09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Καλεσμένος της εκπομπής ο Κάχι Καχιασβίλι, πρωταθλητής Αρσης Βαρών. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γ. Λιβέρης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
08.30 ΒΙΝΚΑ
08.35 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.15 ΛΕΟ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.45 ΣΙΛΒΑΝ
10.15 SYMPHOLLIES
10.30 TO TZINI ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
11.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOON
12.00 ΣΙΝΕΑΚ «Η Χάιντι και η Κλάρα»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Διονύσης Παπαγιαννόπουλος»
15.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2002 Απευθείας μετάδοση
16.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ Ξένο ντοκιμαντέρ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ (Ε)
18.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2002 Απευθείας μετάδοση
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ «Ορέστης Μακρής»
21.00 WORLD LEAGUE VOLLEY «Ιαπωνία - Ελλάδα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Το ασθενοφόρο»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζιες νότες»
03.30 ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ Ξένο ντοκιμαντέρ
04.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΟΠΟΙΩΝ (Ε)
05.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ «Κίνδυνοι στο νερό»
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ... ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ «Πλάκα»
14.45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στη Ρώμη»
17.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ
19.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο για 5»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εφτά Σαμουράι»
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ «Υπόθεση δολοφονίας» - «Η ιδιωτική ζωή του Ολιβερ του όγδοου»
09.00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ «Η νέα του δουλιά» - «Μια νύχτα έξω»
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΠΙΑ «Σπέτσες»
11.30 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.00 PIZZ' ANNEX
18.30 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΜΠΟΥΝΤΟ
22.00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
23.00 ΘΕΡΙΝΟ ΗΛΙΟΣΤΑΣΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Ηρωες στο περιθώριο»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 ΟΜΑΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑΣ
07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
07.30 ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΩΡΑ
08.00 ΛΑΠΙΤΣ
08.30 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
09.00 ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
12.40 TI ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΗ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
15.15 ΑΛΙΚΗ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Συνέχεια)
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναικοκρατία»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Η Σαλώμη φιλούσε υπέροχα»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εξερευνητές μιας άλλης διάστασης»
02.30 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16.00 LIFE STYLE NEWS
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΘΕΑΤΡΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Απ... ΑΡΕΤΗ... τως με ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.45 Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ
07.00 Ο ΤΟΣΟΔΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΟΝ
07.10 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ
07.20 Η ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΠΡΙΛΙΟΥ
07.45 MUPPET BABIES
08.10 ΟΔΟΣ ΟΝΕΙΡΩΝ
08.30 ΝΟΝΤΙ
08.40 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ: NEXT GENERATION
09.15 ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.20 KOKO ΜΠΙΛ
09.30 ΧΑΪΝΤΙ
10.15 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΝΕΙΛΟΥ
11.00 ΜΕΡΙ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ
11.45 ΣΑΓΚΟΥΑ
12.00 ΕΡΙΚ Ο ΒΙΚΙΝΓΚ
12.45 ΤΡΟΛΣ
13.30 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ
14.15 ΝΤΡΕΪΚ: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ
15.00 ΜΑΡΣΟΥΠΙΛΑΜΙ
15.45 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ: NEXT GENERATION
16.15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟΝ ΙΠΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟ
16.45 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ Σειρά
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Παπαδόπουλου»
19.15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευσεβείς πόθοι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Βερολίνο»
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλληλογραφία με έναν άγνωστο»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΤΗΡ, ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
08.00 ACTION MAN
08.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ (Ε)
16.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ (Ε)
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ALMA LIBRE (Ε)
23.00 PRIVE (E)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμβόλαια θανάτου»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέφρι»
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ Σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΣΙΚΟΥΕΣΤ
14.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
15.00 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινγκ Κονγκ 2: Η επιστροφή»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.20 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 ΓΟΥΙΛ & ΓΚΡΕΪΣ
20.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο καταδότης της μαφίας»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σταρ»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ληστεία της Βοστώνης»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ