Κυριακή 9 Δεκέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/12
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Δαμάζοντας τον άνεμο»

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Γιώργος Σεφέρης»

17.00 ΤΗΛΕΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ UNICEF ΓΙΑ ΤΗ ΦΤΩΧΕΙΑ «Η φτώχεια δεν έχει χρώμα»

01.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Γιώργος Σεφέρης»

02.00 CELEBRATION - ΕΝΑΡΚΤΗΡΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Μαρόκο»

17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε)

19.00 ΓΙΟΡΤΗ ΠΣΑΤ Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής

23.00 NETWeek

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 NETWeek (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ασυμφωνίες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (E)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ «Πολλή βότκα για λίγη ώρα»

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Μαλαισία»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι φούστα και καράτε»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε) «Η απελευθέρωση της Θεσσαλονίκης» (Β' μέρος)

23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ

23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

00.30 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΟ ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή

24.00 ΟΛΑ Μπάχαλο Φέτος Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.30 STARS SYSTEM

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται γαμπρός» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά

17.50 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΙΧΝΗ (Ε)

02.15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The prestige»

00.45 FRINGE Σειρά

01.45 NUMB3RS Δραματική σειρά μυστηρίου

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εκδίκηση»

ΤΡΙΤΗ 11/12
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΤΑ (Ε) «Καφέ παρακαλώ»

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (Ε) «Κωνσταντίνος Δοξιάδης - Ενας ρομαντικός του πραγματισμού»

20.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

21.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Ε) «Τα θύματα της φτώχειας»

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Black out»

01.45 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Μια νύχτα μαζί», «Το σημάδι της ζωής»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ (Ε)

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΟΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΩ Σειρά

23.00 ZOOM

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΖΟΟΜ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοιχείο εγκλήματος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΣΧΕΔΙΟ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΓΛΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Εκουαδόρ»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν λείπει η γάτα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»

00.30 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΟ ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΟΛΑ Μπάχαλο Φέτος

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ - Best of

23.00 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπράβος 2» Α' τηλεοπτική προβολή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν επιστρέφει»

00.30 FRINGE Σειρά

01.30 NUMB3RS Δραματική σειρά μυστηρίου

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διπλή ζωή του άντρα μου»

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

11.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (E) «Χορεύοντας και τραγουδώντας σε ένα κόσμο που αλλάζει»

12.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΚΩΝ ΑΛΛΑΓΩΝ

15.00 ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ: Ο ΥΠ' ΑΡΙΘΜΟΝ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (Ε)

16.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Ρέθυμνο - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση

18.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ «Χατζηκυριάκειο»

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ: «Η ΚΡΙΣΗ ΩΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ»

19.00 WHY POVERTY? (E) «Poor us: an animated history», «Land rush»

21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΖΕΙ Ο ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ

21.45 WHY POVERTY (Ε) «Welcome to the world»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική πράξη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

14.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Πολιτιστική εκπομπή

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωτιά και πάγος» Α' τηλεοπτική προβολή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ «Ημερολόγιο»

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

11.00 ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ... Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ «Μέρες φθινοπώρου»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Ακρόδρυα - ξηροί καρποί»

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Τι όμορφα ταιριάξανε»

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

18.00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε) «Κλωστή»

18.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός και ο τενεκές»

21.00 BALKAN EXPRESS

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πολίτης Κέιν»

01.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

06.40 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.40 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

08.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

09.40 WIPE OUT (Ε)

10.40 BLACK OUT (Ε)

11.40 THE X-FACTOR (Ε)

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ταινία μιας μέλισσας»

15.20 OREO COOKING Εκπομπή ζαχαροπλαστικής

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 DANCING WITH THE STARS Μουσικοχορευτικό talent show

00.50 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε) Σειρά

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 ΣΚΥΛΙΑ

08.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής

21.00 CSI, LAS VEGAS Σειρά

23.15 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

11.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίτερ Παν»

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

17.50 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2012» Α' τηλεοπτική προβολή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Πεφωτισμένοι»

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Η λαμπερή ζωή της Barbie» «Barbie: η πριγκίπισσα και η ποπ σταρ» (Β' μέρος), «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες στη Ροδάνθη»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 FLORICIENTA Νεανική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα, κάτσε φρόνιμα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bank Bang»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έρωτας στα χρόνια της χολέρας»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην πεις λέξη»

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Βενεζουέλα - Η γηραιά κυρία και η θάλασσα»

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΤΑ (Ε) «Τσάι για δύο... δισ.»

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

19.00 ΝΕΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ (Ε) «Αθηνά Ραχήλ Τσαγγάρη - Αλέξανδρος Βούλγαρης»

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «Καστοριά»

21.00 ΚΑΡΑΒΑΝ ΣΑΡΑΪ (Ε)

22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Τίτος Πατρίκιος - 1954»

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψεύτης ήλιος»

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 SCIENCE IN EUROPE (Ε)

19.05 ΟΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΩ (Ε) Σειρά

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίζηλοι»

23.35 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άπιστη γυναίκα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΣΧΕΔΙΟ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 PRE GAME

19.00 ΒΟΛΕΪ - CHALLENGE CUP «Αρης - Kommunalnik Grodno» Απευθείας μετάδοση

20.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (Ε)

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΟ ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ADANALI

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 PROJECT RUNWAY

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόβος στο σκοτάδι»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΙΧΝΗ (Ε)

02.15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Van Helsing»

00.30 FRINGE Σειρά

01.30 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη μάς ανήκει»

ΠΕΜΠΤΗ 13/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Δυτική Σουμάτρα: σαλόνι ομορφιάς»

14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΤΑ (Ε) «Η περιπέτεια του χυμού»

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Η ανάγκη του κοινού και του κυρίου»

21.00 ΚΑΡΑΒΑΝ ΣΑΡΑΪ (Ε)

22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Μιχάλης Κακογιάννης - 1955»

22.30 ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΚ ΣΤΑΡ

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε)

19.00 Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΓΚΟΥΠΟΛΕΙΣ (Ε)

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά

23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2 (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπηρέτησα τον βασιλιά της Αγγλίας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΣΧΕΔΙΟ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη και θύελλα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA «Το τέλος του κόσμου»

01.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΛΙΜΑΝΙΑ

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ADANALI Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 ΒΡΑΔΥ

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 PROJECT RUNWAY

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ - Best of

23.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK Σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε) Σειρά

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΕΡΕΥΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στρατιώτες του σύμπαντος 2»

03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός ιππότης»

01.00 FRINGE Σειρά

02.00 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στην άκρη του κόσμου»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΕΛΛΑΔΑ: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

14.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΤΑ (Ε) Ξένο ντοκιμαντέρ

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ Σειρά

19.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (Ε)

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Γιώργος Παπαστεφάνου»

21.00 ΚΑΡΑΒΑΝ ΣΑΡΑΪ (Ε) Σειρά

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Νίκος Κούνδουρος - 1956»

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τέλεια παγίδα»

01.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ Ντοκιμαντέρ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ (Ε)

19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε) Ντοκιμαντέρ

20.00 SPORT ΝΕΤ Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράγα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι διαγωγή μηδέν»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ADANALI

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ Σειρά

24.00 ΒΡΑΔΥ

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Normal life»

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 THE KING OF QUEENS

07.45 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)

08.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελλα, η μαγεμένη»

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 FASHION FEVER

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

15.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο Γκρίνγουιτς»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 ΙΧΝΗ (Ε)

02.45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

04.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE

10.50 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jarhead». Αντιπολεμικό δράμα

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρρωστημένο πάθος»

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

09.00 SONIC UNDERGROUND

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ

10.00 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

10.45 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Κυκλάδες»

14.10 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Εμείς και ο χρόνος»

16.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ

17.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΝΟΣ ΝΑΥΑΓΙΟΥ Ντοκιμαντέρ

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 «Μάρω Κοντού - Ελλη Πασπαλά»

19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

20.00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

20.45 ΩΔΗ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΒΡΕΤΤΑΚΟ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παράνοια της TV» Α' τηλεοπτική προβολή

24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Κυνόδοντας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ Σειρά (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE

08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ «ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του πράσινου σκορπιού»

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρομοκράτες»

03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

06.40 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.40 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

08.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

09.40 WIPE OUT (Ε)

10.40 BLACK OUT (Ε)

11.30 OREO COOKIENG (Ε)

11.40 THE X-FACTOR AUDITION

12.50 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 SUPER GAME

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες των Μπου και Ζίνο» Κινούμενα σχέδια

15.30 COOK SMART BY COCA - COLA (Ε)

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.20 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό γράμμα»

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 PROJECT RUNWAY

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

08.00 ΣΚΥΛΙΑ 101

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»

16.15 THE KING OF QUEENS

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Best of)

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Proof»

00.45 Mr BEAN Σειρά

01.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 CSI: ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

10.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU

18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βιβλίο της ζούγκλας: Μόγλι και Μπαλού 2»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε στο Μεξικό»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΙΧΝΗ (Ε)

02.30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέφυρα για την Τεραμπίθια»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 SMALLVILLE Νεανική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 GOSSIP GIRL Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Monster High: Πάρτι μασκέ» Α' τηλεοπτική προβολή

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλουσιόπαιδο»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Serenity»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμα κινδύνου 2» Ταινία τρόμου




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org