ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 6 Αυγούστου 2000
Σελ. /24
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ
902
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις, συζητήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού

10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

15.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ

19.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική παράσταση «ΔΟΝ ΚΑΜΙΛΟ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)

07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ

09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστροναύτες για δέσιμο»

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ

18.00 NBA - JAM

18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ

21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ

22.00 ΧΩΡΙΚΑ ΥΔΑΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»

01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

01.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

03.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.40 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

05.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

07.50 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

10.00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ

10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ

11.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)

12.01 INFERNO (Ε)

12.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Ρύζι»

14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Κώστας Βουτσάς»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Πουλιά του βάλτου»

17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

18.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

19.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ

20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

00.35 ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζεται εμβόλιμα η εκπομπή «Με τη φωνή του συγγραφέα»
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00
ΕΤ 3
Τηλ. 031-857.357

08.30 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ

09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ

10.30 ΤΡΙΚΕΡΙ: ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ

11.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ

12.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄- ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ

14.00 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

16.30 ΚΑΘΑΡΗ ΟΘΟΝΗ

17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

20.30 ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

21.00 ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχια απειλή»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπειρίες»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

22.50 SUPER GAME

22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας της πίστας»

04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νυχτερίδα του διαβόλου»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ

11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΑΜΠΟΥ

16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)

18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες ξέρουν να αγαπούν»

23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)

24.00 DEEP IN THE CITY

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «24 ώρες διορία»

03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

04.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ 2000 ΜΟΤΟ GP. Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (E)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)

07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)

08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)

09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)

10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ

12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)

17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

18.20 C' EST LA VIE (Ε)

18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανυπεράσπιστο θύμα»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

01.30 FRASIER

02.00 ΟΧΙ.. ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

07.30 ΕΞ-ΜΕΝ

08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ

08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ

08.40 ΑΡΘΟΥΡ

09.10 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

09.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ

09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ

10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

11.20 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

11.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά και ψέματα»

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάκελοι Ρόκφορντ: Αβάσιμες κατηγορίες»

02.45 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΤΟΣ

03.45 ΠΕΡΛ

04.15 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ALRIGHT ALREADY

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ

11.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

12.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) ...στο κέντρο «ΒΙΒΛΟΣ»

13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΧΙΡΟΣΙΜΑ

19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Καλό λαϊκό τραγούδι από τον Γιάννη Λεμπέση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ

22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ 1
Τηλ. 7701.911 - 5

05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ

06.00 MEDITERRANEO (Ε)

06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.50 NATIONAL GEOGRAPHIC

12.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΩΝΕΣ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ανιψιός μου ο Μανώλης»

15.25 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)

17.45 10ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

18.30 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ

20.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ «Αμφιλοχία»

21.40 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Η κυρία έχει νεύρα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)

23.35 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

24.00 Η ΠΑΝΣΕΛΗΝΟΣ

01.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ

02.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)

03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμαοι εκπομπές «Η δική σου μέρα» και «Σοβαρά;»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.30 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ 2000 (Ε)

09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

10.00 Ο ΟΠΕΝΧΑΪΜΕΡ ΚΑΙ Η ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΟΜΒΑ

11.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ

12.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ

12.30 ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ

13.00 ΝΤΟΥΜΠΛ ΦΑΣ «Το μικρό και το μεγάλο»

13.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ

14.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ: ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)

17.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ «Μέσα μεταφοράς»

17.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ!

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

19.15 ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ ΕΙΚΟΝΕΣ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέρμα τα δίφραγκα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιλ και Τζιμ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

00.35 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζεται εμβόλιμα η εκπομπή «Με τη φωνή του συγγραφέα»
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

10.31 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ «Αιανή»

11.00 ΟΠΕΡΑ «Τα παραμύθια του Χόμφαν»

13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)

15.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

15.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

16.00 ΧΩΡΙΣ ΠΥΞΙΔΑ

17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

17.30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ

18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

20.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ - ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΣΚΑΡ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ

21.30 ΧΙΡΟΣΙΜΑ - ΔΕΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΟΛΕΘΡΟΥ

22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γιοι του ανέμου»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

07.00 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ

07.50 ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑ

08.40 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

09.10 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.50 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ

10.20 ΜΠΑΤΜΑΝ

10.50 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

11.20 ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΕΣ

11.50 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ

12.15 SUPER GAME

12.20 ΤΑΙΝΙΑ «Το αγοροκόριτσο»

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

15.15 SUPER GAME

15.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

15.50 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)

16.30 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αριστείδης και τα κορίτσια του»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΖΟΚΕΡ

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»

23.10 SUPER GAME

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγές στη σιωπή»

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πουλί του παραδείσου»

03.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενη υπόθεση»

05.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 Ο ΓΕΛΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ (Ε)

15.45 MR. BEAN

16.30 ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξύπνα κορόιδο»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»

23.00 ΤΣΑ! (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χιροσίμα»

04.00 SUPERBIKES (E)

05.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ

11.30 STATUS QUO

13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΙΝΤΙ

14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ON AIR

18.00 BEST OF THE BEST

18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.50 BEST OF THE BEST (E)

01.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)

02.30 ON AIR (E)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6903.000

07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ

07.30 ΡΑΜΠΟ

08.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)

09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ στο στρατό»

11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

11.30 ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ

12.00 Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ

13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.30 ΟΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΕΣ (Ε)

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρέμο: Αοπλος και επικίνδυνος»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρεβατομουρμούρα»

19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Crimson tide»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρενήρης απόδραση»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ (Ε)

02.30 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.15 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

06.45 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ

07.15 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

07.15 ΕΞ-ΜΕΝ

08.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

08.20 ΠΟΚΕΜΟΝ

08.50 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

09.00 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ

09.15 ΜΠΑΡΝΕΪ

09.45 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ

10.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

10.15 ΑΡΘΟΥΡ

10.45 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ

11.15 ΠΟΚΕΜΟΝ

11.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

12.00 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

12.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ

14.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ

15.00 ΖΙΝΑ

16.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΑΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΣΙΚΟΥΕΣΤ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ: Με το δάχτυλο στη σκανδάλη»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρθουρ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του μπαμπά»

03.15 ΠΥΡΙΝΗ ΖΩΝΗ

04.15 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ

05.15 ΠΕΡΛ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

Ο ταχυδρόμος

Μια εξαιρετική βραβευμένη δραματική γιαπωνέζικη ταινία, με αρκετά κωμικά στοιχεία, σε σενάριο και σκηνοθεσία Σαμπού, παρουσιάζεται από τη ΝΕΤ στις 00.35 την Τρίτη, με τον τίτλο: «Ενας ευσυνείδητος ταχυδρόμος». Ο Σαουάκι, ο ταχυδρόμος, ζει μια ήσυχη, αλλά αρκετά βαρετή και μονότονη ζωή. Μια μέρα, ενώ κάνει τη συνηθισμένη του βόλτα για να μοιράσει τα γράμματά του, συναντά εντελώς τυχαία έναν παλιό του φίλο, το Ναγκούτσι. Θυμούνται τα παλιά, αλλά δε μιλάνε για τα καινούρια, ο ένας γιατί δεν έχει τίποτε το καινούριο να πει, ο άλλος γιατί έχει παρά πολλά και πολύ κακά... Ο Ναγκούτσι έχει γίνει έμπορος ναρκωτικών και κατά λάθος το, «κομμένο» από τη Μαφία, δαχτυλάκι του πέφτει μέσα στην ταχυδρομική τσάντα του ξέγνοιαστου ποδηλάτη ταχυδρόμου. Από εκεί αρχίζει η περιπέτεια του τελευταίου, αφού η αστυνομία, που παρακολουθεί το σπίτι του Ναγκούτσι, θεωρεί τον Σαουάκι, ύποπτο για διακίνηση ναρκωτικών. Η αστυνομία κάνει έρευνα στο σπίτι του ταχυδρόμου και ανακαλύπτει το κομμένο δάκτυλο. Από κείνη τη στιγμή, η βαρετή, αλλά ήσυχη ζωή του ταχυδρόμου, διακόπτεται. Καταζητείται για φόνο. Πρόκειται για μια δραματική, αλλά διασκεδαστική φάρσα, που σατιρίζει τις περιπέτειες ενός απλού, αφελούς, αλλά πολύ ευσυνείδητου ανθρώπου και με αυτόν τρόπο ο σκηνοθέτης αντικατοπτρίζει και καυτηριάζει την αλλοίωση της νεολαίας της χώρας του. Παίζει ο Σινίτσι Τσουτσούμι.

Χιροσίμα

Μια μίνι σειρά αμερικανοϊαπωνικής συμπαραγωγής του 1996 αρχίζει σήμερα Κυριακή, στον ALPHA, στη 01.05, με τον τίτλο «Χιροσίμα». Η σειρά εξετάζει το βομβαρδισμό και την καταστροφή της Χιροσίμα ως μια ανθρώπινη σύγκρουση και επιχειρεί να διαφωτίσει τα βασικά ηθικά ερωτήματα και από τις δυο πλευρές: Για τους Γιαπωνέζους, ήταν θέμα διάσωσης της τιμής τους, για τους Αμερικανούς ένας τρόπος να τελειώσουν τον πόλεμο - έτσι τουλάχιστον ισχυρίζονται! Η «Χιροσίμα» αποτελεί το αποτέλεσμα συνδυασμού αυθεντικού οπτικο-ακουστικού υλικού με δραματοποιημένα επεισόδια. Τα μέρη που αναφέρονται στην Ιαπωνία σκηνοθετήθηκαν από ιαπωνική ομάδα, εξασφαλίζοντας τη «δίκαιη» και ...αντικειμενική παρουσίαση των γεγονότων. Σκηνοθεσία: Κορεγιόζι Κουραχάρα. Παίζουν: Κένεθ Γουέλς, Τατσούτο Ματσουμούρα.




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org