15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Γ΄ κατηγορίας Ανδρών ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης, Κώστας Πατσουρέας
20.40 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Μια ματιά στην εικαστική τέχνη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Τα σημαντικότερα γεγονότα της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
22.35 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική με τον Γιάννη Ευσταθίου
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί την Αμίτση Ελπίδα, μέτζο σοπράνο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 180 ΧΡΟΝΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γαμπροί της Ευτυχίας»
15.45 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)
16.45 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
17.45 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ (Ε)
18.45 PRE GAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Ηρακλής - ΠΑΟΚ»
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ (στο τέλος του αγώνα)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νικ και Τζίνο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ
08.00 MEDITERRANEO
08.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
17.00 Art Net
17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ «Δημήτρης Θανόπουλος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
19.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
20.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
20.30 ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΧΩΡΟΙ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΡΕΤΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 50 ΛΕΠΤΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γοητευτικός σαραντάρης»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
07.31 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Μανόν Λεσκό» του Τζάκομο Πουτσίνι
12.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΥ
17.30 ART 3
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
19.00 DESIGN WORLD
19.30 EXODUS
20.00 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
21.30 ΜΠΛΕ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... ΑΠΟ ΨΥΧΗΣ
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
01.30 SEX & SHOPPING
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 RESCUE HEROES
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 1
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.30 FAME STORY IN CONCERT (Ε)
16.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Speed 2: κρουαζιέρα με τον κίνδυνο»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μητέρα νύχτα»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.10 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.10 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
04.10 MOBILE FUN
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.10 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άνδρας με συνείδηση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
16.00 Ο ALPHA ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Γιάννενα - ΑΕΚ»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Προοδευτική - Παναθηναϊκός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΓΚΟΛ!
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.00 ΓΚΟΛ! (Ε)
03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μέρι Κέιτ και η Ασλι στο Λονδίνο»
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αετός των σκλαβωμένων»
16.45 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
22.00 SING YOUR SONG
22.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 SEX & THE CITY
00.30 APHRODISIA
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ALTER CLIPS
06.00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑΤΑ
08.00 ΓΚΑΡΓΚΟΪΛΣ
09.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
09.30 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
10.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
10.30 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
12.00 ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ
13.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις φυγάδες»
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 POP STARS
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια της τύχης»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασιλιάς για μια νύχτα»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
04.30 REAL TV
05.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ
05.30 ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητής μαϊμού»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβείται τον άνδρα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα αμερικανικής ιστορίας»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα χρόνια μετά»
03.45 Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ