07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
07.30 PB & J Otter
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μπέτι Μίντλερ» Β΄ μέρος
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Η κατάκτηση της Αμερικής: ΒΔ Αμερική»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Θαλασσινή ιστορία»
18.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Μποστ»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - FIBA EUROPE CUP «Μαρούσι - Καντού»
22.00 ΡΙΜΕΪΚ «Τα καλύτερά μας χρόνια ήταν τα τελευταία τριάντα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Ολα είναι δρόμος»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άλλοι»
24.00 FOCUS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ «Το κρασί του ποταμού»
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
16.45 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.10 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΜΠΑΣΚΕΤ - ULEB Cup: «Αρης - Αλμπα Βερολίνου»
21.45 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρούνο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Τα χρυσόψαρα κοιμήθηκαν»
01.00 ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη, ο κλέφτης και ο γαμπρός»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δοκιμασία»
23.20 BIG BROTHER
00.20 ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ
02.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λάμψη»
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
21.50 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
22.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σειρά
23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΑ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
11.30 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση, σφίξε κι άλλο το ζωνάρι»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mambo Kings»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμα ψέματα»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.50 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.50 ΕΠΑΦΗ
23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
02.30 ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
03.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
04.00 ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ
04.30 ΡΑΣΤΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΡΟΜΠΟΤ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη δύναμη»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος πειρασμός»
01.30 ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΔΙΑΦΘΟΡΑ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτελεστές της συμφοράς»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bustin Loose»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ «Οι πιλότοι»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τις σκέψεις και τους λογισμούς των Ελλήνων συγγραφέων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Βαγγέλης Κούτας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
07.30 ΡΒ & JOTTER (Ε)
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Μπαρτ Ρέινολντς»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Πλοία τεχνολογίας Stealth»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 H ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Μαργαρίτα Καραπάνου»
20.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ
20.50 ΟΝΤΡΕΪ ΧΕΠΜΠΟΡΝ: Η ΖΩΗ ΤΗΣ
21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Διονύσης Φωτόπουλος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Πορνείο πίσω από τον φερετζέ»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ UEFA: «Μπόλτον - Σεβίλλη»
23.45 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ Σειρά
07.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΧΑΜΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΞΑ
12.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
16.45 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.10 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ GOLDEN
22.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ Σειρά
22.00 ΚΑΙ... SERA SERA
23.10 BIG MOTHER
24.00 ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΟΖΓΟΥΕΛ Σειρά
02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 MOBILE FUN
04.00 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ(Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ
21.50 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ
22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ
23.50 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
11.30 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TOP SECRET
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O χρυσός και ο ντενεκές»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος των Μοϊκανών»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΫΠΝΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
02.05 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελική αναμέτρηση»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.50 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η συντροφιά του δαχτυλιδιού»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απέραντο σκοτάδι»
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ Σειρά
04.00 ΔΥΣΚΟΛΗ ΖΩΗ Σειρά
04.30 ΡΑΣΤΙ: ΤΟ ΜΙΡΚΟ ΡΟΜΠΟΤ
05.00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φθινόπωρο στη Νέα Υόρκη»
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρα του ουρανού»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλαμπ με τις λωλές»
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
Με τον χαρακτηριστικό τρόπο του, το χιούμορ που διακρίνει όλη την παρουσία του στον καλλιτεχνικό χώρο, ο Μποστ αφηγείται τη ζωή και το έργο του. Τον γνωρίσαμε όλοι ως πολιτικό γελοιογράφο, θυμόμαστε τα τραγούδια που έγραψε (τη Νήσο των Αζορών, τη Ρομβία κ.ά.), τα οποία μελοποίησε ο Μίκης Θεοδωράκης, αλλά δε γνωρίζουν πολλοί όλα τα στοιχεία, εκείνα που συνθέτουν τη ζωή και το πολυσήμαντο έργο του. Η αυτοβιογραφική ταινία του Μέντη Μποσταντζόγλου (Μποστ) προβάλλεται με αφορμή τη συμπλήρωση των 10 χρόνων από τον θάνατό του (Tρίτη, ΕΤ-1, 18.30).
Ενα μεταφυσικό θρίλερ είναι η ταινία «Οι άλλοι», σε σκηνοθεσία Αλεχάντρο Αμενάμπαρ.
Μετά το τέλος του Β' Παγκόσμιου Πολέμου, ο σύζυγος της Γκρέις δεν επιστρέφει στο αρχοντικό που βρίσκεται στο αγρόκτημά τους. Εκείνη μεγαλώνει τα δύο τους παιδιά με αυταρχισμό και έντονη θρησκευτική πίστη. Οι υπηρέτες παίρνουν αυστηρές οδηγίες για το πώς θα κινούνται στο δαιδαλώδες και κλειστοφοβικό οίκημα, καθώς τα παιδιά πάσχουν από μια παράξενη ασθένεια που δεν τους επιτρέπει την άμεση έκθεση στο φως του ήλιου. Ο κόσμος της Γκρέις κλονίζεται ακόμη περισσότερο, όταν τα παιδιά της αποκαλύπτουν ότι στο σπίτι βρίσκεται και μια «άλλη» οικογένεια, που μόνο εκείνα μπορούν να δουν και ν' ακούσουν... Παίζουν: Νικόλ Κίντμαν, Φιονούλα Φλαναγκάν, Αλακίνα Μαν, Ιλέιν Κασίντι, Τζέιμς Μπέντλεϊ, Κρίστοφερ Εκλεστον. (Τρίτη, ΝΕΤ, 22.00)