ΣΗ ΤΖΕΤ 2 07.00 Μήλο, Φολέγανδρο, Θήρα, Αμοργό, Κουφονήσι, Νάξο, Μύκονο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 07.05 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.15 Πάρο, Νάξο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ 07.25 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 6 07.30 Ιο, Θήρα, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 08.05 Σύρο, Μύκονο, Εύδηλο, ΑΔ. ΚΟΡΑΗΣ 14.55 Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15.00 Πάτμο, Λειψούς, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο, ΣΠΙΝΤΡΑΝΕΡ ΙΙΙ 17.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΠΛΟΥ ΟΡΙΖΟΝ 18.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΛΑΤΩ 21.00 Χανιά, ΟΛΥΜΠΙΚ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.