Το πρόγραμμα θα εμπλουτιστεί το επόμενο διάστημα με τρεις νέες εκπομπές. Συγκεκριμένα, μια εκπομπή από τη Γραμματεία Διεθνών Σχέσεων κάθε δεκαπενθήμερο, στην οποία θα προβάλλεται η πλούσια διεθνής δραστηριότητα του ΠΑΜΕ και οι εξελίξεις στο παγκόσμιο συνδικαλιστικό κίνημα. Επίσης, θα υπάρχει νέα δεκαπενθήμερη εκπομπή ενημέρωσης πάνω στα εργασιακά δικαιώματα και την εργατική νομοθεσία, με άξονα το συνοπτικό εργασιακό οδηγό που κυκλοφόρησε πρόσφατα από το ΠΑΜΕ. Τέλος, πρόκειται να ξεκινήσει εκπομπή από τη Γραμματεία Εκπαιδευτικών του ΠΑΜΕ.
Δευτέρα:
6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής (ΣΕΤΗΠ)
7 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού
8 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή
Τρίτη:
6 μ.μ. Σωματείο Εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό Σύστημα
7 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων
8 μ.μ. «Η μουσική που βλέπετε» με τον Βασίλη Σκουρτόπουλο
Τετάρτη:
6 μ.μ. Συνδικάτο Ενέργειας
Πέμπτη:
6 μ.μ. Σωματείο Ιδιωτικών Υπαλλήλων
7 μ.μ. Σύλλογοι Κατάρτισης
8 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με την Μαρία Καραπιπέρη
Παρασκευή:
6 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών
7 μ.μ. Ενωση Λογιστών Πρωτευούσης
8 μ.μ. «Κακά μαντάτα» με τον Πέτρο Πουντίδη (ΤΟΤΕΜ)
Από τις 12 το μεσημέρι και κάθε μία ώρα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων. Την Τετάρτη και τα Σαββατοκύριακα μεταδίδονται εκπομπές σε επανάληψη και μουσικό πρόγραμμα.
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 THE VOICE Μουσικό talent show
23.30 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απρόσκλητη»
02.40 ARMY WINES Σειρά
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)
08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική τηλενουβέλα
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρλεϊ, ένας μεγάλος μπελάς»
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχείο του ολέθρου»
03.00 ΑΝΤΗΟΝΥ BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
04.00 DROP DEAD DIVA (E) Σειρά
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Batman Begins»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροκ σταρ»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάρσα ή κέρασμα»
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
08.00 TV QUIZ
09.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.50 TV QUIZ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κυνήγι του κλαμπ του Μίκυ»
14.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
15.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»
23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή
01.30 ARMY WINES Δραματική σειρά
03.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.10 STARS SYSTEM
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρλεϊ, ένας μεγάλος μπελάς»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Πρεμιέρα
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά
02.45 CSI LAS VEGAS Αστυνομική σειρά
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καγιού», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Ποπ Πίξι», «Σάλι Μπόλιγουντ», «Τα χρονικά του Ματ Χάτερ», «Χάντικ»
12.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των Losers»
16.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
16.40 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)
17.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ
18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάνσελοτ, ο πρώτος ιππότης»
23.50 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Θάνατος στο ηλιοβασίλεμα»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των Losers»
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά
06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Οι περιπέτειες του Max», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Max Steel», «Angry Birds», «Μάγια η μέλισσα», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Scooby Doo! Mystery incorporated», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμετανόητος εργένης»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά
18.45 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του προέδρου»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος είναι το αφεντικό»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέδιο απαγωγής» Α' τηλεοπτική προβολή
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kickboxer 3: The art of war»
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Ξένη σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ (Ε)
22.15 THE BIGGEST GAME SHOW IN THE WORLD
24.00 WINTER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας
01.00 ARMY WINES Δραματική σειρά
03.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)
06.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)
08.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική τηλενουβέλα
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε)
01.30 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 CSI LAS VEGAS Ξένη σειρά
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
22.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε) Σειρά
23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ (Ε)
02.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
03.00 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά (Ε)
04.00 L.A.P.D. (Ε) Σειρά
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade metal fury»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Contagion» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «S. Darko»