
07.45 ΡΑΜΠΟ
08.10 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.40 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
12.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.30 TRACTION
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του μικρού Φιν»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέντι μπόι αγάπη μου»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόρεστ Γκαμπ»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εβίτα»
03.00 ΣΙΜΠΙΛ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα διαβολάκια»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκουντμπάι Αμέρικα»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό το φάστφουντ στο Λευκό Οίκο»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναζήτηση»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση της Χριστίνας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκόρπιο 1»
03.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΕΡΚ, ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ
05.30 ΤΖΟΝΙ ΚΟΥΕΣΤ