Κυριακή 4 Μάη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΤΡΙΤΗ 6/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

07.55 Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 WORLD PARTY

23.45 360ο

00.45 MAYDAY Ξένη σειρά

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ Σειρά

23.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά

00.30 ΕΡΕΥΝΑ

01.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

02.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

03.00 AS IF Σειρά

04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PERSON OF INTEREST Νέα ξένη σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη ευφυΐα»

00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά ήβη 2: Λίλι»

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Grease»

16.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR Ζωντανό show

00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

02.15 UNITED STATES OF TARA (Ε)

04.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύλο βγήκε από τον Παράδεισο»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Μ.Α.Μ. Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καθρέφτη, καθρεφτάκι μου» Α' τηλεοπτική προβολή

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονή»

01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.00 SHOP TV (Ε)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 DR. COOK

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεντρική σκηνή»

17.15 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρώτη φορά νονός»

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλύτερός μου φίλος»

01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

02.45 AS IF

04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRAUMA Ιατρική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «H Barbie στη λίμνη των κύκνων» (Γ' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated» «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «10.000 π.Χ.»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 REVOLUTION Σειρά

18.45 HOUSE Ιατρική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα με τα μαύρα» Α' τηλεοπτική προβολή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 4»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «872 μέρες στο Λένινγκραντ» Α' τηλεοπτική προβολή

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΟΣ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

07.55 Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ Σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια κυρία στα μπουζούκια»

24.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2014

02.00 MAYDAY Σειρά

03.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

15.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 JUST THE 2 OF US

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν ο Νικ ερωτεύθηκε τη Νόρα»

03.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά

04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Danny the dog»

00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σήμερα θα πεθάνεις»

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 IFFET Δραματική σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Ζωντανό σατιρικό talk show

00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.45 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

07.55 Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η συντροφιά του δαχτυλιδιού»

01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.30 THE BEAST Σειρά

02.30 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.30 AS IF Σειρά

04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Ιατρική δραματική σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην άκρη του νήματος»

23.20 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τη δικαιοσύνη»

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 TV QUIZ

09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)

09.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ενημερωτική εκπομπή για την υγεία

10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλαντίν και ο βασιλιάς των κλεφτών»

15.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

16.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.38 G TECH TREDS by Germanos Εκπομπή τεχνολογίας

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για φίλημα»

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ+ Σατιρική εκπομπή

01.30 ΕΝΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Εκπομπή

01.45 UNITED STATES OF TARA Κωμική σειρά

03.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο 14 και ο πρώτος μπουνάκιας»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 MAYDAY Ξένη σειρά

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.15 SHOP TV (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.35 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.40 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ

18.50 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΧΧΧ: Ο απόλυτος πράκτορας»

01.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «13 φαντάσματα»

03.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ROYAL PAINS Ιατρική δραματική σειρά

06.45 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Οι περιπέτειες του Max», «Μάγια η μέλισσα», «Max Steel», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Ben and Holly», «Tree Fu Tom», «Littlest Petshop», «The Garfield Show», «Barbie Mariposa» (A' μέρος), «Ever after high», «Angry Birds», «Transformers Prime», «The Looney Tunes Show», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάν' το όπως ο Μπέκαμ»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Νέα ξένη νεανική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και ο ημίαιμος πρίγκιψ»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντησε τον Τζο Μπλακ»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα εποχή στα κλασικά παραμύθια: Η Χρυσομαλλούσα και τα 3 αρκουδάκια»

ΠΕΜΠΤΗ 8/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 WANTED

00.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

07.55 Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

23.00 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.00 MAYDAY Σειρά

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

22.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

23.30 CELEBRITY GAME NIGHT

00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στοίχημα για εργένηδες»

03.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transporter 3»

00.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Submission L.A.»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/5
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά

18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 THE VOICE - LIVE- (ΤΕΛΙΚΟΣ)

01.00 Η ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΞΑΝΑΡΧΕΤΑΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Watchmen»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ

07.30 ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ

07.55 Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή

10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων

11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.15 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο 14 και ο πρώτος μπουνάκιας»

23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 MAYDAY Ξένη σειρά

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Inside job» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)

03.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά

04.00 AS IF Σειρά

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 TRAUMA Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο Λευκό Οίκο»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άγγιγμα του δολοφόνου»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «S. Darko»

04.15 ΜΙΛΑ (Ε)




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org