-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά, από τις 9.30 το πρωί και κάθε μία ώρα μέχρι τις 21.30. Το Σαββατοκύριακο τα δελτία ειδήσεων θα μεταδίδονται από τις 9.30 το πρωί έως τις 21.30 κάθε δύο ώρες.
-- Καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή: Στις 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». Στις 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».
-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Σαν Σήμερα».
-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00 - 13.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο».
Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:
Δευτέρα: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».
Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο».
Τετάρτη: 19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια».
Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις».
Παρασκευή: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».
06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.15 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Σειρά
22.00 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014 Σε απευθείας μετάδοση
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Αθλητική εκπομπή
01.30 SUPER GAME Θυρίδα τηλεπώλησης
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 LOL Ξένη σειρά
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE Σειρά
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)
23.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
00.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 UNFORGETTABLE Σειρά
01.30 COMMUNITY Σειρά
02.00 FANTASY ISLAND Σειρά
03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά
04.00 UNFORGETTABLE Σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 SMALLVILLE Ξένη σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo Mystery incorporated», «Barbie Fairytopia» (Β' μέρος), «Sally Bollywood», «Duck Dodgers», «Ben 10 Omniiverse», «Beyblade Metal Fury», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 KNIGHT RIDER Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 PSYCH Αστυνομική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 OUTSOURCED Σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 THE MENTALIST Ξένη σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαιρετικά δυνατά και απίστευτα κοντά» Α' τηλεοπτική προβολή
00.45 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά
01.45 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.45 LIFE Αστυνομική σειρά
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Red mist» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.15 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά
00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «JACKASS 3.5»
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι», «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»
09.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 LOL Ξένη σειρά
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE Σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι να καίει»
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πληγωμένες καρδιές»
01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 UNFORGETTABLE Σειρά
01.30 COMMUNITY Σειρά
02.00 FANTASY ISLAND Σειρά
03.00 KINGDOM HOSPITAL Ξένη σειρά
04.00 UNFORGETTABLE Σειρά
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 SMALLVILLE Ξένη σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo Mystery incorporated», «My little pony: Equestria girls», «Duck Dodgers», «Ben 10 Omniiverse», «Beyblade Metal Fury», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 KNIGHT RIDER Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 PSYCH Αστυνομική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 OUTSOURCED Σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «P.S. I love you»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό τρελό τζακούζι»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στο Λας Βέγκας»
06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
07.30 TV QUIZ
10.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
10.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού του έρωτα»
15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
19.00 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014 Σε απευθείας μετάδοση από την Ισπανία
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι πύργοι»
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Ζωντανή αθλητική εκπομπή
01.15 SUPER GAME
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
08.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 JAMIE'S GREAT BRITAIN Ψυχαγωγική εκπομπή
11.00 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
12.00 Μ.Α.Μ (Ε)
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)
15.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός απ' το Λονδίνο»
22.45 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
11.10 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gigli»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Make it funky»
03.30 FANTASY ISLAND Σειρά
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φεγγαρόφωτος κόσμος»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HOUSE Ιατρική σειρά
18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μα πως τα καταφέρνει!» Α' τηλεοπτική προβολή
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Arthur» Α' τηλεοπτική προβολή
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στον έρωτα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λυκόφως συνεχίζεται: Μαύρα μεσάνυχτα»