08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Παράθυρο στο σύμπαν: 1. Μελέτη του ουρανού 2. Η ζωή των άστρων 3. Η εξέλιξη του σύμπαντος
16.30 ΜΟΡΦΕΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ Χυτήριο
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον εκδότη Δημήτρη Φραγκούλη, για τις εκδόσεις ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
17.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... από το συγκρότημα «7 ΠΕΠΛΑ»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους Μπάμπη Αγγουράκη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και υπεύθυνο του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων του Κόμματος για τις εξελίξεις στο Ιράκ και για την ένταση μεταξύ ΗΠΑ και ΛΔ Κορέας
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Θέμα: «Κοινοβουλευτικός έλεγχος και συζήτηση για την κύρωση της σύμβασης για το πρόγραμμα έκδοσης νομισμάτων για την Ολυμπιάδα του 2004». Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου συνομιλεί με τον καλεσμένο του με θέμα: «Η Ελληνική Προεδρία και οι καπιταλιστικές αναδιαρθρώσεις σε εκπαίδευση και έρευνα»
23.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... με τον Στέλιο Βαμβακάρη και την παρέα του
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ - ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ - ANDY PANDY
07.25 ΚΟΥΚΛΟ - ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.55 ΚΟΥΚΛΟ - ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ - ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ
15.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.05 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΔΙΑ
15.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.35 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.30 VIEW MASTER
19.30 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
22.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
24.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
01.00 Ο ΑΓΙΟΣ
02.00 VIEW MASTER (Ε)
03.00 10-2 (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ
10.30 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΔΑ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
20.15 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Σαντορίνη»
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Λεωφορείο ο πόθος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
08.01 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN WORLD (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι συγγενείς»
06.00 MOBILE FUN
06.20 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 FAME STORY REPLAY
15.25 SUPER GAME
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ
22.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο υπέροχα φαντάσματα»
02.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεικτή ταξιαρχία»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
06.50 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
16.15 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: Ζεις μονάχα δύο φορές»
23.40 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύοντας στο σκοτάδι»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΦΑΡΜΑ Special
23.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΦΕΥΓΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυμνά κορμιά»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΑΛΙΣΤΑ, ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
04.30 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ
05.00 ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 7»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τα λεφτά των άλλων»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καταζητούμενοι»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοιχειωμένη θάλασσα»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ