Τρίτη 6 Ιούλη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Σκόπελος» (α' μέρος)

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μιμή και η παρέα της»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ 902 Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με Νίκο Ζιώγαλα, Στάθη Δρογώση, Ευσταθία

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Αναζητώντας τον λευκό γυπογέρακα»

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια 7η, 13ο, 14ο, 15ο επεισ.

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Χρόνια αποφρακτική πνευμονοπάθεια. Φιλοξενούμενος της Ειρήνης Μπαλντίδη ο πνευμονολόγος Επαμεινώνδας Κοσμάς

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Θέμα: Γέφυρα Κωνσταντινουπόλεως,. Ερευνα και παρουσίαση Θανάσης Σταθόπουλος, επίκουρος καθηγητής Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στον Στέλιο Καζαντζίδη, 2ο μέρος, με τη Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς οι κάτωθι υπογεγραμμένοι» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά (1ο)

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.15 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

08.45 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

09.45 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ

10.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)

10.30 Ο ΚΗΠΗΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΛΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΜΝΗΜΕΣ

11.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»

13.30 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)

14.00 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΤΖΟΝΑΣ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

20.00 Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

21.00 ΧΑΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ (Ε)

22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ: ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «The Story of India»

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ PRE GAME

21.30 19ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Ημιτελικά) Ουρουγουάη - Ολλανδία - Απευθείας μετάδοση

23.30 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Εκπομπή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάχη για τη δικαιοσύνη»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

10.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

11.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 Αθλητική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Λεοπαρδάλεις»

19.00 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Γενετικός πόλεμος»

20.00 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ

21.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 WIPE OUT (USA)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DISPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 GREY'S ANATOMY

24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

02.10 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.10 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 BAYWATCH

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΙΟΙ (Ε)

09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΟΜΑΔΑ COBRA 11

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.35 ΟΜΑΔΑ COBRA (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξιδιώτες σε άλλη ζωή»

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ

02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

19.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Μ+Μ (Ε)

22.00 50-50 (Ε)

23.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

24.00 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

02.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.15 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 NUMB 3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του φυγά»

23.30 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.30 JERICHO - Περιπετειώδης σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστική βάση Πρεζίντιο»

04.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

05.30 VERONICA MARS

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org