Κυριακή 8 Σεπτέμβρη 2013 - 1η έκδοση
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.30 ΤELEMARKETING

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΤELEMARKETING

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Χαμαιλέων»

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

07.00 BLIND DATE

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

11.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του Μπέβερλι Χιλς»

15.30 BLIND DATE

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

18.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

20.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι πύργοι»

00.30 ENTOURAGE Κωμική σειρά

01.30 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGAYVER Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 FRASIER

11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

12.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN Ξένη σειρά

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ροζ γάτος»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευτείτε ξανά» Α' τηλεοπτική προβολή

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένες ζωές»

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 L.A.P.D. (E)

18.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

19.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spiderman 3»

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαρία Αντουανέτα»

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Scooby Doo», «Max Steel», «Beyblade Metal Fury», «Transformers Prime», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαν το σκύλο με τη γάτα»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.45 MY DAD SAYS Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολών Νο 2»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πράσινο μίλι»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sukiyaki Western Django» Α' τηλεοπτική προβολή

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύρινος κλοιός»

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

17.30 TELEMARKETING

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Χαράκτης Τάσσος» Μέρος Α'

18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Off-shore, αγάπη μου» του Αντώνη Κακαρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.05 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φωτογράφος Photovision»

20.30 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

21.10 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.00 TELEMARKETING

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 TV QUIZ

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

17.10 KARADAYI Δραματική σειρά

18.10 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Σειρά

19.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: ΤΟΥΡΚΙΑ - ΡΩΣΙΑ Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.45 ENTOURAGE Σειρά

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 GLEE (E) Ξένη σειρά

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI, MIAMI Σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

15.50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ROYAL PAINS Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου και ο βασιλιάς Καλικάντζαρος»

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Τιτανομαχία»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ζακ και η Μίρι γυρίζουν πορνό»

ΤΡΙΤΗ 10/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 TELEMARKETING

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Χαράκτης Τάσσος» (Β' μέρος)

18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Ζήσης Αγγελόπουλος»

20.35 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

21.15 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 TV QUIZ

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΛΙΤΣΑ.COM Σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.45 ENTOURAGE Σειρά

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

15.50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή

21.45 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ελλάδα - Λετονία»

23.45 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Αθλητική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Το φυλαχτό»

03.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρελόγατες του Χόλιγουντ»

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθυμίες... στο παρά πέντε»

24.00 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα τι έγινε»

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 TV QUIZ

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.30 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013 Απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Ξένη σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

15.50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Οιωνός»

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκιάχτρο»

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ»

24.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

01.00 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέρβαση καθήκοντος

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από γενιά σε γενιά»

ΠΕΜΠΤΗ 12/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 TV QUIZ

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Σειρά

19.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013 Απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

15.50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Ψεύτικες υποσχέσεις»

03.00 DROP DEAD DIVA (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ROYAL PAINS Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδερένιος γίγαντας» Κινούμενα σχέδια

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μη σπρώχνεις έρχομαι»

23.45 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

00.45 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κρυφό σπαθί του σαμουράι»

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

07.00 BLIND DATE Σειρά

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

10.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

11.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για φαντάσου»

15.45 WIPE OUT (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013 Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

24.00 ΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Αθλητική εκπομπή

00.45 OK - THE MAD CONFESSIONS Ψυχαγωγική εκπομπή

01.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά

02.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGYVER Ξένη σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 FRAISIER Σειρά

11.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

12.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 Mr BEAN Κωμική σειρά

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πεπρωμένο» Α' τηλεοπτική προβολή

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τα σύνορα»

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά

03.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η ντουλάπα της Χλόης» «Τουτ και Παντλ» «Ποπ Πίξι» «Ματ Χάτερ» «Χάντικ» «Κώδικας Λυοκο»

13.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ 2»

17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ - ΝΥΧΤΕΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ

17.40 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

19.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»

23.30 SAFE SEX (Ε)

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κριστίν»

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά

06.40 STARLAND «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beyblade Metal Fury», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Ben 10 Ultimate Alien», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανθιά κομάντο»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 GOSSIP GIRL Σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τριχωτή επίθεση»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπλου τζιν για τέσσερις»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στεγνό καθάρισμα» Α' τηλεοπτική προβολή

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοντέσσα της Σαγκάης»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 TV QUIZ

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Σειρά

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013 Απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.45 ENTOURAGE Ξένη σειρά

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περί τυφλότητος»

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε) Ξένη σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

15.50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Τελευταίο επεισόδιο) Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.40 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2 μέρες στο Παρίσι»

03.00 DROP DEAD DIVA (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου: Ο θρύλος του φαντάσματος»

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 CRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμωδία

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη το 'σκασε»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράλληλοι κόσμοι» Α' τηλεοπτική προβολή

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακάβριοι εισβολείς: Η επιστροφή»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org