Κυριακή 9 Ιούνη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.05 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο θρίαμβος του Καραγκιόζη»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Βραχιόλι, κεφαλόδεσμος, κεραμικά»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ο χαρακτήρας του Καραγκιόζη σήμερα»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.20 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Sweet Beirut (Βηρυτός)»

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Βασίλης Γεωργιάδης»

18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Η ρωσική πρωτοπορία στην Τέχνη»

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Πέτρος Γιαννακούρης»

21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

00.50 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά (Ε)

01.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

05.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (E)

11.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Γιώργος Κωνσταντίνου»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

16.30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

17.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

18.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε)

18.30 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ

20.00 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗ ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Ε)

20.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Κρήτη»

21.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ

23.15 Ο ΛΟΦΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΚΕΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Best Of)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

17.55 ΕΥΡΩΨΕΜΑΤΑ, ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

19.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)

19.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ TON 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

20.00 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (Νέος κύκλος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΤΟΙΧΗΜΑ Δραματική σειρά

23.00 ΝΕΤ WEEK

00.30 FIFA MAGAZINE Αθλητική εκπομπή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Αλπεις»

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)

19.00 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ζόρικος δεκανέας»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ

24.00 WORLD PARTY

01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

03.50 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τεντιμπόι»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ Σατιρική εκπομπή

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

09.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)

10.00 STARS SYSTEM (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 JUDGING AMY

04.00 CSI, NEW YORK Σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά

23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος της Μπέτι Πέιτζ»

03.30 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 JOEY Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The town»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.30 MEDIUM

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δολοφονία του Τζέσε Τζέιμς από το δειλό Ρόμπερτ Φορντ»

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.30 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης τυφλός», «Τα 82 εντάλματα του Καραγκιόζη»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Πολίτικες σαλάτες και πολίτικες πίτες»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Η γέννηση του Καραγκιόζη»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.20 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Βραχιόλι, κεφαλόδεσμος, κεραμικά»

18.40 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΓΓ ΤΗΣ ΚΕ ΤΟΥ ΚΚΕ ΔΗΜ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ Για την ενίσχυση της λαϊκής συμμαχίας - Για έξοδο από την καπιταλιστική οικονομική κρίση προς όφελος του λαού

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Νίκος Δημητράτος»

22.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ (Ε) Ξένη σειρά

00.40 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Ε) Ξένη σειρά

01.10 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.10 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.30 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΑΝΟΥ ΚΑΜΜΕΝΟΥ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Τζουμέρκα»

12.30 Η ΤΕΤΡΑΣ Η ΞΑΚΟΥΣΤΗ (Ε)

13.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)

14.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

16.00 ROLAND GARROS Τελικός ανδρών. Απευθείας μετάδοση

20.00 FORMULA 1 Εκπομπή

21.00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΑΝΑΔΑ Απευθείας μετάδοση

23.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε) «Χρυσά γάντια στο ρινγκ»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Ελα να σου πω», «Με τα φώτα νυσταγμένα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Ράμπο»

17.55 ΕΥΡΩΨΕΜΑΤΑ, ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ «Γεωργία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ - VIEWPOINT

19.00 ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ (Γ' φάση Play Offs) Τελικός «Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός» Από ΟΑΚΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Flyboys»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

11.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ - ΤΟΠΟΙ ΙΔΕΩΝ (Ε)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

14.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Νέα Ηρακλείτσα Καβάλας»

16.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ PLAY OFF ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ «Ρεθύμνου - Πανιώνιου»

18.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύμιος, ο δαιμόνιος ντετέκτιβ»

21.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kasaba»

01.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΒΟΥΔΙΣΤΕΣ Ντοκιμαντέρ

02.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ, ΤΟΠΟΙ ΙΔΕΩΝ (Ε)

03.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε) Σειρά

09.45 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.45 WIPE OUT (Ε)

11.50 SPRING WIPE OUT (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρονικά του Σπάιντεργουικ»

15.20 OREO COOKIENG Εκπομπή ζαχαροπλαστικής

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR Τηλεοπτικό σόου

00.15 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή

02.00 UNITED STATES OF TARA Κωμική σειρά

04.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGAYVER Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.10 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

15.50 ALPHA CHECK UP Ιατρική εκπομπή

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hachiko: Η ιστορία ενός σκύλου»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των έντεκα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cat City»

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 JUDGING AMY Σειρά

04.15 CSI, NEW YORK Σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε κιντ: Η νέα γενιά»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

19.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.50 ΕΡΕΥΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Pichi Pichi Pitch», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Μπομπ σφουγγαράκης», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Ben 10 omniverse» «Beyblade metal fury», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Daffy Duck show»

12.40 ΖΙΝΑ Σειρά

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντέιβ, πρόεδρος για μία ημέρα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 HUMAN TARGET Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά... ελληνικά»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαϊλάντερ 5: Η πηγή»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακόμα και οι καουμπόισσες μελαγχολούν»

ΤΡΙΤΗ 11/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Sweet Beirut (Βηρυτός)»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Μικρογλυπτική»

12.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Κονδιμέντα (μουστάρδες, σάλτσες κ.λπ.)»

18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αλκης Ξανθάκης» (Μέρος 1ο)

21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά

22.00 Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

01.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

07.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (Ε)

11.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Σωτήρης Μουστάκας»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

16.30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

17.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

18.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε)

18.30 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΘΥΜΑΜΑΙ Σειρά

20.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

21.00 ΡΙΜΕΪΚ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χώρα προέλευσης»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είμαι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Best Of) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

19.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)

19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 FALCON (Ε) Σειρά

23.00 ΖΟΟΜ

00.30 FIFA MAGAZINE Αθλητική εκπομπή

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάνατος στην πόλη των αγγέλων»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

10.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

11.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Νότια Αφρική» (1ο μέρος)

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Ε)

19.00 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιγόνη»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

24.00 ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΕΜΕΛΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΙΘΟΣ (Ε)

01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ (Ε)

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

03.50 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλαλούμ»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.10 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 SORRY... I' M GREEK

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 JUDGING AMY

04.15 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά

19.00 FATMAGUL Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 SAFE SEX (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED Αστυνομική σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Σειρά

02.00 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 JOEY Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη διαγραφή»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά

01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lorenzo's oil»

ΠΕΜΠΤΗ 13/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης τραγουδιστής», «Ο Καραγκιόζης ξιφομάχος»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ελαιόλαδο»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Της Αλεξανδρούπολης: Γλειφιτζούρια - Στραγαλατζίδικα - παγωτό καϊμάκι»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακά ζυμαρικά και μεσογειακό κελάρι από τα Μυλέλια»

18.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αλκης Ξανθάκης» (Μέρος 2ο)

21.05 Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε)

01.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J Ξένη σειρά (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

05.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

06.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

06.40 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (Ε)

11.00 ΜΑΝΩΛΗΣ Ο ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Δέσποινα Στυλιανοπούλου»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

15.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

17.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

18.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε)

18.30 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ

20.00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ «Εθνικό Ωδείο»

21.00 DIAMOND LEAGUE 2013 Απευθείας μετάδοση από τη Νορβηγία - Οσλο

23.00 BLACK POWER MIXTAPE (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Best of) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)

19.15 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)

19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΓΥΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ Ιστορική σειρά

23.00 ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

24.00 FIFA MAGAZINE

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Slam dance»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

11.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Μαρόκο»

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ Αθλητική εκπομπή

19.00 ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Του Κουτρούλη ο γάμος»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA (Ε)

01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ (Ε)

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

03.50 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΠΑΛΙΕΣ ΔΟΞΕΣ (Ε)

07.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο Ρωμιέ»

19.10 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 SUMMER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΟΣΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ (Ε)

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 JUDGING AMY Σειρά

04.30 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚ ΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2

23.40 JUSTIFIED Αστυνομική σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Σειρά

02.00 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 JOEY Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγνωστος» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sweeney Todd: Ο φονικός κουρέας της οδού Φλιτ»

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.50 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης φούρναρης»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Κονδιμέντα (μουστάρδες, σάλτσες κ.λπ.)»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Γλυπτική»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ελαιόλαδο»

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Γιώργος Ζαμπέτας»

18.25 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά

18.55 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

01.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

04.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.10 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (Ε)

11.00 ΜΑΝΩΛΗΣ Ο ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ (Ε)

12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Γιώργος Πάντζας»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

16.30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

17.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

18.00 ΤΟΦΑΛΕΙΑ 2013 Μίτινγκ Στίβου - Απευθείας μετάδοση από την Πάτρα

20.00 RUN GREECE (Ε)

21.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ (Γ' φάση Play offs) «Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός» Απευθείας μετάδοση από το ΣΕΦ

23.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ (Γ' φάση Play Offs) Μικρός Τελικός «Πανιώνιος - Ρέθυμνο» Απευθείας μετάδοση

20.30 ΕΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 HIPPIE - HIPPIE MATALA! MATALA! (Ε) Ντοκιμαντέρ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράσινες τηγανητές ντομάτες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)

09.30 ΚΡΟΙΣΟΙ (Ε)

10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

11.00 ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (Ε)

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Νότια Αφρική» (2ο μέρος)

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

16.55 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ (Ε)

19.00 ΑΓΡΙΑ ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κληρονόμοι του Καραμπουμπούνα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)

23.10 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 WORLD PARTY (Ε)

01.30 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

03.50 ΖΗΤΗΜΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον Χρυσοπόδαρου»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 KARADAYI Δραματική σειρά

23.15 SUMMER WIPE OUT Παιχνίδι περιπέτειας

00.15 ΒΡΑΔΥ

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRAZIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 JUDGING AMY Σειρά

04.00 CSI, NEW YORK Σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 FATMAGUL Δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κωμική σειρά

23.40 JUSTIFIED Αστυνομική σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Σειρά περιπέτειας

02.00 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

10.20 JOEY Σειρά

11.20 SMALLVILLE Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΜ Live

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Δραματική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Driven»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Αστυνομική σειρά

01.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βλέμμα του μάρτυρα»

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Το μαγικό δέντρο»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Χειροποίητες πορσελάνινες κούκλες»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Φως & Διακόσμηση»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

14.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» «Τριαντάφυλλο στο στήθος» του Τένεσι Ουίλιαμς

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Συνταγές της παρέας»

18.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ηθική της Ιατρικής»

21.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόφαση»

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

01.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» (Ε)

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ηθική της Ιατρικής» (Ε)

06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

06.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

09.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

09.30 SONIC UNDERGROUND

10.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.00 SCHOOLTUBE (Ε) «Αλιβέρι»

14.00 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε) «Ενας βλάκας και μισός»

16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλλική πτώση»

18.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ

18.30 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (Ε)

19.10 Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

20.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση πάρε το όπλο σου»

22.00 FIFA CONFEDERATIONS CUP BRAZIL 2013 «Βραζιλία - Ιαπωνία» Απευθείας μετάδοση

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γάλα της θλίψης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00 9 +1 ΜΟΥΣΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

20.15 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ (Ε)

08.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

08.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ; (Ε) «Αμυντική τεχνολογία»

09.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Ε)

10.00 ΟΙΚΟΖΩΝΗ (Ε)

11.00 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ (Ε)

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

14.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε) «Ζάκυνθος»

15.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

16.50 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ANIMATED... ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ (Ε)

17.40 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε) «Γόβα»

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για μια τρύπια δραχμή»

20.00 ΚΡΟΙΣΟΙ

20.30 Ο ΞΕΝΑΓΟΣ (Ε)

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας και ...τίποτα άλλο»

01.00 JUSTIN BIEBER: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)

02.30 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ (Ε)

03.00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε)

03.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)

04.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΟΙΚΟΖΩΝΗ (Ε)

06.00 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.45 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.45 WIPE OUT (Ε)

11.40 OREO COOKIENG (Ε)

11.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ιατρική εκπομπή

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητές στο σκονάκι»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+

01.15 UNITED STATES OF TARA

03.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGYVER

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 FOUR WEDDINGS

16.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ηλίας του 16ου»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομακτικά μυστικά»

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 JUDGING AMY Σειρά

04.00 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (Ε)

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU

18.30 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 DR COOK

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξαφνικά... 30»

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας και μοναδικός»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για την ελευθερία»

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Pichi Pichi Pitch», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beyblade Metal Fury», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Daffy Duck Show»

12.40 ΖΙΝΑ Σειρά

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντο όπως οι άλλες...»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 MY DAD SAYS Νέα κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 GOSSIP GIRL Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φεγγαρόφωτος κόσμος» Α' τηλεοπτική προβολή

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beowulf»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση πόλεμος»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα χαμηλά»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/6
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακά ζυμαρικά και μεσογειακό κελάρι από τα Μυλέλια»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ανθοστήλες γάμου»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

13.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.15 ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» «Υπηρέτης δύο αφεντάδων»

15.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ταινίες μικρού μήκους του βωβού κινηματογράφου

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Χειροποίητες πορσελάνινες κούκλες»

18.30 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Ενας Ελληνας Μακεδόνας στη Λεγεώνα των Ξένων»

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

22.25 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά

24.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε)

01.00 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε) Ξένη σειρά

01.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» (Ε)

03.25 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

10.00 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ (Ε) «Προϊστορική περίοδος»

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε) «Θανάσης Βέγγος»

14.00 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

15.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

15.30 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

16.00 ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ

17.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

17.30 ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ

18.00 ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΤΑ ΑΤΙΘΑΣΑ (Ε)

18.30 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ (Ε)

19.00 ΘΥΜΑΜΑΙ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΙΝ ΣΤΙΓΜΩΝ ΕΛΚΥΣΤΙΚΩΝ... (Ε)

21.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ (Ε)

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κόκκινα παπούτσια»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

01.30 ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360

17.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)

19.15 ΤΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

19.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Ξένη σειρά

23.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη φωτιά του λιονταριού»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

08.00 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)

08.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ (Ε)

09.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Ε)

12.00 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ «Πορτογαλία»

12.55 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε) «Chengdu, Κίνα»

14.30 ΑΝΤΟΝΙ ΜΠΟΥΡΝΤΕΝ: ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ «Στη Βηρυτό» Α' μέρος

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.50 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγαθιάρης και η ατσίδα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)

23.10 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ (Ε)

01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ «Βενεζουέλα»

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ (Ε)

03.45 ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΝΟ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος μπαμπάς»

19.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 KARADAYI Δραματική σειρά

22.15 ΗΡΩΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

23.15 SUMMER WIPE OUT

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 BROTHERS AND SISTERS

03.30 UNITED STATES OF TARA Σειρά

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.10 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 FRASIER

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

11.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Music and lyrics»

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.00 JUDGING AMY

04.00 CSI, NEW YORK Σειρά

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

17.20 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 FATMAGUL Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)

23.40 JUSTIFIED Ξένη σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 RUNAWAY Ξένη σειρά

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρήσιμα αντικείμενα»

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR (Ε)

10.20 JOEY Σειρά

11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «BEN 10: Εξωγήινη απειλή»

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr. Nice Guy»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν Νο2»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαρκοβόρα απειλή»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org