07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ντέλφι, το δελφινάκι και οι φίλοι του»
08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κ. Καραχάλιος συνομιλεί με εκπροσώπους φοιτητικών παρατάξεων, για τις επικείμενες φοιτητικές εκλογές
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μπόλεκ - Λόλεκ»
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (E) Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ΄ Εθνικής κατηγορίας, 8ος όμιλος: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΙΟΣ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Μπάμπη Αγγουράκη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και το Σεΐτ Αλντογκάν, ανταποκριτή της Ευρενσέλ, για τις τελευταίες εξελίξεις στην Τουρκία
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Οι νέοι θέλουν να ζήσουν»
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τη Σοφία Τσέρου και τον Κ. Καρόζα
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ «Θεσσαλία: Κατεβαίνοντας στις ακτές»
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
16.30 ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Σειρά
19.00 ΡΙΜΕΪΚ «Τα καλύτερά μας χρόνια, ήταν τα τελευταία τριάντα»
20.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.15 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΙΡΑΝ «Κόκκινο χρυσάφι»
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια
10.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 PRE GAME
18.00 ΤΕΛΙΚΟΣ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ «Λάρισα - Παναθηναϊκός»
20.00 POST GAME
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΕΛΙΚΟΥ CHAMPIONS LEAGUE
22.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
09.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Τα αμερικανικά σύνορα»
09.30 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;
10.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Αγροτικός Αστέρας - Θρασύβουλος»
18.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΖΟΡΟ (Ε) Σειρά
20.30 2ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ - 2001
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
23.00 ΤΡΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΕΧΕΡΑΝΗ Ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Μαύρη γάτα, άσπρος γάτος»
05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
17.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσας»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΚΕ(R)ΤΣΑΚΙΑ
22.00 SUPER DEAL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δικός σου με... απιστία»
02.15 ΤΕΕΝ CHOICE AWARDS 2006
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.20 MOBILE FUN
04.00 OI ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΕΣ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
16.30 ΝΑΙ `Η ΟΥ;
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλοτσοσκούφι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ
00.30 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Ε)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 TV ΤΙΓΚΛΟΝ (Συνέχεια)
02.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
11.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 TAXI GIRL
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
22.30 SO YOU THINK YOU CAN DANCE Σειρά
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος»
03.00 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΣΠΙΝΤΑΤΟΙ Σειρά
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.40 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.40 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.40 CALIFORNIA TEENS Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των ναυαγών»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος του Τσέρι Φαλς»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένη τύχη»
04.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
05.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ