ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 29 Ιούνη 2014
Σελ. /40
Προγράμματα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ

Εκπομπές από σωματεία, σπουδαστικούς και φοιτητικούς συλλόγους, εκπομπές σχολιασμού, αλλά και πολιτιστικού περιεχομένου, περιλαμβάνει το πρόγραμμα του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr/modules/mod_radioplayerjoomla-free/pame_radio.php). Ολες οι εκπομπές αποθηκεύονται και είναι διαθέσιμες για ακρόαση από την ιστοσελίδα του ΠΑΜΕ (http://pamehellas.gr).

Δευτέρα

6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής

7 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού

9 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με τη Μαρία Καραπιπέρη

Τρίτη

6 μ.μ. Σωματείο Εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό Σύστημα

7 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

Τετάρτη

6 μ.μ. Συνδικάτο Μετάλλου Αττικής

7 μ.μ. Κλαδικό Συνδικάτο Ενέργειας

9 μ.μ. Εκπομπή της Γραμματείας Διεθνών Σχέσεων του ΠΑΜΕ

Πέμπτη

6 μ.μ. Εκπομπή ΣΥΣΔΙΕΚ

7 μ.μ. Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων

9 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

Παρασκευή

5 μ.μ. Εκπομπή Γραμματείας Θεσσαλονίκης του ΠΑΜΕ

6 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών

7 μ.μ. Ενωση Λογιστών Πρωτευούσης

Από τις 12 το μεσημέρι και κάθε μία ώρα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων.

Το πρόγραμμα του web radio του «902.gr»

Mπαίνοντας στο «902.gr» και πατώντας πάνω στο εικονίδιο του Web Radio αποκτάτε πρόσβαση στη ροή προγράμματος του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΚΚΕ.

Το πρόγραμμα του webradio περιλαμβάνει:

-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά, από τις 9.30 το πρωί και κάθε μία ώρα μέχρι τις 21.30 το βράδυ.

-- Καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή: Στις 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». Στις 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».

-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Σαν Σήμερα».

-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00-12.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο» με ρεπορτάζ από το Μουντιάλ.

Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:

Δευτέρα: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».

Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο».

Τετάρτη: 19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια».

Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις».

Παρασκευή: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».

Σάββατο: 22.00 - 23.00 «Η τζαζ τότε και τώρα».

Κυριακή: 21.30 - 23.30 «Metalμόρφωση».

ΠΕΜΠΤΗ 3/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

00.15 SHARK Δικαστική σειρά

01.15 ΛΟΛΑ (Ε)

02.00 TV QUIZ Διαγωνισμός

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του χρήματος» Α' τηλεοπτική προβολή

00.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 SINGLES (Ε)

17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

23.30 GOLDEN BARISTA

24.00 SAFE SEX (Ε)

01.10 COMMUNITY Σειρά

01.40 IQUIZ

03.00 TILL DEATH Σειρά

03.30 MY BIG FAT GREEK LIFE - ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Duck Dodgers»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βαθιά νερά» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.30 FRINGE Σειρά

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φανταστικός κόσμος του Δρ. Παρνάσους»

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.30 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.30 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Τίνκερμπελ και η μεγάλη νεραϊδοδιάσωση»

15.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»

23.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός

03.45 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετραπέρατος»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε, φιλήστε, τελειώσατε»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

12.50 DR. COOK (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

16.00 L.A.P.D. (Ε)

16.45 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

16.50 DROP DEAD DIVA (Ε)

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU

18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

23.30 SAFE SEX (Ε)

00.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΝΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ «Λιμάνια ξένα»

01.45 DROP DEAD DIVA (Ε)

02.45 MY BIG FAT GREEK LIFE - ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά

04.00 ΙΧΝΗ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν και το κορίτσι - Αίνιγμα»

07.10 STARLAND «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Sylvester and Tweety mysteries», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest Petshop», «Η Barbie παρουσιάζει την Θαμπελίνα» (Γ' μέρος), «Ever after high», «Max Steel», «Scooby-Doo mystery incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαμά σε κρίση»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 S#*! MY DAD SAYS Σειρά

18.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλίες και έρωτες» Α' τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη και άλλα δεινά»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσυλο»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χορωδία της αποτυχίας»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/7
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής

23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

00.15 SHARK Δικαστική σειρά

01.15 ΛΟΛΑ (Ε) Σειρά

02.00 TV QUIZ Διαγωνισμός

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dance flick» Α' τηλεοπτική προβολή

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 Η ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΡΟΣ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 TV MALL

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Best of)

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (τελευταίο)

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε, φιλήστε, τελειώσατε»

23.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 SINGLES (Ε)

17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά

22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

23.30 SAFE SEX (E)

00.30 THE BIG C Σειρά

01.10 COMMUNITY Σειρά

01.40 IQUIZ

03.00 TILL DEATH Σειρά

03.30 MY BIG FAT GREEK LIFE - ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Duck Dodgers»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Van Helsing»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάλαμος του τρόμου» Α' τηλεοπτική προβολή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω»

04.30 ΜΙΛΑ (Ε)




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org