ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 19 Οχτώβρη 2014
Σελ. /40
Προγράμματα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ

Με νέες εκπομπές από σωματεία, Λαϊκές Επιτροπές και μαζικούς φορείς ξεκίνησε τη λειτουργία του το διαδικτυακό ραδιόφωνο του ΠΑΜΕ. Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κάθε μέρα από τις 12.00 έως τις 22.00 θα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων ανά μία ώρα.

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.00 Συνδικάτο εργαζομένων στις Τηλεπικοινωνίες και την Πληροφορική (ΣΕΤΗΠ)

19.00 Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

21.00 Γραμματεία Θεσσαλονίκης

ΤΡΙΤΗ

18.00 Συνδικάτο Εργαζομένων Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων

19.00 Σωματείο εργαζομένων στην Ενέργεια

21.00 Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος

ΤΕΤΑΡΤΗ

18.00 Σωματείο εργαζομένων Χρηματοπιστωτικών και συναφών επιχειρήσεων

19.00 Συνδικάτο Μετάλλου και Ναυπηγικής Βιομηχανίας

21.00 «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά» με την Μαρία Καραπιπέρη

ΠΕΜΠΤΗ

18.00 Γραμματεία Διεθνών σχέσεων / «Εδώ στην ξένη χώρα» με την Χρυσούλα Γιαμουρίδου και την Ερη Κασίμη (Οι εκπομπές θα μεταδίδονται ανά 15 μέρες εναλλάξ)

19.00 Σύνδεσμος Ιδιωτικών Υπαλλήλων

21.00 «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18.00 Συνδικάτο Φαρμάκου/ Καλλυντικών και συναφών επαγγελμάτων

19.00 Ενωση Λογιστών Αθήνας

ΣΑΒΒΑΤΟ

12.00 Θεματική εκπομπή

18.00 Γραμματεία Ιωαννίνων / Εργατικό Κέντρο Λαυρίου (Οι εκπομπές θα μεταδίδονται ανά 15 μέρες εναλλάξ)

19:00 Γραμματεία Πάτρας

ΚΥΡΙΑΚΗ

18:00 Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών (ΜΑΣ)

19:00 «Metal is coming»

Το πρόγραμμα του web radio του «902.gr»

Mπαίνοντας στο «902.gr» και πατώντας πάνω στο εικονίδιο του Web Radio αποκτάτε πρόσβαση στη ροή προγράμματος του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΚΚΕ. Το πρόγραμμα του web radio περιλαμβάνει:

-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά, από τις 9.30 το πρωί και κάθε μία ώρα μέχρι τις 21.30. Το Σαββατοκύριακο τα δελτία ειδήσεων θα μεταδίδονται από τις 9.30 το πρωί έως τις 21.30 κάθε δύο ώρες.

-- Καθημερινά, από Δευτέρα έως Παρασκευή: Στις 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». Στις 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».

-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Σαν Σήμερα».

-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00 - 13.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο».

Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:

Δευτέρα: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία»

Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο»

Τετάρτη: 15.00 - 16.00 «Θέατρο για παιδιά» και

19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια»

Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις»

Παρασκευή: 19.00 - 20.00 «Ποιητική Αδεία».

Σάββατο: 21.30 - 23.30 «Η τζαζ τότε και τώρα»

Κυριακή: 21.30 - 23.30 «METALΜΟΡΦΩΣΗ»

ΠΕΜΠΤΗ 23/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή

22.05 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA EUROPA LEAGUE «Τότεναμ - Αστέρας Τρίπολης»

00.10 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΦΙΛΗ ΖΩΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Πρεμιέρα) Σειρά

22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

21.45 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά

01.00 BREAKING BAD Σειρά

02.00 COMMUNITY Σειρά

02.30 FANTASY ISLAND Σειρά

03.30 TILL DEATH Σειρά

04.00 BREAKING BAD (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις σωματοφύλακες» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 NCIS Αστυνομική σειρά

01.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

02.30 LIFE Αστυνομική σειρά

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θέατρο του τρόμου» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 KARADAYI Δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΤΡΙΧΕΣ Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

00.30 Η ΕΚΔΡΟΜΗ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Four Brothers»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψάχνοντας τον Νέμο»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

21.45 ΔΙΚΑΙΩΣΗ

22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά

01.00 BREAKING BAD Σειρά

02.00 COMMUNITY Σειρά

02.30 FANTASY ISLAND Σειρά

03.30 TILL DEATH Σειρά

04.00 BREAKING BAD (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα σε δύο ληστείες» Α' τηλεοπτική προβολή

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «After life»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναυάγιο στην παράνοια»

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ - Πρεμιέρα -

11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς υπό κράτηση»

15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

17.48 G TECH TRENDS Εκπομπή τεχνολογίας

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΟΧΙ»

24.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε) Καθημερινή σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Πρεμιέρα)

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

11.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

11.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

12.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ο κατάσκοπος»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απίστευτες περιπέτειες της Αντέλ» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονές»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Make it funky»

04.00 FANTASY ISLAND Ξένη σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Mucha Lucha», «Young justice», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Fairytopia - Mermaidia» (α' μέρος), «Ever After High», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Daffy Duck Show»

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «El Dorado: Αναζητώντας την χρυσή πόλη»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MOM Νέα κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)

18.50 COVERT AFFAIRS Νέα περιπετειώδης σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Yogi bear»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και από εδώ... οι γονείς μου»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: Η μεγάλη περιπέτεια»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις από την Αννα Φρανκ»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org