08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
17.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική - ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Παπαρήγας
20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ 15ήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Εβδομαδιαία εκπομπή με θέμα το βιβλίο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 ΠΙΝΟΚΙΟ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
12.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΓΚ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35www.άνθρωποι.gr
19.00 Γ? ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνη στην άγρια φύση»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΚΡΙΚ
00.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.15 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.00www.άνθρωποι.gr (E)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
10.30 ΤΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
11.01 ΓΕΥΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΑΪΝΣΛΕΪ
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
14.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
19.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
19.45 Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ
20.00 ΔΙΚΤΥΟ
20.40 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 επίΛΟΓΟΣ
23.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Αντίο παλλακίδα μου»
08.01 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Εύα Μπράουν»
11.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ (Ε)
12.30 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ...(Ε)
13.30 WORLD OF NATURAL SCIENCE
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μίλγουολ - Γουλβς
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER 2
16.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ (Συνέχεια)
19.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
01.30 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοτζίλα εναντίον Μέγκαλον»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΘΟΥΣ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασιλιάς Σολομώντας»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.50 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ
02.00 TWIST (E)
03.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.00 Alter CLIPS
06.50 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανακατωσούρας»
09.50 ALTER ΥΓΕΙΑ
10.00 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ
10.30 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
12.00 ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό πλάσμα»
03.45 ALTER CLIPS
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΟΣΑ ΖΟΥΜΕ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 BAR
22.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος εφιάλτης»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίπαλες καρδιές»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cyborg cop»
05.30 BAR (Ε)
06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.53 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.55 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΝΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ
14.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
15.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)
16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
17.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 B.b.B.
20.00 THE TRAP
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέντευξη με ένα βρικόλακα»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέταρτο πρωτόκολλο»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάνερς»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ