Κυριακή 4 Αυγούστου 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤELEMARKETING

15.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

15.30 ΤELEMARKETING

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΤELEMARKETING

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχαιρετώντας τη Μαρία»

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόντιος είμαι ό,τι θέλω κάνω»

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΤΑΙΝΙΑ «Ενα χαμόγελο σαν το δικό σου»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πράκτορας με τις 9 ταυτότητες»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρταετοί πάνω απ' την πόλη»

03.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGAYVER Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα, Νο 3»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιδιοφυείς άνθρωποι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικός έρωτας»

01.00 10η ΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

09.40 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

10.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

15.50 L.A.P.D. (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Scooby Doo», «Max Steel», «Beywheelz by Beyblade», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μικρή πριγκίπισσα»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.45 HUMAN TARGET Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γεμιστό όπλο Νο 1»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανδημία»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόναχο»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Disaster Movie»

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μέλι, μέλισσες, ιδιότητες μελιού, προϊόντα και τυποποίηση μελιού»

17.30 TELEMARKETING

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Φοίβος Ταξιάρχης»

18.30 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Η διατροφική παράδοση στην Ελλάδα», του Γεράσιμου Ρηγάτου

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Δημήτρης Αντωνίτσης»

21.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ Ξένη σειρά

22.15 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά

23.00 TELEMARKETING

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.15 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 BLIND DATE Πρεμιέρα ξένης σειράς

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 ΤHE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT

01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 LA PATRONA Σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE (E) Ξένη σειρά

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.10 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.40 JUSTIFIED Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ninja»

23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά

00.45 THE VAMPIRE DIARIES

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Guns»

ΤΡΙΤΗ 6/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 TELEMARKETING

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Αγγελική Βαρελά, μαγειρική και συναίσθημα»

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Αλέκος Αλεξανδράκης»

18.30 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αχιλλέα Ζάβαλη και Ερνι Τζανάι»

21.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ Ξένη σειρά

22.25 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

01.35 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT

01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 LA PATRONA Σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.10 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Ξένη σειρά - Νέος κύκλος επεισοδίων

15.30 THE SECRET CIRCLE Νεανική ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμεση επαφή»

23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά

00.45 THE VAMPIRE DIARIES Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποκαλύψεις»

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Νηστίσιμα με τη Μαρία Παλαιού»

17.00 TELEMARKETING

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Πάρις Πρέκας»

18.30 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αχαριστία»

23.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

00.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

00.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (E)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 LA PATRONA Σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.10 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cobra»

23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά

00.45 ΤΗΕ VAMPIRE DIARIES Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρόεδρος, ένα ροζ σκάνδαλο κι ένας πόλεμος»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολασμένα δίτροχα»

ΠΕΜΠΤΗ 8/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 TELEMARKETING

16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.30 ΤΑ ΖΙΖΑΝΙΑ Ξένη σειρά

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Σκεύη Ερωτόκριτου»

21.00 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά

22.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά

23.00 TELEMARKETING

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.35 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.20 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Σειρά (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 LA PATRONA Σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.10 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

02.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Ξένη σειρά μυστηρίου

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψέματα και ψευδαισθήσεις» Α' τηλεοπτική προβολή

23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά

00.45 THE VAMPIRE DIARIES

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα του γάμου δύσκολα»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαλάζιος τρόμος»

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

15.30 TELEMARKETING

16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.00 TELEMARKETING

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 TELEMARKETING

19.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Γιάννης Στεργίου»

20.55 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθώος ή ένοχος»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υιοθεσία»

23.30 TELEMARKETING

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

01.55 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

02.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δάσκαλε τι δίδασκες»

12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλακασκαντέρ»

15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Γελών Λαβέ» Επιθεώρηση

00.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGYVER Ξένη σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑΣ «Captain Jack»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχη σιωπή»

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά

03.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

04.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

15.50 L.A.P.D. (E)

16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 DR COOK (Ε)

22.30 SAFE SEX (Ε)

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά

06.40 STARLAND «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beywheelz by Beyblade», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούνα: Το θαλάσσιο πνεύμα»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 GOSSIP GIRL Σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χόρεψε τα όνειρά σου»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απλώς δεν σε γουστάρει»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάνγκο και Κας»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρωτάρης της χρονιάς»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/8
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.00 TELEMARKETING

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Στέφανος Σιγάλας, Μανιτάρια»

18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Σικέιρος, η ζωή και το έργο του», του Φίλιπ Στάιν

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ

22.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.30 TELEMARKETING

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΡΟΜΕΣ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 KARADAYI Δραματική σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά

19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)

22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά

02.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του μικρού κάστορα»

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 LA PATRONA Ξένη σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)

14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)

16.10 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)

02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νεανική κωμική σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νεανική σειρά μυστηρίου

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.45 CRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμωδία

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναι σε όλα»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτημα τιμής»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ζακ και η Μίρι γυρίζουν πορνό»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org