ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 19 Οχτώβρη 2014
Σελ. /40
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε)

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ Νέα ελληνική σειρά

23.15 ΤΡΙΧΕΣ (Ε)

00.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διά πυρός και σιδήρου»

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (E)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά

21.45 ΔΙΚΑΙΩΣΗ

22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.50 BREAKING BAD

02.50 COMMUNITY Σειρά

03.30 FANTASY ISLAND Σειρά

04.30 TILL DEATH Ξένη σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

16.00 ΦΜ LIVE

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Colombiana»

23.15 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρολογιακή βόμβα»

ΤΡΙΤΗ 21/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΤΡΙΧΕΣ Κωμική σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Πρεμιέρα

00.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ Σατιρική εκπομπή

23.30 360ο

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ

21.45 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά

01.00 BREAKING BAD Σειρά

02.00 COMMUNITY Σειρά

02.30 FANTASY ISLAND Σειρά

03.30 TILL DEATH (Ε)

04.00 BREAKING BAD (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ

16.00 ΦΜ LIVE

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίστεψέ με» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 NCIS Αστυνομική σειρά

01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

02.15 LIFE Αστυνομική σειρά

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Τζέικομπ» Α' τηλεοπτική προβολή

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

00.30 ΤΡΙΧΕΣ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε) Κωμική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 MUSIC SCHOOL

23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά

01.00 BREAKING BAD Σειρά

02.00 COMMUNITY Σειρά

02.30 FANTASY ISLAND Σειρά

03.30 TILL DEATH Σειρά

04.00 BREAKING BAD (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μπάτσοι της συμφοράς»

00.30 NCIS Αστυνομική σειρά

01.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

02.30 LIFE Αστυνομική σειρά

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Buried»

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Katy Perry, the movie: Part of me» Α' τηλεοπτική προβολή

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.40 ΤΑΜΑΜ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transformers 3: Dakr of the moon»

00.30 ΤΡΙΧΕΣ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 STARS SYSTEM

15.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Πρεμιέρα)

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγώνες πείνας»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της βίας»

02.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή (E)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

11.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

11.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

12.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στη Γαλάζια Λίμνη»

19.10 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MUSIC SCHOOL

22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kings of Mykonos»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύρω γύρω όλοι»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάσκα από καθρέφτη»

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Ζ», «Young justice», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Η Μία κι εγώ», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Mariposa» (β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Angry Birds», «Daffy Duck Show»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν: Καριέρα στο Χόλιγουντ» Α' τηλεοπτική προβολή

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 2 BROKE GIRLS Νέα ξένη σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά (τελευταίο)

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πράσινο μίλι»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς όνομα»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org