08.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η δημοσιογράφος Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Κουβανό πρέσβη Χόρχε Κεσάδα και τον Κώστα Τουμασάτο - ΓΓ του Ελληνοκουβανικού Συνδέσμου Φιλίας και Αλληλεγγύης
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
18.45... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η δημοσιογράφος Πόπη Καπετανοπούλου, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητά με τον πνευμονολόγο Κων/νο Μαρώση για το βρογχικό και αλλεργικό άσθμα
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ο Στράτος Φωτεινέλης, ο οποίος επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητά με τη δημοσιογράφο Χριστίνα - Μυρτώ Σταθάκη και τον οδηγό αγώνων Γιώργο Κωστάκη για το ΡΑΛΙ ΑΧΑΪΚΟΣ, που θα διεξαχθεί την επομένη Κυριακή στην περιοχή της Πάτρας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ Μουσική παράσταση αφιερωμένη στον ποιητή του «Επιτάφιου» Γιάννη Ρίτσο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
07.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΚΟΥΚΛΕΣ «Ρίκι»
08.00 ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
08.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΨ ΜΙΧΑΛΗΣ
09.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
10.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
11.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
12.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
13.00 ΤΡΙΧΟΡΔΟ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΤΡΙΧΟΡΔΟ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
15.20 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΣΙΛΒΑΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΘΕΑΤΡΟ «Το φυντανάκι»
19.10 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΡΙΜΕΪΚ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βήματα στο άγνωστο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ
00.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Models Close up»
03.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το νυφικό»
04.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Wonderers of the deep»
05.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΩΝ ΑΚΡΙΤΩΝ
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΞΑΝΘΗ
10.40 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ
11.01 ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ
11.30 ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
12.01 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.05 ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 9 ΜΑΪΟΥ: ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ
08.01 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ (Ε)
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ (Ε)
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.50 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΠΟΛΙΣ
22.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
23.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
23.30 ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΠΥΛΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς λείπει σε ταξίδι για δουλειές»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
16.25 BIG BROTHER
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.15 BIG BROTHER
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
22.00 ΜΠΑΜ
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
22.45 BIG BROTHER
23.45 THE X-FILES
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 THE X-FILES (Συνέχεια)
01.00 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.00 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ατιμασμένη»
05.15 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 LIFE STYLE NEWS
15.25 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα χόρευε»
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΝΤΙΟΥΝ
23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.00 ΟΛΑ ΙΙ (Ε)
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ (Ε)
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ(Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
18.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
21.45 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.45 BAR
23.45 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr. Wrong»
03.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 BAR (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 THE TRAP (E)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΝΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
15.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Ε)
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 ΤΗΕ TRAP
20.00 TO ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανόλια»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αναχαιτιστής»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γραμμή φόνων»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ