09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.10 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Γιάννη Λεμπέση
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Ο δημοσιογράφος Γιώργος Λιβέρης συζητάει με: τον χρυσό Ολυμπιονίκη Νίκο Κακλαμανάκη, για το αγώνισμά του το ΜΙΣΤΡΑΛ, την αποκλειστική του αγάπη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο χειροποίητων χαλιών για την παρουσίαση χειροποίητων χαλιών και έργων τέχνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
ΠΑΙΔΙ TV
08.00 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
08.30 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ
08.40 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
09.15 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
09.45 SYMPHOLLIES
09.50 ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
10.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας και ο φτωχός»
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΕΛΜΠΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαζύγιο α λα ελληνικά»
16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
18.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ
19.00 50 ΛΕΠΤΑ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΤΑ ΕΘΙΜΑ ΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΗΜΕΡΟΥ
21.15 ΑΥΛΑΙΑ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.35 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ
00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρος κεραυνός»
03.10 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.10 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
11.30 ΖΗΤΗΜΑ ΓΕΥΣΗΣ (Ε)
12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σκανθαροζούμης»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ (Ε)
20.15 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανχάταν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Το αίνιγμα»
08.01 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
09.00 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.30 GIMME 6
09.30 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
10.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
11.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
12.00 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΑΠΕΡΑΝΤΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
14.30 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
17.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.30 ANOIXTOI ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΗ
20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.00 PROFILES «Masters of cinema»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O λαβύρινθος του πάθους»
02.00 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spice World η ταινία»
16.10 ΜΠΑΜ BEST OF
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Εορταστικό
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Κυψέλη»
23.20 ΘΕΑΤΡΟ «Η Σαλώμη φιλούσε υπέροχα»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΟ (Συνέχεια)
02.30 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
03.30 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φεστιβάλ κωμωδίας»
06.00 PACIFIC BLUE
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υπόσχεση»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεροκέφαλος»
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΛΑ ΚΟΡΟΜΗΛΑ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Μανχάταν»
03.00 ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΟ RIBA'S
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χονδρός - Λιγνός»
06.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ
06.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ
15.45 TRACTION
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»
18.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ (τηλεπαιχνίδι)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.30 PRIVE Δέσποινα Βανδή (Ε)
23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος εχθρός»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα νύχια των κατασκόπων»
03.30 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ Σειρά
04.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
13.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αόρατος άνθρωπος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΜΙΣ ΕΥΡΩΠΗ 2001
23.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κωματώδη κατάσταση»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αφροαμερικάνος»
04.15 ΑΛΙΕΝ ΝΕΪΣΟΝ
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ