08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗΣ ΣΑΣ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00 FYN IN ACTION
20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
23.30 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΜΟΥΜΙΝ
08.30 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
14.05 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.20 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ ΚΑΙ Η ΕΞΩΤΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΑΡΧΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα καράβι Παπαδόπουλοι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ξένος ανταποκριτής»
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
01.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.15 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΘΡΑΚΗ: ΧΤΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ «Διδυμότειχο»
10.30 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ «...Στον Πόντο»
11.01 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 2000
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 CINETRIP
19.00 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΣ
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Τα επίκαιρα του 20ού αιώνα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 VIEWMASTER (Ε)
09.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 ΖΩΑ
10.15 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΣΜΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΩΝ
12.30 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 NET CLUBBING 2000
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄
20.30 DESIGN MILLENNIUM (E)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The adjuster»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 Ο ΧΗΡΟΣ, Η ΧΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ (Ε)
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ
21.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δεσποινίς Μπίσοπ»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιστίν»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ «Ολύμπια Λιουμπλιάνα - Ολυμπιακός»
23.15 ΝΟΚ ΑΟΥΤ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισιτήριο για την κόλαση»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοδικία»
04.30 CAMPIONATO (Ε)
Τηλ. 3424.090
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.45ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.40ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.00FIVE ON LINE
14.30ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30DUM SPIRO SPERO
17.00ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ για άτομα με προβλήματα ακοής
17.05ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
20.00ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ
21.30ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.35ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ
22.55ΠΡΟΦΙΛ
01.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30DUM SPIRO SPERO (Ε)
03.00ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
05.00ΠΡΟΦΙΛ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΣΕΙΡΑ
16.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
17.00 MATIEΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός προστάτης»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάχρηση εξουσίας»
02.30 ΣΙΜΠΙΛ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.20 ΜΠΑΡΝΕΪ
07.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.50 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
08.15 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
08.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 STAR - ΕΚΛΟΓΕΣ 2000
10.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
15.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΘΕΙΟΣΕΒΟΥΜΕΝΟΙ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρέιβεν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κινητός στόχος»
02.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΕΡΚ, ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ
05.30 ΤΖΟΝΙ ΚΟΥΕΣΤ
ΕΤ 1
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΡΕΞ
11.00 «902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις και παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 1995
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αήττητος»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΠΟΛΟ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ Ολυμπιακός - Μπ. Β.Σ. Βουδαπέστης
18.15 ΠΟΛΟ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Απευθείας μετάδοση
19.00 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΞΑΝΘΗΣ Απευθείας μετάδοση
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΓΛΕΝΤΙ Με τη Δόμνα Σαμίου
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέννηση ενός έθνους»
02.45 ΑΥΛΑΙΑ
04.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ Απευθείας σύνδεση με το Κοινοβούλιο
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απλή ιστορία»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τοκ Ράντιο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
00.20 ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
01.00 ΜΕΓΑΛΗ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
08.31 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
22.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκεφαλικά νεκρός»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΑΙΡ
15.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον αράπη κι αν τον πλένεις»
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπροί από το παράθυρο»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμερικανική αυτοκρατορία»
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
15.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Με την κάλυψη του νόμου»
18.00 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
18.30 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 CAMPIONATO
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 IN OUT
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 IN OUT
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 VIVA MILLENNIUM
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 THE VIP SHOW
04.00 IN OUT (E)
05.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΕΝΤ (Ε)
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ «ΣΤΙΟΥΑΡΤ ΛΙΤΛ Ο ΠΟΝΤΙΚΟ-ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ»
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας απίθανος ληστής»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ninza 900 κυβικών»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά ελληνικά»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αίσθηση θανάτου»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φυλή στην πόλη των αγγέλων»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη γειτονιά του φόβου»
06.00 THE CLOSER
06.30 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΠΙ
07.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ
08.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
09.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
09.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.40 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
10.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.10 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.35 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 TELE CINE
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επίθεση της γιγαντιαίας ντομάτας Νο 3»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανδύας και στιλέτο»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόκι Νο 3»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζόγια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ιππότες του μέλλοντος»
03.30 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΚΕΡΚ, ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ