00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 14:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 14:00 - 16:00 Η ΤΖΑΖ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, 16:00 - 19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 20:00 WORLD BYPASS, 20:00 - 22:00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ, 22:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 14:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 14:00 - 16:00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ, 16:00 - 17:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 17:00 - 19:00 7 ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, 19:00 - 20:00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, 20:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 17:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 17:00 - 19:00 7 ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, 19:00 - 20:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ, 20:00 - 22:00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ, 22:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
00:00 - 10:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 14:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ 14:00 -16:00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 16:00 - 18:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 18:00 - 19:00 ΛΟΓΩ... ΤΕΧΝΗΣ 19:00 - 21:00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ, 21:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
00:00 - 10:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:00 - 10:30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, 11:00 - 13:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, 13.00-13.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 14:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 14:00 - 16:00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, 16:00 - 18:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 18.00-20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 20:00 - 21:00 ROCK AND ROLL ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 21:00 - 23:00 Η JAZZ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, 23:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
10:00 - 10.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ 10-30-10.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 10.35 - 11:00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, 11:00 - 12:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 12:00 - 14:00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, 14:00 - 15:00 ΛΑΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, 15:00 - 18.00 20:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 18.00 - 20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ 20:00 - 21:00 ROCK AND ROLL ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 21.00-22.00 ΗΧΟΙ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ 22.00 - 24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΕΡΤ FOCUS Εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
10.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ Ντοκιμαντέρ
11.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε)
12.00 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ (Ε)
13.00 TOP STORIES (Ε)
15.00 DANI'S HOUSE
15.30 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
18.00 ΠΕΡΙΣΚΟΠΙΟ (Ε)
18.30 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ (Ε)
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
19.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ (Ε)
20.00 MR. SELFRIDGE Νέα σειρά
21.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)
23.00 EUROLEAGUE SHOW
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.45 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΤΑΜΑΜ Καθημερινή σειρά
23.15 THE 2NIGHT SHOW
01.15 VICE
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά
21.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.50 60' ΕΛΛΑΔΑ
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ: THE NIGHT EDITION
23.00 CELEBRITY GAME NIGHT
00.10 ΤΙ ΝΕΑ;
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέδιο απόδρασης»
Δευτέρα
6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής, 7 μ.μ. Συνδικάτο Μετάλλου Αττικής και Ναυπηγικής Βιομηχανίας, 8 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας
Τρίτη
6 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων Αττικής, 8 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με τη Μαρία Καραπιπέρη
Τετάρτη
6 μ.μ. Σωματείο εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό σύστημα, 7 μ.μ. Συνδικάτο Ενέργειας
8 μ.μ. Γραμματείες του ΠΑΜΕ
Πέμπτη
6 μ.μ. Γραμματείες του ΠΑΜΕ, 7 μ.μ. Σύνδεσμος Ιδιωτικών Υπαλλήλων, 9 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με το Γιώργο Σαρρή
Παρασκευή
6 μ.μ. Συνδικάτο Φαρμάκου, 7 μ.μ. Ενωση Λογιστών, 8 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών (ΜΑΣ), 9 μ.μ. Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος
ΑΘΗΝΑΙΟΝ (Λεωφ. Βασ. Ολγας 35, 2310.832.060) «De profundis» (21.15). ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΝ (Εθν. Αμύνης 2, 2310.262.051) «Η ώρα του Διαβόλου» (21.15). ΑΥΛΑΙΑ (Τσιμισκή, 2310.237.700) «Απόψε στο Στράτφορντ» (19.00). ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ (Λεωφ. Νίκης 121, 2315.200.200) «Η κωμωδία του αυτόχειρα» (19.00). ΘΕΑΤΡΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (Εθν. Αμύνης 2, 2315.200.200) «Γλάρος» (19.00). ΘΕΑΤΡΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΙΧΗ (Πανεπιστημίου 2, 2310.210.308) «The smell of the kill» (21.15). ΜΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΣΤΩΝ (Κολοκοτρώνη 21, 2310.589.200) «Του Κουτρούλη ο γάμος» (19.00). Μικρό Θέατρο: «Ο κάτω Παρθενώνας» (19.00).
ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΑΘΗΝΑΙΟΝ (Λεωφ. Βασ. Ολγας 35, 2310.832.060) «Τι και τι το κατιτί» (12.00). ΑΝΕΤΟΝ (Παρασκευοπούλου 42, 2310.869.869) «Οδύσσεια» (11.30). ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΝ (Εθν. Αμύνης 2, 2310.262.051) «Ο μικρός πρίγκηπας» (από 27/9-..., Κυρ. 11.00). ΑΥΛΑΙΑ (Τσιμισκή, 2310.237.700) «Παραμύθια στο ασανσέρ» (11.30). ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ (Λεωφ. Νίκης 121, 2315.200200) «Ο μυστικός κήπος» (11.00). ΕΓΝΑΤΙΑ (Πατρ. Ιωακείμ 1, 2310.225.172) «Η Χιονάτη και οι 7 νάνοι» (11.30). ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (25ης Μαρτίου 1, 2310.8959.389) «Παραμύθι χωρίς όνομα» (11.30). ΟΛΥΜΠΙΟΝ (Πλατ. Αριστοτέλους 10, 2310.378.400) «Τα γουρουνάκια κουμπαράδες» (11.30). ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ «ΕΝΩ» (Ερμού 11 και Δραγούμη, 2310.425.097) «Αισώπου κόμιξ 2» (17.30). ΡΑΔΙΟ ΣΙΤΥ (Παρασκευοπούλου 9, 2310.819153/824970) «Ο ευτυχισμένος πρίγκιπας... θα μείνει εδώ» (11.30). ΣΟΦΟΥΛΗ (Τραπεζούντος 5 και Σοφούλη, 2310.423.925) «Λάχανα και Χάχανα» (11.30). STUDIO Vis Motrix (Αγν. Στρατιώτη 20, 2310.228.161) «Η Πεντάμορφη και ο σκώρος» (11.00). ΦΑΡΓΚΑΝΗ (Αγ. Παντελεήμονος 10, 2310.960.063) «Τριγωνοψαρούλη... μην εμπιστεύεσαι ποτέ αχινό!» (Κυρ.11.30). ΧΑΝΘ (Νικ. Γερμανού 1, 2310.241.007) «Τα Χριστούγεννα του κυρίου Σκρουτζ» (1-30/12, 12.00).
ΦΑΡΓΚΑΝΗ (Αγ. Παντελεήμονος 10, 2310.960.063) «Απίστευτη ιστορία» (21.00 & 23.00).
06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00, 09.00, 10.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
19.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Δουλειά για άντρες» Α' τηλεοπτική μετάδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
10.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΕΦ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ Ντοκιμαντέρ
11.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε)
12.00 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ (Ε)
13.00 TOP STORIES (Ε)
15.00 DANI'S HOUSE
15.30 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ
16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)
17.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
18.00 EUROPA LEAGUE ΕΡΤ
20.00 MR. SELFRIDGE Νέα σειρά
21.00 EUROLEAGUE PRE GAME SHOW
21.45 EUROLEAGUE BASKET - ΑΓΩΝΑΣ «Παναθηναϊκός - Ζιελονα Γκορα»
23.45 EUROLEAGUE SHOW
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.45 ΣΠΑΤΑ LIVE
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ
18.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
23.15 ΤΗΣ «Α» ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεταφυσική δραστηριότητα 2»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουόλ-Υ»
23.50 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 SAFE SEX (Ε)
00.10 ΤΙ ΝΕΑ;
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός ιππότης»
07.00 ΔΙΠΛΗ ΜΑΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00 Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 EUROPE Εκπομπή
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΛΟΚ ΣΤΟΝ ΠΟΥΑΡΟ (Ε) «Sherlock»
20.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Σάντα Τσικίτα»
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλειά για άντρες»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
11.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε) Σειρά
12.00 ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΥΡΙΟΙ (Ε) Σειρά
13.00 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)
13.15 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ «Αδελφοί Γκριμ»
15.00 HANDBALL PREMIER (Ζ)
17.00 ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
19.00 ART ΕΡΤ (Ε)
20.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόλυση»
22.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.15 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 JOY Τηλεοπτική περιοδικό
15.30 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής
15.45 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 G TECH TRENDS
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»
20.00 ΑΝΤ1 NEWS
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόης»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς Νο2»
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλβιν και η παρέα του, 2»
15.15 ΠίξΕλ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάντεψε τι κάνω τα βράδια»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
11.10 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
12.00 JENNY JENNY
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεντρική σκηνή: Δυνάμωσέ το»
17.00 MY LIFE
17.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρωξάνη»
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΠΑΜΠΤΩΧΟΙ Α.Ε.»
06.15 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος νικητής»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 MIKE AND MOLLY
18.50 TWΟ AND A HALF MEN Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Garfield 2»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναζήτηση»