Κυριακή 6 Μάρτη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κουβανέζικα κινούμενα σχέδια

08.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Γενίτσαροι και μπούλες. Οδοιπορικό στη Νάουσα»

08.35 ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ «Η διαδικασία παρασκευής παραδοσιακού χαλβά»

08.50 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Κούλουμα στο Δήμο Πετρούπολης με τους Κ. Κοκόλια, Σ. Σαβουκίδου και Γ. Γραμματικού

09.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική και τραγούδια

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ηπειρωτικό σεργιάνι 3 Ενώσεων Ηπειρωτών Ιλίου στο Πάρκο Αντώνης Τρίτσης

16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Παρουσίαση καρναβαλιστικών κατασκευών

17.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά (5ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με την Εύα Κοντόρα, συγγραφέα, με θέμα το καρναβάλι και την Καθαρή Δευτέρα

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Cirque le masque»

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζεστασιά της παγωμένης γης» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με κουβανέζικη μουσική και τραγούδια

22.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια) Με APURIMAC - Martha Moreleon

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)

09.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

10.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ (Ε)

10.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 Η ΘΑΛΑΣΣΑ Τραγούδια της θάλασσας

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (Ε)

15.30 ΣΤΙΤΣ

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου, υιέ μου»

18.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)

19.00 ΤΡΟΠΟΙ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

20.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιτέλους χήρα» Α' προβολή

23.00 DOC ON AIR «Πεταμένο φαγητό»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιερός καπνός»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοτόριους»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην Αίγινα»

20.30 CHAMPIONS NET

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχος σαν αμαρτία»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Κλήση ενός δολοφόνου κατά συρροήν»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 08.00

07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ «Νεογέννητα μοντέλα»

08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ «Δουλειές στο σπίτι»

08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ «Υποθαλάσσιες κατοικίες»

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

10.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΝΤΙΩΝ

11.30 Ο ΟΥΡΑΝΙΟΣ ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥΤΑΝ

12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ «Ρομαντικό δείπνο για δύο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.15 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΣΤΗ ΧΩΡΙΣΤΗ ΔΡΑΜΑΣ

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE «Εθνικός - Τρίκαλα»

20.00 ΕΞΙΣΩΣΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ

21.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Αναγεννησιακά κάστρα της κοιλάδας Λουάρ»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος έπνιξε τη Μόνα»

00.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

01.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΗ ΝΥΦΗ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΟΛΑ 11

02.30 ΑΝΤ1 NEWS

02.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.50 EUROPEAN POKER TOUR

03.50 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

05.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάλυσέ το»

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

02.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 THAT'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 PSYCH Αστυνομική σειρά

03.15 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά

04.15 ΖΙΝΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

16.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΤΟ ΝΗΣΙ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένη»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.30 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα», «Ζορό: η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Σούπερ Looney Tunes», «Ντακ Ντότζερς», «Bugs Bunny»

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Powerpuff girls: Η ταινία»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίδυμο της μπάλας»

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος Μέρλιν»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lara Croft: Tomb Raider»

23.00 THE MENTALIST - Δραματική σειρά

24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

01.45 NIP TUCK Σειρά

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόσμενη αγάπη»

05.00 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ Σειρά φαντασίας

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά (5ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων, με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Αριστο Μαραγκό και τον Κώστα Παπαπαναγιώτου. Με τον Πάρη Μήτσου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα μεταδοθεί η γερμανική ταινία «Ο Τρίτος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Αποκριάτικα τραγούδια και χοροί»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ 2011

15.50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από το Παρίσι

19.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΞΑΝΘΗΣ 2011 Θρακικές Λαογραφικές Εορτές (Μ)

21.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ 2011 Τελετή λήξης. Απευθείας μετάδοση

21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

22.00 ΝΙΚΟΣ ΞΥΔΑΚΗΣ - ΣΥΝΕΒΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (Μ)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 WEEKENDERS

11.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

14.45 PRE GAME

15.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολυμπιακός - Εργοτέλης» Απευθείας μετάδοση

17.00 ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

18.00 PRE GAME

18.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε) «Η κρίση με απλά λόγια και το μέλλον με λίγα»

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Μποτιλιάρισμα στον αέρα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Αποκριές στη Νάουσα - Γενίτσαροι και Μπούλες»

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

14.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - Ο ΓΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΟΡΙΑ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Εδεσσαϊκό καρναβάλι»

18.00 BALKAN EXPRESS

19.00 10ο ΤΣΙΡΚΟ Massimo 2009

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΥΠΟΒΡΥΧΙΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΚΤΗ ΤΗΣ ΠΑΠΟΥΑ

24.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ

01.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Ανταρκτική και νησιά Φόλκλαντ»

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΜΝΩΝ, Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΛΟΛΑ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπούμερανγκ»

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού του έρωτα» Α' προβολή

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά φαντασίαν φοιτητής»

00.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «In the mix»

02.30 STEPS (Ε)

03.30 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.10 MOBILE FUN

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

12.20 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΡΕΝΤΗ 2011 Απευθείας μετάδοση

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 STARS SYSTEM

15.15 MONKEY BUSINESS

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

17.30 GREEK IDOL - AUTIDION (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 JAMIE AT HOME Εκπομπή μαγειρικής

21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN Μουσική εκπομπή

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζευγάρια σε διακοπές»

02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζευγάρια σε διακοπές»

05.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.25 ALTER KIDS

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»

22.45 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ Ενημερωτική εκπομπή

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Devdas» Δραματική ταινία

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.20 ΠATΙ, H ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

12.15 MASTER CHEF - UK

13.15 TRACTION

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νέος είναι αλλιώς»

16.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

18.15 FIFTY FIFTY

19.00 FOOD AND THE CITY (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 SAFE SEX (Ε)

23.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.50 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Urban Vermin», «Σούπερ Looney Tunes», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Go Diego go!», «Angel's friends», «Lazy town», «Power Rangers: Operation overdrive», «World of quest», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία της ζωής μας»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 TWO AND A HALF MEN

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 NΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 ΕΠΤΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μερικοί το προτιμούν κρύο»

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχραιμία»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκάφος του τρόμου»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε στην Κίνα»

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (5ο) Ξένη σειρά

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Γιαμ, παραδοσιακά εδέσματα

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 Η ΠΑΡΕΑ Ξένη σειρά (7ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)

09.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

10.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ (Ε)

10.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Ελλάδα»

13.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

14.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ «Καρποφόρα»

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΣΤΙΤΣ

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

16.45 PRE GAME

17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ «Καβάλα - Αρης»

19.00 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2012 - ΧΑΝΤΜΠΟΛ «Ελλάδα - Ολλανδία»

20.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

21.00 ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ (Ε)

22.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Τάσος Λειβαδίτης»

23.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Δημήτρης Δημητριάδης»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδηγώντας το πεπρωμένο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο μπαλόνι»

16.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσπρο άλογο»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλέντι, λεφτά και αγάπη»

19.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 CHAMPIONS NET

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Τότεναμ - Μίλαν»

23.45 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή. Περιλαμβάνεται και ο μαγνητοσκοπημένος αγώνας: «Σάλκε - Βαλένθια»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Οι καουμπόηδες επί το έργον / Πολιτική του γραφείου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 08.00

07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ

08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ

08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

11.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ

12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ «Μεσογειακό γκριλ»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

18.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

19.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

19.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

19.30 ΝΕΑΡΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ

20.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ

01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Στον αντίποδα του θανάτου»

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Πρωτότυποι συνεταιρισμοί»

04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ Ψυχαγωγικό show

22.00 STEPS

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 DIRTY SEXY MONEY Κοινωνική σειρά

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.20 LOST

02.20 EUROPEAN POKER TOUR

03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ

22.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 THAT'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

22.45 ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

02.00 AUTO ALTER

02.15 PSYCH Αστυνομική σειρά

03.15 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας

04.15 ΖΙΝΑ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

16.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ

22.50 ΚΟΥΚΛΕΣ

24.00 MASTER CHEF (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.15 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισβολή»

23.00 THE MENTALIST

24.00 FRINGE

01.00 NIP TUCK Σειρά

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του εγκλήματος»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Ινδιάνος στο ντουλάπι μου»

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 «Ο ΔΡΟΜΟΣ» Ξένη σειρά (5ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζεστασιά της παγωμένης γης» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)

09.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

10.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ (Ε)

10.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θ. Β. Φαλακρός πράκτωρ: Επιχείρησις γης μαδιάμ»

13.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

14.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΣΤΙΤΣ

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

17.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)

18.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΤΡΟΠΟΙ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

20.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

21.00 ΙΧΝΗ ΨΥΧΗΣ (Ε) «Μαρία - Τσιγγάνα» (Α' και Β' μέρος)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ώρες»

24.00 ETEL ADNAN, ΕΞΟΡΙΣΤΕΣ ΛΕΞΕΙΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάρλι, το μοναχικό κούγκαρ»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Χωραφά»

20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ενημερωτική εκπομπή για την Ημέρα της Γυναίκας

23.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Παρακολουθώντας τους ντετέκτιβ: Βίαιη καταστολή»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 08.00

07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ

08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ «Στην αγορά»

08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

11.30 ΓΚΡΙΖΟΣ ΛΥΚΟΣ

12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ «Σουαρέ στην πόλη»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

18.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

19.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

19.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

19.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

20.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Λάγος: υπερπλήρες»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε λιμάνι και καημός»

00.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

02.00 CINEMANIA (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 DIRTY SEXY MONEY Κοινωνική σειρά

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.20 LOST

02.20 STEPS (Ε)

03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ Σατιρική εκπομπή

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

02.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 THAT'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 MAD MEN Δραματική σειρά

22.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

02.00 AUTO ALTER

02.15 PSYCH Αστυνομική σειρά

03.15 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας

04.15 ΖΙΝΑ Σειρά περιπέτειας

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

16.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE Αθλητική εκπομπή

21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «Μπαρτσελόνα - Αρσεναλ»

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Συνέχεια)

02.15 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.15 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»

23.15 THE MENTALIST

00.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

01.15 NIP TUCK Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άλλοθί της»

04.15 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ Σειρά φαντασίας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα προβληθεί η θεατρική παράσταση «Ρακοσυλλέκτες» της Μαρίας Βασιλέλλη

19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει η Ελένη Στεργιοπούλου και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)

09.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Αϊβαλιώτικο»

11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»

13.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

14.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ «Αναρριχώμενα φυτά»

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

DISNEY HOUR

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

15.30 ΣΤΙΤΣ

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε) Ξένη εφηβική σειρά

16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

17.00 ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

18.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ (Ε)

19.00 Α' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ

21.00 ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

22.00 ΑΓΕΛΑΣΤΟΣ ΠΕΤΡΑ

23.30 13ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

23.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ανθισμένες κερασιές»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καφέ του έρωτα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ «Κατασκευή τενεκέ χτίστη»

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Νέος κύκλος εκπομπών)

24.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ «Ελέφαντας ξεναγός»

08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ «Δύσκολες καταστάσεις»

08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ «Τριλογία πλασμάτων»

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ «Οι σειρήνες του Μάουι - Χαβάη»

11.30 ΟΙ ΦΤΕΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Πιγκουίνοι και άνθρωποι»

12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ 5 ΥΛΙΚΑ «Κονσέρτο στο πάρκο»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Από τη Γη στη Σελήνη»

16.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ «Μαστίχα»

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ «Το ψηφιακό χάσμα - καλύπτοντας το κενό»

19.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ «Οι Τουαρέγκ»

20.30 ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ «Τρίκερι - Θάλασσα με ιστορία»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΩΝ: Η ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ Ντοκιμαντέρ

01.30 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Κατολισθήσεις»

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΣΚΟΠΕΛΟΣ, ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΕΩΝ

04.30 ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Καθημερινή αισθηματική δραματική σειρά

19.00 WIPE OUT (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ

22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ

23.00 REAL HOUSEWIVES OF ATHENS Νέο ψυχαγωγικό show

24.00 DIRTY SEXY MONEY Κοινωνική σειρά

01.00 ANT1 NEWS

01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.20 LOST Περιπετειώδης σειρά

02.20 ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ (Ε)

03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε) Κωμική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Driven»

02.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 THAT'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 AUTO ALTER

02.15 PSYCH Αστυνομική σειρά

03.15 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας

04.15 ΖΙΝΑ Σειρά περιπέτειας

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσενικός Ζιγκολό: Ωραίος κι Ευρωπαίος!»

00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.50 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

01.40 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.40 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.40 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κασσάνδρα 114: Η απειλή»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεκρή νύφη»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του τρόμου 3»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγισσα τιμωρός»

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε)

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

17.30 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΗ Ξένη σειρά (4ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα της Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο. Με τον Κυριάκο Ιωαννίδη

20.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

09.00 ΣΤΑΝΛΕΪ (Ε)

09.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

10.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ (Ε)

10.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)

11.30 Η ΑΛΛΗ ΕΛΛΑΔΑ «Δίστομο»

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να ζει κανείς ή να μη ζει»

13.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

14.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

15.30 ΣΤΙΤΣ

16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ (Ε)

16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ (Ε)

17.00 ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

18.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ (Ε) «Ο καμπανάς»

19.00 ΤΡΟΠΟΙ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

20.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)

21.00 Η ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (Ε)

22.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ «Ανρί Κασόνγκο»

23.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ «Γιώργος Πανουσόπουλος»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας το κόκκινο μπαλόνι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλοκαίρι της ζωής μας»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ «Φαένο, Κέντρο Επιστήμης και Πειραματισμού»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι οι άνδρες είναι ίδιοι»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΟΤΣΟΥΟΥ (Ε)

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Σάντα Μόνικα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 08.00

07.30 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ

08.00 ΙΕΡΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ «Βόλτα με ταξί»

08.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

09.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

11.30 ΓΚΡΙΖΟΣ ΛΥΚΟΣ

12.30 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΜΕ ΠΕΝΤΕ ΥΛΙΚΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.00 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ

16.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

18.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

19.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

19.05 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

19.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

20.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΟΙ ΕΠΤΑ ΕΠΟΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΤΟΥ

24.00 CINEMANIA

01.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Μουσικό πρόγραμμα

02.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.45 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή

20.00 EUROPA LEAGUE LIVE «Μπράγκα - Λίβερπουλ»

22.05 EUROPA LEAGUE LIVE «Ντιναμό Κιέβου - Μάντσεστερ Σίτι»

00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

02.20 EUROPEAN POKER TOUR

03.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 ΒΡΑΔΥ

01.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (Ε)

02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 THAT'S LIFE

18.45 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΖΟΥΓΚΛΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 AUTO ALTER

01.30 HIT PARADE (Ε)

02.00 PSYCH Αστυνομική σειρά

03.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας

04.00 ΖΙΝΑ Σειρά περιπέτειας

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

21.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.50 Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ 592 ΕΥΡΩ

23.50 ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ

00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.50 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.00 ΣΚΟΡΠΙΟΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Sylvester and Tweety mysteries», «Ο Σκούμπι Ντου και τα φαντάσματα»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύζυγος κατά λάθος»

22.45 THE MENTALIST

23.45 FRINGE

00.45 NIP TUCK Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε στην Κίνα 2»

04.00 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ Σειρά φαντασίας

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.20 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Ξένη σειρά (1ο)

16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας. Με τον Κώστα Ψωμιάδη

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ Ξένη σειρά

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΕΝΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΣΟ (Ε)

11.30 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΑΛΗΤΑΔΕΣ «Γιάννης Βασιλόπουλος»

12.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ (Ε) «Ο βιβλιοδέτης»

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 MEDITERRANEO

14.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

14.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε) «Η απελευθέρωση του φιδαετού»

14.45 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)

15.45 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ «Κυκλαδίτικα επώνυμα» (Μέρος 1ο)

16.45 PRE GAME

17.00 ALL STAR GAME ΜΠΑΣΚΕΤ

19.00 ΠΟΛΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Φάληρο - Χίος» Απευθείας μετάδοση

20.15 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Γιάννης Μετζικώφ»

21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Οιωνός»

22.50 13ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Εκπομπή

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ο άνθρωπος με το γαρύφαλλο»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 WEEKENDERS (Ε)

11.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

12.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο Τζίμης και το γιγάντιο ροδάκινο»

14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε) «Αουσβιτς, η Γερμανία μετά το Β' Παγκόσμιο Πόλεμο»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ «Το ποδήλατο Solex». Ντοκιμαντέρ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

Στις 24.00 πεντάλεπτο Δελτίο Ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Το εσωτερικό ταξίδι»

08.00 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

08.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΤΣΙΤΑ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Λαβράκια και πέρκες»

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»

18.30 ΣΚΑΡΛΕΤ Ξένη σειρά

20.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε) «Τρίκερι - Θάλασσα με ιστορία»

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - Το αφιέρωμα της χρυσής οθόνης της ΕΤ-3 «Η Ευρώπη τον 21ο αιώνα»: «Η Οντέτ στα άστρα»

01.00 ΝΙΚΟΛ ΚΙΝΤΜΑΝ - ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΖ Ντοκιμαντέρ

02.00 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Μουσική εκπομπή

03.00 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΡΟΥΔΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ Ντοκιμαντέρ

04.30 ΦΑΡΟΙ, Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ Ημίωρο ντοκιμαντέρ

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (E)

07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

09.00 ΛΟΛΑ (Ε)

10.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά παπούτσια»

15.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ANT1 NEWS

21.00 IRON CHALLENGE Αθλητικό - ψυχαγωγικό πρόγραμμα

23.00 ΟΛΑ 11+

01.00 ANT1 NEWS

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μελίντα και Μελίντα»

03.10 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)

07.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

14.45 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

15.45 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)

16.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Driven»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

21.00 GREEΚ IDOL Audition

22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα της Κέρκυρας»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαγωγή κοσμία»

02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διχασμένο κορμί»

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.15 ΜΠΑΚΟΥΓΚΑΝ

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mr. Bones»

03.00 WITNESS GENIUS Ιστορική δραματική σειρά

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.20 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 FIFTY - FIFTY

18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 MONEY DROP Τηλεπαιχνίδι

22.15 SAFE SEX (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και από εδώ... οι γονείς μου»

02.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Δραματική σειρά

07.00 STARLAND «YU-GI-OH», «Urban Vermin», «Σούπερ Looney Tunes», «Πανδώρα και Πλάτωνας, τα φραουλόπουλα», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Power Rangers: operation overdrive», «World of quest», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Οι περιπέτειες του Μαξ» «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα λύτρα του βασιλιά»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 GOSSIP GIRL Νεανική σειρά

18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 3»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμα κινδύνου 2»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δύναμη του εννέα»

04.45 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ Σειρά φαντασίας




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org