Κυριακή 8 Οχτώβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

14.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣΗ κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια παρουσίασης Θάνος Κανιάρης

15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

16.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑFather's lettle divident

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

19.10ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι με τον Γιάννη Λεμπέση

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Τσιγκάνικη αγάπη

23.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Δίον

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDΙTERRANEO (E)

07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ «Γρηγόρης Καψάλης»

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.00 ΤΕΝΙΣ «Ελλάδα - Σλοβενία»

13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

15.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17,15 ΤΑΞΙΜ (Ε)

18.15 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ

20.00 ΣΑΚΑ ΖΟΥΛΟΥ

21.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τιμή της αλήθειας»

01.40 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)

03.40 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ «EXPO 2000» ΣΤΟ ΑΝΟΒΕΡΟ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΟΙ ΠΛΑΝΗΤΕΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»

16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Χίος - Οινούσες»

17.30 ART NET (E)

18.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΚΟΡΟΣ

20.00 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαλαάμ Μπομπάι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ 3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΟΠΕΡΑ «Οι Λομβαρδοί»

12.45 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

14.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΑΝΜΠΟΛ

17.00 PC TV

17.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Κλεοπάτρα»

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 DESIGN FOREVER

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

21.00 26 BATHROOMS

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκόνη στ' αστέρια»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.00 EXTREME DINOSAURS

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ

08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ

09.00 Ο ΜΠΑΝΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.30 ΝΤΡΑΝΚΟΜΠΟΛ

10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερόπληκτος»

12.55 SUPER GAME

13.00 ΜΑΝΤΙΣΟΝ

13.30 ΗΟΜΕ CΙΝΕΜΑ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ

15.15 ΕΚΠΟΜΠΗ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καφετζού»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.10 ΜΠΑΜ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πολιορκίας Νο 2 »

23.15 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική αναμέτρηση»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίμα των Απάτσι»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της θάλασσας»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ

10.30 ΘΥΡΑ ALPHA

11.45 EXTREME GAMES

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ

15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ - ΙΑΠΩΝΙΑΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Καπόνε»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)

05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ

11.30 ON LINE (Ε)

12.00 EXTREME GAMES

13.00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Ο, ΤΙ ΠΕΙΤΕ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ON AIR

18.00 BEST OF THE BEST

18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ (Συνέχεια)

02.00 BEST OF THE BEST (E)

02.15 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)

03.30 ON AIR (E)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εδώ ο κόσμος χάνεται»

08.00 Ο ΣΟΝΙΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

08.30 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ

09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ

10.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ

11.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

12.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)

12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας του σπιτιού»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Con air: Απόδραση στον αέρα»

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένα νιάτα»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

12.20 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ

13.00 ΠΟΚΕΜΟΝ

13.40 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

14.00 ΖΙΝΑ

15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ (Ε)

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαβ στόρι»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΙΣΤΕΡ ΝΑΪΣ ΓΚΑΪ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νυχτοφύλακας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξοδος κινδύνου»

02.45 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ

03.45 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

TV - ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΕΝΑ ΒΙΒΛΊΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Θα μεταδοθεί η παράσταση Καραγκιόζη του Ευγένιου Σπαθάρη «Ο γάμος του μπάρμπα Γιώργου», από το Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες φάσεις και τα γκολ των αγώνων για το πρωτάθλημα

19.50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ...με φολκλορικούς βουλγάρικους ρυθμούς

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Φιλοξενούμενος της Μαρίας Στεφανάκη ένας ξεχωριστός άνθρωπος της τέχνης και του πολιτισμού, ο μουσικός, δάσκαλος ερευνητής Βασίλης Μακρίδης

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚ

18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ - 1980

20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη χρυσή λίμνη»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ (Ε)

00.45 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

00.40 ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ «Το μπετόν»

01.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

03.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Σοβαρά;», «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

07.30 ΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

08.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

09.00 INFERNO

09.30 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ

10.01 ΑΘΗΝΑ - ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΠΟΛΗ

10.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ

11.01 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ

11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ

14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΑΝΑΤΕΛΛΟΝΤΟΣ ΗΛΙΟΥ

23.00 ΣΠΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00 και 12.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ

10.30 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ «Καρά Ντερέ»

11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ

12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΜΩΜΑΤΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρήξη»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 SEX REVOLUTION

22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ

22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

01.45 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της λίμνης»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δολάρια της Ασπασίας»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.10 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.15 ΤΑΜΠΟΥ

18.30 ΠΑΚΙΤΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος των Μοϊκανών»

24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δρόμοι της αγάπης είναι νυχτερινοί»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τη δικαιοσύνη»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)

05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑΙΝΙΑ «Βάρβαρος και Βαρβάρα»

17.00 ΣΕΙΡΑ «Η εξερεύνηση του Διαστήματος»

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΤΑΙΝΙΑ «Ευχή και κατάρα»

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Εφηβικά χρόνια»

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (E)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ (Ε)

16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ

21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ

22.20 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ;

23.40 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)

01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

02.00 FRASIER

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

08.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

09.00 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

09.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΟΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.37 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαϊμπερτράκερ»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξεκαθάρισμα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος επιζών»

02.30 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ

03.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

TV - ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟ... ΣΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ(Ε)

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ

17.30 ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 EUROGOLSΟι καλύτερες φάσεις και τα γκολ των αγώνων του αγγλικού πρωταθλήματος

19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα έχουν σχέση με τους 2 και 4 τροχούς, με τον Στράτο Φωτεινέλη

20.45 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Καλεσμένος του συνθέτη Γιώργου Μηνά, ο Θωμάς Ταμπάκος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

07.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ - 1984

20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα κάτσε φρόνιμα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Οι διχασμένοι»

01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.40 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

02.40 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

02.40ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.10 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;», και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

07.30 ΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

08.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

09.00 INFERNO

09.30 ΟΡΕΙΝΗ ΕΛΛΑΔΑ

10.01 Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ «Αισχύλος ΙΙΙ»

10.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑΪΦ

11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

11.30 ΝΕΡΟ - Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ART NET

18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζεται εμβόλιμα η εκπομπή «Με φωνή του συγγραφέα»
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00 και 12.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ

10.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ

12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ «Κατάθλιψη»

13.30 ΜΕ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ «Κυκλοφορικό σύστημα»

20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοσταλγία»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δόξα»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

22.00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'

23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

01.45 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύθυμος πειρατής»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Ελλάδα»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.15 ΤΑΜΠΟΥ

18.30 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε εχθρικά ύδατα»

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς διαφυγή»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)

05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (E)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6903.000 - 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)

16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ

21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Κόμπρα»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.15ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

08.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

09.00 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

09.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΟΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»

23.30ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απληστία και προδοσία»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα κρούσης»

03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org