Κυριακή 8 Αυγούστου 2004
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592902 - 210.2592802

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη

19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια: Ζωή Κούλια

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Προκριματικοί

09.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ Μετάδοση από το Ολυμπιακό συγκρότημα του Γουδιού

10.15 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικοί

10.30 ΤΖΟΥΝΤΟ

11.15 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Τελικοί

12.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Προκριματικοί

13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ

14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ

14.45 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ - Τελικοί

16.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Κένια»

17.30 ΤΖΟΥΝΤΟ - ΤΕΛΙΚΟΙ

19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ

19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Τελικοί

21.00 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - Τελικός

23.00 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ Πυγμαχία

23.30 ΕΚΠΟΜΠΗ

02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

08.30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - Προκριματικοί

09.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ

11.00 ΠΙΝΓΚ - ΠΟΝΓΚ

12.45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ

12.45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΔΟ

14.00 ΕΚΠΟΜΠΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ

16.00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΔΟ

17.45 ΠΙΝΓΚ - ΠΟΝΓΚ

18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΤΕΛΙΚΟΙ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ (Γυναικών)

19.30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ

20.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Ανδρών) «Ελλάδα - Μάλι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 24 ΩΡΕΣ

02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ

09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

09.00 ΧΟΚΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

09.15 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ

09.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

14.15 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Γερμανία»

16.30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

17.45 ΧΟΚΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

18.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Αυστραλία»

19.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Κίνα»

20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Ρωσία»

20.30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ

23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Κορέα - Μεξικό»

02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

06.30 RESCUE HEROES

07.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

07.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)

09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

10.30 ΑΝΩ ΚΑΤΩ (Ε)

11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

15.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

23.30 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ... ΔΑΓΚΩΝΕΙ (Ε)

00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Captain America»

02.50 MOBILE FUN

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)

05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΜΠΟΡΩ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

11.00 MUSIC MARKET (E)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίχτυα της ντροπής»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

17.00 THIRD WATCH Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΝΤΙΤ ΚΑΜΕΡΑ (Ε)

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΙΡΑ: Πατριωτισμός ή Τρομοκρατία»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέταγμα της μέλισσας»

03.15 MUSIC MARKET (E)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ

13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα το πάρεις το κορίτσι»

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση σφίξε κι άλλο το ζωνάρι»

23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)

01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά

02.15 APHRODISIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρώματα του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)

07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ Ελληνική σειρά (Ε)

08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή

10.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Γερμανοί ξανάρχονται»

13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή(Ε)

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)

15.50 SUPER IDOL (E)

17.10 POPSTARS (E)

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτορίχτρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)

23.00 SURVIVOR (E)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)

01.15 BAR (E)

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαίμονας στο μπουκάλι»

05.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ

16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ

17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία: Η εκδίκηση»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ελληνας μεγιστάνας»

03.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org