Τρίτη 4 Οχτώβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ 4/10
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.35 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κιλκίς»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το Ν. Πορτοκάλογλου (μέρος β' )

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.45 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (9ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Παθήσεις σπονδυλικής στήλης. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λοχαγός Φρακάς» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Γιάννης Τσαρούχης» (α' μέρος). Με την Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ηθική της Ιατρικής»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)

09.00 HANDY MANNY

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 Ο ΓΚΡΙΖΟΣ ΛΥΚΟΣ

12.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

13.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Μια μικρή μεγάλη ιδέα»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΕΣ (Ε)

21.00 ΖΩΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ (Ε)

22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ «Ιχθυόσκαλα»

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περσέπολις»

24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Υεμένη» (Α' μέρος)

20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφος Joe»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Βαλκάνια»

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ

11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Αετός»

12.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ «Το μεγάλο ρίγος - Ταϊτή»

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Μικροβιοκτόνα»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Θαύματα της αρχαιότητας»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»

20.45 ΚΑΚΟΤΡΟΠΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ «Ιούλιος Καίσαρας»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος α λα ελληνικά»

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ «Θέματα πίστης»

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ

05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.30 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (E)

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά

23.00 GREY'S ANATOMY (E)

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 REAPER

02.10 ΛΟΛΑ (Ε)

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Κωμική σειρά

09.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «7 χρόνια γάμου»

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY (Ε)

01.00 THE BIG GAME (Ε)

02.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

11.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

12.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

13.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.10 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 BREAKING BAD

01.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yin-Yang-Yo!», «Τα στρουμφάκια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle

15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο»

00.15 SUPERNATURAL

01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα διαμάντια της απώλειας». Α' προβολή

04.30 MEDIUM Σειρά μυστηρίου




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org