07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ανδρος»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Shaolin the legend» (Κινέζοι μοναχοί)
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια
18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Νίκο Παπακωνσταντίνου, για το βιβλίο «Υλισμός κι εμπειριοκριτικισμός»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Χόρχε Κεσάδα, διευθυντή για θέματα ΕΕ του ΥΠΕΞ Κούβας
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ερασιτεχνικός ποδοσφαιρικός αγώνας
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ με τον Δημήτρη Ζερβουδάκη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO (Ε)
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Νυμφαίο»
11.30 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «ULAY - Εικαστικός καλλιτέχνης και περφόρμερ»
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Ο κυρ Ορφέας»
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΠΡΩΤΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΙΣΩΝ Ξένη σειρά
19.00 ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ελληνική σειρά
20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ Ξένη σειρά
22.00 Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Ξένη σειρά
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ (Ισπανία)
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ: «Το νόημα της ζωής»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 DARKWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ
11.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
DISNEY FESTIVAL
12.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ
13.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ιστορίες αγάπης, γέλιου και φαντασίας»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κανόνες του έρωτα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «ΑΡΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρμαγεδδών»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.30 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η αυτοκρατορία της αρχαίας Αιγύπτου»
01.30 ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥ ABC
06.50 MOTO GP - «ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ»
08.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ
09.00 ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ.Σ. - ΒΕΡΟΙΑ»
17.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.00 ΟΞΥΓΟΝΟ
19.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI 1993
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tζo o Τρομερός»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΟΨΕΙΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: «Οι καβγατζήδες»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγριος Σαμ»
06.00 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο
10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στην τύχη» Α΄ τηλεοπτική προβολή
16.50 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 Χ FACTOR AUDITION
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολική έκλειψη»
03.10 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
04.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.45 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοργόνα»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
16.45 SUPER LEAGUE «ΛΑΡΙΣΑ - ΟΦΗ» Απευθείας μετάδοση
18.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
19.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολέθριος έρωτας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΙΙ Ξένη σειρά
03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξιδιώτες της συμφοράς»
16.50 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ MEGA 2008-2009
18.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
19.15 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέλειος σύζυγος: Η ιστορία της Λέισι Πάτερσον» Α΄ τηλεοπτική προβολή
02.10 WORLD POKER TOUR (E)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τραγούδι του Μπράιαν»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή 6»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (8ος κύκλος)
16.45 GOSSIP GIRL Σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ξένη Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (4ος κύκλος)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD V
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάβερικ»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καρέ της απάτης» Α΄ τηλεοπτική προβολή
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σαγόνια του κροκόδειλου»
04.45 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ