Το πρόγραμμα του webradio περιλαμβάνει:
-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά, από τις 9.30 το πρωί και κάθε μία ώρα μέχρι τις 21.30 το βράδυ.
-- Καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή: Στις 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». Στις 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».
-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Σαν Σήμερα».
-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00 - 12.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο» με ρεπορτάζ από το Μουντιάλ.
Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:
Δευτέρα: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».
Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο».
Τετάρτη: 19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια».
Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις».
Παρασκευή: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».
Σάββατο: 22.00 - 23.00 «Η τζαζ τότε και τώρα».
Κυριακή: 21.30 - 23.30 «Metalμόρφωση».
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
01.30 SUPER GAMES Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Μικρή γιατρός»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΓΛΥΚΙΑ ΠΙΚΡΗ ΑΓΑΠΗ Δραματική τηλενουβέλα
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζιβέγγος»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
22.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
23.30 WORLD PARTY (Ε)
00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)
11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
23.30 CLIENT LIST Σειρά
00.30 THE BIG C Σειρά
01.10 COMMUNITY Σειρά
01.40 IQUIZ
03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
04.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Beyblade Metal Fusion», «Duck Dodgers»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτο σκοτάδι» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
01.00 FRINGE Σειρά
02.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μακελειό στη Χαντίθα»
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απρόσκλητη»
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 DISNEY JUNIOR «Η λέσχη του Μίκυ», «Μικρή γιατρός»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΓΛΥΚΙΑ ΠΙΚΡΗ ΑΓΑΠΗ Δραματική τηλενουβέλα
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλασική περίπτωση βλάβης»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι (τελευταίο)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ψεύτρα»
24.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)
11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 SINGLES 2 (Ε)
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
23.30 CLIENT LIST Σειρά
00.30 THE BIG C Σειρά
01.10 COMMUNITY Σειρά
01.40 IQUIZ
03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
04.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Beyblade Metal Fusion», «Duck Dodgers»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Match point»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές για μια νύχτα»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω... ξανά»
04.30 ΜΙΛΑ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 TV QUIZ
09.30 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.30 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι των κακών του Μίκυ»
15.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
23.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 1»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλασική περίπτωση βλάβης»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής (τελευταίο)
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
12.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 L.A.P.D. (Ε)
16.45 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.50 DROP DEAD DIVA (Ε)
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.30 SAFE SEX (Ε)
00.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: LOCOMONDO
03.00 DROP DEAD DIVA (Ε)
04.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λεγεώνα των υπερηρώων: Οι μαχητές του αύριο»
07.10 STARLAND «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Sylvester and Tweety mysteries», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest Petshop», «Barbie Fairytopia» (Β' μέρος), «Ever after high», «Scooby-Doo mystery incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pluto Nash»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 S#*! MY DAD SAYS Σειρά
18.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντένις, ο τρομερός»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίθιος και ο Πανηλίθιος»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος του τρόμου» Α' τηλεοπτική προβολή
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικός έρωτας»