07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών
18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ «Ο μάγος με τα χρώματα»
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
13.00 9 ΣΥΝ 1 ΜΟΥΣΕΣ
14.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ «Νάνα Μούσχουρη»
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΝΤΣΧΕΝΤ Σειρά
19.00 ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
20.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε) «Κατερίνα Χέλμη»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Συνέχεια)
21.30 ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Ισπανία»
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ιράν «Τη μέρα που έγινα γυναίκα»
01.30 NBA EUROPE TOUR (Μ) «Σέλτικς - Τορόντο Ράπτορς»
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 GOOF TROOP
10.30 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.00 MICKEY MOUSEWORKS
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 DISNEY - GOOF TROOP
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο πλανήτης των θησαυρών» Ταινία
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός - Απόλλων Καλαμαριάς» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα της φάμπρικας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Νικηφόρος Διαμαντούρης»
07.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
08.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.05 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
09.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μουλάρι σέντερ-φορ»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ Απευθείας μετάδοση «Πανθρακικός - Καστοριά»
18.00 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2006
19.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΑΙΡΟΣ
20.35 6 + ΣΗΜΕΡΑ
20.45 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Ολυμπιακός - Ηρακλής»
22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εννιακόσιοι της Μαρίνας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτώνουν τα άλογα όταν γεράσουν;»
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.50 ANT1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ Αθλητική εκπομπή
14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 THE LAST PASSENGER (E)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ (Ε)
23.00 Ο ΦΑΡΟΣ (Ε)
24.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hypersonic»
03.30 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 TV STARS: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕ (Ε)
19.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.15 ΤΟ «10» (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινό ποτάμι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο μέρες διορία» Α΄ τηλεοπτική προβολή
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.20 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ (Ε)
16.15 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 SUMUSU
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
23.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ
24.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 WORLD POKER TOUR
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαθύς γαλάζιος»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΑΝ; Σειρά
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφές στη Νέα Υόρκη» Α΄ τηλεοπτική προβολή
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπτάμενος και τζέντλεμαν»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανικός στους αιθέρες»
04.00 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ