Κυριακή 9 Νοέμβρη 2008
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 «Η ΖΩΗ ΜΑΣ...» Πρέπει να ζούμε καλύτερα. Γιατί τα μυστικά του «ευ ζην» πρέπει να τα μάθουμε απ' αυτούς που σίγουρα τα ξέρουν, τους ειδικούς. Θέμα της σημερινής εκπομπής οι σημερινές αξίες της νεολαίας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Μαίρη Μαρκετάκη

18.00 ΟΙ 4 ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου, με την Αννεκε Ιωαννάτου

20.00 ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Αφιέρωμα στην Οχτωβριανή Επανάσταση, με το έργο «Εμπρός στην Επανάσταση»

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ

08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

10.00 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ

10.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Βέγγος για όλες τις δουλειές»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΑΠΟΝΟΜΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ 2008

20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ «Η συνάντηση δύο ωκεανών»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο φιλί»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 DOC ON AIR

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.30 TOP STORIES

01.15 HISTORY CHANNEL «Το ναυάγιο του Βρετανικού»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ

12.00 Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Ιωνικός - Αναγέννηση Καρδίτσας»

20.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΠΟΛΟ

21.45 ΔEΛTIO KAIPOY

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

00.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΡΗΣ KAI ΕΛΕΝΗ

22.00 ΦΙΛΑ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 DIRT

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 ΠΑΡΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ (Ε)

02.30 ΚΩΔΙΚΟΣ ALIAS

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δοκιμασία»

23.45 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ

00.15 SEX AND THE CITY

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 KOKKINOΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Μπρουνέτι: Κινέζικες πορσελάνες»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 TA ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 L.A.P.D.

23.00 MAYPA MEΣANYXTA

24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

02.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΤΣ

03.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΠΑΤΜΑΝ

06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ

07.15 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην πεις λέξη»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρησμός της πεταλούδας»

01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΠΟΝΟΜΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα πάθους»

05.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου

16.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

16.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων βόλεϊ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα μεταδοθεί η ανατολικογερμανική ταινία «Οι δολοφόνοι είναι ανάμεσά μας»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

16.00 ΡΙΜΕΪΚ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Καβάλα - Ολυμπιακός»

19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

20.00 Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ «Πλάθιντο Ντομίνγκο»

20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ: ΓΟΥΝΤΙ ΑΛΕΝ «Η κατάρα του Πράσινου Σκορπιού»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Η γενιά των Μπίτνικς»»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ

11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 TOP STORIES (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ

17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

19.00 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Συνέχεια

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο παρελθόν»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.20 6 + ΣΗΜΕΡΑ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ «Βέλγιο»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

18.00 BALKAN EXPRESS

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς τα μπατιράκια»

20.40 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

21.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2005

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα θα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (Ε)

18.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βασίλειο των ουρανών» Α΄ τηλεοπτική προβολή

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Alien: Η αναγέννηση»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.20 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 STARS SYSTEM

14.00 ΒΕΤΑ QUEEN (E)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάσκαλος για κλάματα»

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε κάνω βασίλισσα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ;

23.00 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΡΕΣ

24.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολιορκία»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.50 ALTER KIDS

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος με τα τζιν»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Zathura» Α΄ τηλεοπτική προβολή

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

18.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσενικός ζιγκολό: Ωραίος και Ευρωπαίος» Α΄ τηλεοπτική προβολή

22.40 LAPD (Ε)

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός προστάτης»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορεία προς τη δόξα»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο4»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη, Τζένη»

23.15 GALA

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος είδος»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σαγόνια του κροκόδειλου 2»

04.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

05.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου

19.00 ΕΜΕΙΣ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ Μια εκπομπή για τη ζωή των μεταναστών στη χώρα μας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας

20.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ

8.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

10.00 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O γαμπρός μου ο δικηγόρος»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

20.00 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

22.45 EΛCULTURE.GR

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδερφός μου ο τρελάρας»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καζανόβα»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ

12.00 THE HISTORY CHANNEL

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΠΟΛΟ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 CHAMPIONS LEAGUE VOLLEY «Τσεστοχόβα Πολωνίας - Ηρακλής»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 40 ΚΥΜΑΤΑ

22.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.30 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Καλλιθέα - Skoda Ξάνθη»

16.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Ατρόμητος - Αρης»

19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Καβάλα - Παναθηναϊκός»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ

00.15 SEX AND THE CITY

01.15 DR 90210

02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή ζωή»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αθόρυβοι»

01.30 AUTO ALTER

01.45 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια θανάτου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

22.00 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΡΤΣ

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΜΠΑΤΜΑΝ

06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ

07.15 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σμόκιν της συμφοράς»

00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΠΟΝΟΜΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο φορτίο»

04.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας. Επιμέλεια - παρουσίαση Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Καρκίνος μαστού. Η Ειρήνη Μπαλτνίδη συνομιλεί με το χειρουργό Βασίλη Βενιζέλο και την ψυχολόγο Βασιλική Σφυρή και την Καίτη Αποστολίδου, μέλος της Επιτροπής Διεκδίκησης Δικαιωμάτων ασθενών με καρκίνο

19.00 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Σχόλια, ρεπορτάζ, συνεντεύξεις από το χώρο της ΕΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

19.30 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Πολωνική σειρά. Επεισ. 10ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Αφιέρωμα στην Οχτωβριανή Επανάσταση, με το έργο «Το δύσκολο πόστο του επαναστάτη»

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή με το Ζήση Νούσια

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΙΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ

08.30 ΧΑΙΝΤΙ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

10.00 ΧΑΙΝΤΙ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

10.30 ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΔΡΟΜΟΙ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ

20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΔΙΑΣ

21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

22.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ

22.45 EΛCULTURE.GR

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ονειρα γλυκά»

01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι στιγματισμένοι»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 PRESS

23.15 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

00.30 THE QETAWAY

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ

12.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΣΕΡ ΑΡΑΦΑΤ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

23.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ

00.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μία και μοναδική»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΛΙΣΤΑ

22.00 ΛΙΤΣΑ.COM

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΟΛΑ 9

02.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.50 ΛΙΤΣΑ.COM

03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Ηλυσιακός- ΑΕΚ»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

22.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ, Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΜΟΥ

23.00 Γ4

24.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξοδος κινδύνου»

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.50 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έκτη μέρα»

23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ginger and cinnamon»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY-FIFTY

18.10 MIA ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ

22.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

23.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

24.00 ΕΡΕΥΝΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μυστηριώδεις αναζητήσεις

03.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.15 ΜΠΑΤΜΑΝ

06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ

07.15 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος κίνδυνος»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυρίαρχος του παιχνιδιού»

02.0 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πλοκάμια του τρόμου 2»

05.45 ΣΕΙΡΑ «Σοπράνος

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 90 ΧΡΟΝΙΑ ΚΚΕ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

16.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου

18.45 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου

19.15 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Επεισ. 6ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και στους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ

08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε)

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

19.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ «Γιώργος Καρτάλης»

20.00 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ «Λατινική Αμερική»

21.00 BLEAK HOUSE

22.00 ΟΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ ΒΑΣΙΛΕΙΣ

22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 49ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Τρεις στιγμές» Α' τηλεοπτική προβολή

- Το πρόγραμμα θα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΠΡΩΤΗ ΠΑΣΑ

20.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοτοπουλάκι»

- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

02.00 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC

- Το πρόγραμμα θα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ «Κτίσιμο»

12.00 HISTORY CHANNEL - ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Δελτίο στη νοηματική

18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.15 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

- Το πρόγραμμα θα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE X FACTOR LIVE

24.00 DIRT

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 Η ΛΙΣΤΑ (Ε)

02.30 ΚΩΔΙΚΟΣ «ALIAS»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ; (Ε)

21.50 DOMINO DAY - Live

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 TO ΜΥΣΤΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΚΟΛ-ΓΚΕΡΛ

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΙΙ

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης 2»

22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σωματοφύλακες του μέλλοντος»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.30 FIFTY FIFTY Τηλεπαιχνίδι

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξορκισμός της Εμιλι Ρόουζ» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 WORLD POKER TOUR (Ε)

02.45 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΤΣ

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

STAR
Τηλ. 211.189.1000-2000

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταιγίδα»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλήματα δωματίου» Α' τηλεοπτική προβολή

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΠΟΝΟΜΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Audition»

05.15 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κώστα Τσίφτη

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Χειρουργική αντιμετώπιση της παχυσαρκίας. Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με το χειρουργό Ηλία Γκινοσάτη και το διαιτολόγο-διατροφολόγο Ιάκωβο Θεοδοσίου

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο

20.00 Η ΠΑΡΕΑ Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΓΙΑΝΟΣΙΚ, «Ο ΚΛΕΦΤΗΣ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 6ο

22.30 90 ΧΡΟΝΙΑ ΚΚΕ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ

08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ

10.00 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O Μελέτης στην άμεσο δράση»

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ «Αλέξανδρος Λυκουρέζος»

20.00 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ «Ασία»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΨΕΥΤΗΣ ΠΑΠΠΟΥΣ

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το στρατόπεδο του Ιησού»

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τον πόνο»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες του Μπρονξ»

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Lost pyramid»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ

11.30 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ «Σκάψιμο»

12.00 HISTORY CHANNEL - ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.15 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Μπαμπουίνοι»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210-6886.100

05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΛΟΛΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 7 ΖΩΕΣ

22.00 Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 DIRT

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.30 7 ΖΩΕΣ (Ε)

02.30 ΚΩΔΙΚΟΣ «ALIAS» (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 MOBILE FUN

04.30 ΕΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Καστοριά - Ηρακλής»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

19.00 FATUS OLUS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.30 ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΧΩΜΑΤΑ

23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

00.30 SEX AND THE CITY

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική συμβουλή»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ

12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα

16.10 SHOWBIZ NEWS

17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος της μαμάς»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος σκότωσε τον Χάρι;»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 FIFTY - FIFTY

18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ

22.00 EXTREME MAKEOVER

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Εμμονές» Α΄ τηλεοπτική προβολή

02.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΡΤΣ

03.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

STAR
Τηλ. 211.189.1000-2000

06.15 ΜΠΑΤΜΑΝ

06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ

07.15 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ

11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.45 ΜΠΟΡΩ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις μιας γκέισας» Α΄ τηλεοπτική προβολή

24.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

01.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Ο άγραφος νόμος της Δύσης»

05.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

16.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των ειδήσεων της βδομάδας. Με την Βούλα Τσιβόλα

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενος της εκπομπής ο Κώστας Σταματόπουλος

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ «Ιδρυμα Τσάκου ΙΙ»

11.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Μουσείο Μπενάκη - πρώην οικία Δέλτα»

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ «Δέντρα»

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Τρίκαλα - Κολοσσός Ρόδου»

19.00 ΝΒΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Orlando - Dallas» (M)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Σειρά

22.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ (E) Σειρά

22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 49ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ «Ενας παράξενος άνθρωπος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ

11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Το κοτοπουλάκι»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αρης - Αστέρας Τρίπολης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΟΔΕΙΑ ΤΡΟΜΟΥ

08.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Η κατάσταση της άγριας ζωής του πλανήτη»

09.00 ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Πύργοι Πετρόνας»

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Ο πόλεμος του ψαριού»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

18.00 ΟΞΥΓΟΝΟ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιφρόνα με γλυκιά μου»

21.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2005

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ - Σχόλια για το περιθώριο: «Κεντρικός σταθμός»

01.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)

03.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΑΓΚΑΝ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόρεψε μαζί μου»

17.15 THE SIMPLE LIFE (5ος κύκλος)

18.05 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λατέρνα, φτώχεια και γαρίφαλο»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό, τρελό πάρτι»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παράδεισος φλέγεται»

03.10 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

16.45 SUPER LEAGUE «Λάρισα - Παναθηναϊκός»

18.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

19.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ V

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

22.00 PASSWORD

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή στον αέρα 3»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κίνηση του Ιππότη»

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.50 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Felonious Monk

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The hostage»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 POWER OF 10

22.10 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild things»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.15 WORLD POKER TOUR (E)

02.45 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΤΣ

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην υπηρεσία του νόμου και... της Σάρα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (10ος κύκλος)

16.45 GOSSIP GIRL Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 PUSHING DAISIES Χιουμοριστική σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (4ος κύκλος)

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 FORT BOYARD V Τηλεπαιχνίδι

22.30 ΟΜΑΔΑ NCIS Αστυνομική σειρά

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχετικά με τον Χένρι»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Black out»

04.30 ΣΟΠΡΑΝΟΣ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org