Κυριακή 4 Νοέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/11
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

10.00 ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ - ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 ΔΕΛΦΟΙ, ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)

13.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

16.00 CHANGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΦΤΩΧΕΙΑ

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

18.50 ΓΙΑΤΙ;

19.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε) «Ο ξενώνας»

19.30 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)

20.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ «Οι άστεγοι των Αθηνών»

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε) «Υπέροχη μακροοικονομία»

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

22.00 ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

22.50 ΓΙΑΤΙ;

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Βούδας λιποθύμησε από ντροπή»

00.45 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Εκπομπή

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ (Β' μέρος)

17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Λισαβόνα»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε)

19.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ 1885: Η ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (Ε) (Α' μέρος)

20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής

23.00 NETWeek

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 NETWeek (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία ακροβάτις της Μαδρίτης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (E)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ «Τουρκία»

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Νάνσυ την... ψώνισε!»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Αφιέρωμα στο Φεστιβάλ Κιν/φου Θεσσαλονίκης»

01.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

02.00 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

06.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή

24.00 OLA 13 Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: η συντροφιά του δαχτυλιδιού»

00.30 CSI, LAS VEGAS Σειρά

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

18.00 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ROCKFACE Σειρά

02.30 MASTERCHEF (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 TRAUMA Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Hangover»

00.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

01.15 LIFE Αστυνομική σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Homie Spumoni»

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ

08.00 ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΤΗΣ ΕΡΤ (Ε)

12.15 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμουφλάζ»

16.40 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Ικαρος Καλλιθέας - Παναθηναϊκός»

19.00 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΤΣΙΟΣ (Ε)

19.45 Η ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΕΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

20.15 ΟΙ ΑΠ' ΕΚΕΙ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ondine»

24.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 THE TIGER LILLIES FREAKSHOW (Ε) Μουσικό πρόγραμμα

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ (Ε)

11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ Παιδική σειρά

14.00 27 ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Πολιτιστική εκπομπή

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)

01.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

11.00 ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Πετρωτά»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Δάσος - Δασικά προϊόντα»

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Κολινδρός Πιερίας»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ «Σπίρτο»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρυστάλλω»

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επέλαση την αυγή»

01.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

11.00 ARMY WIVES

12.00 PROJECT RUNWAY (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητές στο σκονάκι»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transformers: η εκδίκηση των ηττημένων»

00.20 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012

01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι

03.20 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε) Σειρά

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΑΛΛΗ ΦΑΤΣΑ, ΑΛΛΗ ΡΑΤΣΑ

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 STARS SYSTEM

14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ Απευθείας μετάδοση

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST Εκπομπή μαγειρικής

21.00 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιάλτης»

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

10.40 BIG BANG (Ε)

11.40 MONEY DROP (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάιντερμαν»

17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 SINGLES (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικηρύσσοντας την πρώην»

23.40 ΕΡΕΥΝΑ Ενημερωτική εκπομπή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικηρύσσοντας την πρώην»

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Η λαμπερή ζωή της Barbie» «Barbie: στην ιστορία μιας γοργόνας 2» (Γ' μέρος), «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θέα από ψηλά»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 FLORICIENTA Νεανική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπακαλόγατος»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Apocalypto»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη αδρεναλίνης»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιδιοφυείς άνθρωποι»

ΤΡΙΤΗ 6/11
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

10.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε) «Ο ξενώνας»

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε) «Το νησί της ευτυχισμένης τρίτης ηλικίας»

ΦΤΩΧΕΙΑ-ΚΡΙΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε) «Το πρώτο ταξίδι»

13.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «Διεθνής Ημέρα για τη Φτώχεια»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Βούδας λιποθύμησε από ντροπή»

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

16.00 CHANGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΦΤΩΧΕΙΑ

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

18.50 ΓΙΑΤΙ;

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

19.30 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε)

20.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)

22.10 ΓΙΑΤΙ;

22.15 ΟΔΟΣ ΣΦΑΚΤΗΡΙΑΣ

23.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ

00.45 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Μαδαγασκάρη»

17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Μασσαλία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ

19.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ Σειρά εποχής

23.00 ZOOM

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 Η ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ Εκτακτη ειδησεογραφική εκπομπή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά μέρες ψέματα»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Safe sex»

01.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

02.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

06.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή

24.00 ΟΛΑ 13 Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ Σειρά

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

24.00 CSI, LAS VEGAS

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.15 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Solo»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 LAPD (E)

02.45 MASTERCHEF (Ε)

03.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 TRAUMA Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αντικαταστάτες»

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

01.30 LIFE Αστυνομική σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκδίκαση γένους θηλυκού» Α' τηλεοπτική προβολή

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

10.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ - ΓΙΑΤΙ;

12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

13.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

16.00 CHANGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΦΤΩΧΕΙΑ

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ

18.50 ΓΙΑΤΙ;

19.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

19.30 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ

20.00 ΓΙΑΤΙ;

20.10 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

22.55 ΓΙΑΤΙ;

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Chiko: ο ανυπότακτος»

00.30 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

00.45 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Μεξικό»

17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Κύπρος»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

19.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Σέλτικ - Μπαρτσελόνα» Απευθείας μετάδοση

23.45 CHAMPIONS NET Περιλαμβάνεται μαγνητοσκοπημένος ο αγώνας: «Μπράγκα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε) «Ελαφόνησος - Μονεμβασιά»

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

01.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;

02.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη, Τζένη»

23.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

00.15 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε) Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα ζωής»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 MASTERCHEF (Ε)

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «V for Ventetta»

00.45 FRINGE Σειρά

01.45 NUMBERS Σειρά μυστηρίου

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή του γιου»

ΠΕΜΠΤΗ 8/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ-ΚΡΙΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

10.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

ΦΤΩΧΕΙΑ-ΚΡΙΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ-ΓΙΑΤΙ;

12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

13.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

16.00 CHANGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΦΤΩΧΕΙΑ

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

18.50 ΓΙΑΤΙ;

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ Νέος κύκλος εκπομπών

20.00 ΓΙΑΤΙ;

ΦΤΩΧΕΙΑ-ΚΡΙΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ

ΦΤΩΧΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ;

20.05 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Ινδία»

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

21.40 ΓΙΑΤΙ;

21.45 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Μιλάνο - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

23.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

00.45 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Κένυα»

17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Βαρκελώνη»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ

19.00 ΒΕΡΟΛΙΝΟ 1885: Η ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (Ε) (Β' μέρος)

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά

23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2 (Συνέχεια)

00.45 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε) «Μουσική»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί τρελοί ντετέκτιβ»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Ιστορικές ομάδες»

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA Νέος κύκλος

01.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ

01.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;

02.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

06.30 ΟΙ ΦΤΕΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή

22.05 EUROPA LEAGUE «Λάτσιο - Παναθηναϊκός» Απευθείας μετάδοση

00.05 EUROPA LEAGUE LIVE Αθλητική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

04.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ Κοινωνική εκπομπή

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ Εκπομπή γαστρονομίας

24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU

12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 SILA Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλή γοητεία»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.30 L.A.P.D. (Ε)

02.30 MASTERCHEF (Ε)

03.30 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μονομάχος»

01.15 FRINGE Σειρά

02.15 NUMBERS Σειρά μυστηρίου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κος ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

09.00 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ (Ε)

10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ (Ε)

12.30 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHANGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ «Ιανουάριος - Ιούνιος 1969»

18.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ (Ε)

18.50 ΓΙΑΤΙ;

19.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

19.30 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Η τέχνη δεν έχει πατρίδα»

20.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ (Ε) «Ενα ηπειρώτικο κέντρο προστασίας των παιδιών»

21.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε) «Το αίμα του Κουάν Κουάν»

22.10 ΓΙΑΤΙ;

22.15 ΟΔΥΝΗ - ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ (Ε)

23.15 ΑΓΕΛΑΣΤΟΣ ΠΕΤΡΑ

00.45 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ

01.30 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ Ντοκιμαντέρ

17.00 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ (Ε) «Σικελία»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ

19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

20.00 SPORT ΝΕΤ Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ονειροπόλοι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ ΜΥΘΟΥ

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 Η ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταφερτζής»

20.15 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ; ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ

01.30 ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ;

02.00 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

11.50 SUPER GAME

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 SUPER GAME

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.00 GREY'S ANATOMY

23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

24.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ (Ε)

01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fade to black»

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 THE KING OF QUEENS

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύφες σε πόλεμο»

22.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Πρεμιέρα

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 FASHION FEVER

03.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

12.50 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

16.50 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 SILA

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απεγνωσμένες κινήσεις»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 MASTERCHEF (Ε)

02.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

03.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 CHUCK Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην πεις λέξη»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριν ο διάβολος καταλάβει ότι πέθανες»

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 SONIC UNDERGROUND (Ε)

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ (Ε)

10.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

10.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 «Ρεμπούτσικα, Καμχή, Ζουμπουλάκη»

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Πόντος»

14.30 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Νταντάδες»

16.40 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Αρης - Πανιώνιος» Απευθείας μετάδοση

18.55 ΓΙΑΤΙ;

19.00 ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΧΩΡΟΙ (Ε)

19.30 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ

19.55 ΓΙΑΤΙ;

20.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ (Ε)

20.55 ΓΙΑΤΙ;

21.00 ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ Ντοκιμαντέρ

22.25 ΓΙΑΤΙ;

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεχασμένοι από την κοινωνία»

23.55 ΓΙΑΤΙ;

24.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ

00.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ 30ο ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ

11.00 ΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Λίνα Νικολακοπούλου»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ Νέα εκπομπή

17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ Σειρά (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

02.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE

08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ

09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

18.00 2 ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σφαίρες πάνω από το Μπρόντγουεϊ»

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

07.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

11.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά

12.00 PROJECT RUNWAY

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάρμα στόρι»

15.20 COOK SMART BY COCA COLA (Ε)

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ

00.20 PRIVATE PRACTICE

01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.20 MARTIN LAWRENCE LIVE: RUNTELDAT Βιογραφικό ντοκιμαντέρ

05.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

09.00 ΑΛΛΗ ΦΑΤΣΑ, ΑΛΛΗ ΡΑΤΣΑ

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύφες σε πόλεμο»

16.00 THE KING OF QUEENS

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Alter Ego»

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) «Ενα λεπτό αργότερα»

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) «Οικογενειακή υπόθεση»

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

10.40 BIG BANG (Ε)

11.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU

18.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 SINGLES (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρός στο μάτι...»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρομοκράτης»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δολοφόνοι των σπηλαίων»

04.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 CHUCK

06.45 STARLAND «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wild, Wild West»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 SMALLVILLE Νεανική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 GOSSIP GIRL Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρχαριομάχος»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και η κάμαρα με τα μυστικά»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του Μέρλιν»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org