Κυριακή 6 Σεπτέμβρη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 «ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ» Επεισ. 10ο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παίχτης»

18.45 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Φάνη Παρρή, για το «Παρισινή Κομμούνα»

19.40 «ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ» Επεισ. 3ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κορίτσια του Γκίνγκχαμ»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο»

11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μια απίθανη γιαγιά» (Ε)

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο θείος μας ο Μίμης» (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μανώλης ο ντελμπεντέρης» (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΑΣ

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

19.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)

20.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «Κροατία - Ισραήλ»

21.00 Ο ΠΟΛ ΝΤΕΛΒΟ ΚΑΙ Η ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «ΠΓΔΜ - ΕΛΛΑΔΑ»

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΕΥΤΥΧΩΣ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΙΑ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «ΙΣΠΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ»

24.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

01.00 ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

07.30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

18.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Ο μεγάλος λευκός καρχαρίας»

19.30 ΜΗΧΑΝΕΥΟΜΑΙ

20.30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ: ΨΑΧΝΟΝΤΑς ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ ΧΡΥΣΟ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κανόνι»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια διαφορετική κοπέλα»

02.30 7Ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

06.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 THE SIMPLE LIFE Reality show

18.00 PROJECT RUNWAY Reality show

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 AMERICA'S GOT TALENT Α' τηλεοπτική προβολή

22.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show

23.00 THE UNIT

24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας

01.00 PROJECT RUNWAY Reality show

02.00 WORLD POKER TOUR Ευρωπαϊκό Τουρνουά Πόκερ

03.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Κωμική σειρά

21.00 CSI: MIAMI

22.00 CSI: ΝΕW YORK

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά

11.00 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)Κωμική σειρά

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 CSI-LAS VEGAS: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Aνέμελοι και ωραίοι»

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Μπρουνέτι»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

23.00 L.A.P.D. (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ

02.30 FANTASY ISLAND

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 EΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 FORT BOYARD ΙV (E)

14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σπαρτιάτης»

00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κτήνος»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός αιώνας του Χόλιγουντ 3»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πρώτοι επιβάτες» (2ο μέρος)

16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Θανάση Βασιλά και τον Βαγγέλη Λιόλιο. Με τον Πάρη Μήτσου

19.30 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Επεισ. 5ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 «Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ» Επεισ. 2ο

22.00 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ COPELLIA 1o

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΟΙ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Ε)

15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Η παλαίστρα του δρόμου»

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»

17.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ (Ε)

18.00 ΟΤΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΘΕΟΙ «Ο Μίκης του κόσμου» (Α' και Β' μέρος)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Γη και ελευθερία»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Eros»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ

11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

13.00 74η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Καζανόβας»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μείνε μαζί μου απόψε»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για φίλημα»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ «Ψύλλοι»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητη Αφροδίτη»

02.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ- CIRCOM

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 STARSHIP TROOPERS CHRONICLES

07.10 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

11.00 UGLY BETTY

12.00 KΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.15 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για την αγάπη» Α' προβολή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα και το παλικάρι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ειρηνοποιός»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Menace»

02.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΟΒΙLE FUN

05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.15 BABY STYLE (E)

11.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

12.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

15.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί του δράκου»

01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - best of

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

07.00 ALTER KIDS

12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεχωριστή φιλία»

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Painkiller Jane»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στον Περσικό»

03.15 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)

12.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκέτο ζώον»

15.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

16.30 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

17.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ: ΝΥΧΤΕΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ

18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «S.W.A.T. επίλεκτη Ομάδα Κρούσης»

23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 BEAUTIFUL PEOPLE

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βδέλλες»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sky Captain: Ο κόσμος του αύριο»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτι κουρασμένα παλικάρια»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράμπο 2: Η αποστολή»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jeepers Creepers»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράτολμος στόχος»

04.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

05.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 «ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ» Επεισ. 2ο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Η φιλοξενούμενη της εκπομπής Αγγελική Βαρελά, μας μιλά για μαγειρική και... συναίσθημα

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Χορευτικό Δήμου Περάματος Ιωαννίνων

20.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Επεισ. 6ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Επεισ. 7ο

22.00 «Ο ΔΡΟΜΟΣ» επεισ. 4ο

23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στην Μαρία Κάλλας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακός, ψυχρός κι ανάποδος»

11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε)

12.30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (Ε)

13.00 ΜΑΝΩΛΗΣ Ο ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

17.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «ΠΓΔΜ - Κροατία»

19.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ «Λέλα Καραγιάννη»

20.00 ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΟ ΘΙΒΕΤ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ (Ε)

17.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

20.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Ισραήλ»

22.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «Ισπανία - Σλοβενία»

00.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Απίστευτες τραγωδίες»

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Σκάβοντας για την αλήθεια: Η χαμένη αυτοκρατορία του Τζέγκις Χαν»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

07.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Τα φαντάσματα του τροπικού δάσους»

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Χιμπαντζήδες»

19.30 ΜΗΧΑΝΕΥΟΜΑΙ

20.30 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΑΡΑΝΔΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τhe neon Bible»

02.30 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

06.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

06.50 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 THE SIMPLE LIFE

18.00 PROJECT RUNWAY

19.00 LOVE BITΕS

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 AMERICA'S GOT TALENT

22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 LAS VEGAS

01.00 PROJECT RUNWAY

02.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (E)

03.00 MAYΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣHΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριος ποταμός»

23.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

11.00 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ

13.00 ΑLTER KIDS

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 KOΡITΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επανάσταση στο Κορονάντο»

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος κρίκος»

04.15 MASTERMINDS

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 3 XAΡITEΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

21.30 ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ

23.30 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

01.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ

03.00 FANTASY ISLAND

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 FORT BOYARD ΙV (E)

14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στην Κέρκυρα»

23.45 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

00.45 SUPERNATURAL

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Τα σαγόνια του τρόμου»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη οργής»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 «ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ» επεισ. 1ο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Θέμα: Πολυκατοικίες με αρχιτεκτονικό ενδιαφέρον (3o). Επιμέλεια - παρουσίαση: Εφη Μάτζαρη

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Ρευματοειδής αρθρίτιδα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΓΙΑΝΟΣΙΚ Επεισ. 8ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σόλο Σάνι»

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τον πόνο»

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μια απίθανη γιαγιά» (Ε)

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο θείος μας ο Μίμης» (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μανώλης ο ντελμπεντέρης» (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΑΣ

17.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

17.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «ΙΣΡΑΗΛ - ΠΓΔΜ»

19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ UEFA UNDER 21 «ΕΛΛΑΔΑ - ΑΓΓΛΙΑ»

21.00 ΟI ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

17.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

20.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «ΕΛΛΑΔΑ ΚΡΟΑΤΙΑ»

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «ΙΣΠΑΝΙΑ - Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ»

24.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

01.00 ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

07.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

18.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

19.30 ΜΗΧΑΝΕΥΟΜΑΙ

20.30 ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ (Ε)

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρές αποκαλύψεις»

02.30 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

06.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 THE SIMPLE LIFE Reality show

18.00 PROJECT RUNWAY Reality show

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 AMERICA'S GOT TALENT Α' τηλεοπτική προβολή

22.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας

01.00 PROJECT RUNWAY Reality show

02.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Κωμική σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολική επαναφορά»

23.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά

11.00 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)Κωμική σιρά

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 CSI-LAS VEGAS: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγνωστος»

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Βάλαντερ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

23.00 L.A.P.D. (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

01.50 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ

02.50 FANTASY ISLAND

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 EΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 FORT BOYARD ΙV (E)

14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Τόμας Κράουν»

00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.15 SUPERNATURAL

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρωκτικά»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρέμλινς 2, η νέα γενιά»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 «ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ» Επεισ. 3ο

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ (Ε) Φιλοξενούμενη η Μαριλένα Κατσίνη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Κήλη, αντιμετώπιση. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι φίλοι» Επεισ. 5ο

20.00 Η ΠΑΡΕΑ Επεισ. 8ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαιρεμένος παράδεισος»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος στον έρωτα»

11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε)

12.30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (Ε)

13.00 ΜΑΝΩΛΗΣ Ο ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

19.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Ντίνος Κατσουρίδης - 1971»

20.00 PARIS - Η ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΥΡΩ - ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ (Ε)

17.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αρχιψεύταρος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Εντ Γουντ»

Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Απίστευτες τραγωδίες»

01.15 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Σκάβοντας για την αλήθεια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

07.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Η σκιά που τρέχει»

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

18.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

19.30 ΜΗΧΑΝΕΥΟΜΑΙ

20.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΖΑΜΠΟ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΤΑΝ ΟΙ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ωραίοι δεν πεθαίνουν στο Ντένβερ»

02.30 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

06.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

06.50 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ

11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 THE SIMPLE LIFE Reality show

18.00 PROJECT RUNWAY

19.00 LOVE BITES

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 AMERICA'S GOT TALENT

22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

23.00 GREY' S ANATOMY

24.00 LAS VEGAS

01.00 PROJECT RUNWAY - Reality show

02.00 WORLD POKER TOUR

03.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτημα τιμής»

23.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ

23.00 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Jane Doe: Yes I remember it well»

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό ατσάλι»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (E)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

23.00 L.A.Ρ.D. (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)

02.15 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ

03.15 FANTASY ISLAND

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 FORT BOYARD IV (E)

14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι πύργοι»

00.30 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Ενα απλό φιλί»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολίτης Χ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Επεισ. 4ο

16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Οι γαμπροί της Ευτυχίας»

19.15 «Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ» Επεισ. 3ο

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη σε Γιώργο Αλτη, Θοδωρή Μακρυδάκη, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ

09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ (Ε)

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΟΙ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΣΑΣ (Ε)

11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΙΑΓΙΑ (Ε)

12.30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ (Ε)

13.00 ΜΑΝΩΛΗΣ Ο ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ

16.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

16.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ (Β'φάση)

19.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «PARIS - Η πόλη του φωτός»

21.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγή εξπρές»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 HISTORY CHANNEL (Ε)

17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Εραστές της περιπέτειας»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.40 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

19.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ (Β'φάση)

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ (Β'φάση)

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

02.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Απίστευτες τραγωδίες»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

07.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ «Φυτά για διαμέρισμα 2»

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ - Β' ΚΥΚΛΟΣ

11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

18.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Ο μεγάλος λευκός καρχαρίας»

19.30 ΜΗΧΑΝΕΥΟΜΑΙ

20.30 ΞΕΝΟΙ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προδομένη αγάπη»

00.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ Σειρά

01.30 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ (Ε)

02.30 ΤΟ 22ο ΧΡΥΣΟ ΤΣΙΡΚΟ 2006

04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

06.30 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM Συμμετοχή Ηνωμένου Βασιλείου «Κοντινό πλάνο στη Δυτική Πλευρά»

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο

11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΛΟΛΑ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 THE SIMPLE LIFE Reality show

18.00 PROJECT RUNWAY Reality show

19.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 AMERICA'S GOT TALENT Α' τηλεοπτική προβολή

22.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show

23.00 GREY'S ANATOMY (4ος κύκλος)

24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας

01.00 PROJECT RUNWAY Reality show

02.00 WORLD POKER TOUR Ευρωπαϊκό Τουρνουά Πόκερ

03.40 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

05.30 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

16.00 BAYWATCH IX

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH IX (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Κωμική σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράμπο 3»

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ, ΙΙΙ

01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά

11.00 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ με τη Βάσια Λόη

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ Κωμική σειρά

18.45 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 AUTO ALTER

21.00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 CSI-LAS VEGAS: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American pie 2»

02.15 AUTO ALTER

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες τρόμου»

04.30 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)

16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

23.00 L.A.P.D. (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός μεγαλοπόδαρος»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 FORT BOYARD ΙV (E)

14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωποι με το θάνατο»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εσωτερικές υποθέσεις»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λίμνη των φαντασμάτων» Α' τηλεοπτική προβολή

04.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

05.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

«07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»

08.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεδίο δράσης» 1ο μέρος

16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Θέμα: Στεγαστικό. Με τον Κώστα Τσίφτη, τη Βούλα Τσιβόλα και τον Μαρίνο Γκασιάμη

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενος ο Ερμάνδος Σούσης

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απόφαση»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ...ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.30 MEDITERRANEO (Ε)

11.00 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε) «Οι κληρονόμοι της βιομηχανίας»

11.30 ΠΟΡΤΡΑΙΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ «Ιωάννης Δεσποτόπουλος»

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Πρέσπες»

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΡΙΜΕΪΚ (Ε)

15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Μέγας Αλέξανδρος και Αλεξάνδρεια στην πόλη του ζωντανού θεού»

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

17.45 ROM Ελληνικό ντοκιμαντέρ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τιτανικός» Ντοκιμαντέρ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Β'φάση

24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβατήριο στον έρωτα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΥ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ

11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

DISNEY FESTIVAL

12.30 Η ΜΠΡΑΝΤΥ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ

13.00 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο Γουίνι το αρκουδάκι»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «Αναπνευστικό σύστημα»

17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε) «Μεξικό» (Α' μέρος)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

20.00 74η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Ανταρκτική, στα όρια του αδύνατου»

00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ «Διαμόρφωση»

07.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ» «Ατμοσφαιρική μόλυνση»

08.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

10.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

11.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

18.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συντρίμμια τα όνειρά μας»

21.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεροκέφαλος»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Σινεμά του κόσμου»: «Ψίθυροι των αγγέλων»

02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

03.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)

04.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 STARSHIP TROOPERS CHRONICLES Σειρά

07.10 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

10.00 ΛΙΦΤΙΝΚΓ (Ε)

11.00 UGLY BETTY (Ε)

12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.15 FORMULA 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Σε απευθείας μετάδοση οι κατατακτήριες δοκιμές του Grand Prix Ιταλίας

16.15 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 THE X-FACTOR LIVE (E)

00.15 AIR FORCE WORLD CHAMPIONSHIP

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία με τα χακί»

03.15 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.15 BABY STYLE (Ε)

11.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

12.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικός πράκτορας»

16.00 BAYWATCH ΙX

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH ΙX (Συνέχεια)

18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ ΙV

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία του κουρέα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο ριφιφί»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lorenzo's oil»

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ Σειρά επιστημονικής φαντασίας

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσά μας»

23.15 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι της φωτιάς»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗ ΝΗΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

11.00 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)

12.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

15.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)

16.30 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)

17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

22.00 SAFE SEX (Ε)

24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.15 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)

01.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Beautiful people»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στηρίξου πάνω μου»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «DUMA»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανά ανάλυσέ το»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός αντίκτυπος»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The pelican brief»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Τσάκι»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org