Κυριακή 6 Απρίλη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 7/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική τούρκικη σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε) Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κωμική σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Armageddon»

01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.30 SHOP TV (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

22.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 THE BEAST Ξένη σειρά

03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Ξένη σειρά

04.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (E)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MERCY Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μπάτσοι της συμφοράς»

23.20 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη σκευωρία» Α' τηλεοπτική προβολή

ΤΕΤΑΡΤΗ 9/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ

01.45 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Διά Ταύτα»

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»

24.00 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.00 SHOP TV (Ε)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 JUST THE 2 OF US

24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα γυναίκα μόνη ψάχνει 2»

02.30 AS IF Ξένη σειρά

03.30 BEAUTIFUL PEOPLE Ξένη σειρά

04.30 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MERCY Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The town»

00.45 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.45 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.45 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιοι καταδρομείς»

ΤΡΙΤΗ 8/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κωμική σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 360ο

24.00 WORLD PARTY (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ Αστυνομική σειρά

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.45 SHOP TV (E)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ

23.20 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ

00.30 ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.50 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά

03.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

04.00 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MERCY Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»

00.30 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.30 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστήριο του φάρου»

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.40 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς στο Παρίσι»

15.20 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)

16.20 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη μου παλιόγρια»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR

00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

02.15 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά

04.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»

17.05 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 FORMULA 1 - GP ΜΠΑΧΡΕΪΝ (Live)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πειρατές της Καραϊβικής: Η κατάρα του μαύρου μαργαριταριού»

23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Παπατρέχας»

01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.30 SHOP TV (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

12.50 DR. COOK Εκπομπή μαγειρικής

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άγγελοι του Τσάρλι»

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

17.50 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «I love Karditsa»

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διακριτική γοητεία των αρσενικών»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 AS IF Ξένη σειρά

02.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Ξένη σειρά

04.10 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 MERCY Ιατρική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Lazy town», «Η Μία κι εγώ», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Α' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε τον Γουίλι: Απόδραση από τον όρμο του πειρατή» Α' τηλεοπτική προβολή

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 REVOLUTION Ξένη σειρά

18.45 HOUSE Ιατρική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παράς και ο φουκαράς»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτια ερμητικά κλειστά»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sleepers»

ΠΕΜΠΤΗ 10/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Ζωντανή αθλητική εκπομπή

22.05 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA EUROPA LEAGUE Σε απευθείας μετάδοση

24.00 EUROPA LEAGUE LIVE Ζωντανή αθλητική εκπομπή

01.30 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Δραματική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.15 SHOP TV (E)

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά

23.30 CELEBRITY GAME NIGHT

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέφυρα του ποταμού Κβάι»

03.45 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MERCY Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Colombiana» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 WITHOUT A TRACE Σειρά

01.30 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας»

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 TV QUIZ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταρζάν 2»

15.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.30 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ»

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ΕΝΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά

03.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψάχνοντας για τον Νέμο»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.15 SHOP TV (Ε)

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

12.50 SMART FACE (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζουμάντζι»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άρχοντες του Μαϊάμι»

03.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά

04.10 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 MERCY Ιατρική δραματική σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κιτ: Ντετέκτιβ σε δράση»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 ΝΙΚΗΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί... χειρότερα» Α' τηλεοπτική προβολή

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Looney Tunes: Επιστροφή στη Δράση»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «In the red»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE - Live - Μουσικό talent show

23.30 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διχασμένη»

04.00 ΛΟΛΑ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψάχνοντας τον Νέμο»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λαρς και η κούκλα του»

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητος»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 AS IF Ξένη σειρά

03.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

04.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MERCΥ Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι, ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και οι κλήροι του θανάτου: Μέρος 2ο»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι κατασκόπων»

03.15 ΜΙΛΑ (Ε)




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org