Κυριακή 4 Γενάρη 2015
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα

ΤΕΤΑΡΤΗ 7/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

01.00 EUROPEAN POKER TOUR

02.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανταλένα»

23.45 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)

22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε)

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «21»

02.00 TOWER PREP Σειρά

03.00 DROP DEAD DIVA

04.00 FANTASY ISLAND Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ONE TREE HILL Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pirates of dark water», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητος πιλότος»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοκκινοσκουφίτσα»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.15 NIP / TUCK Σειρά

03.15 FRINGE Σειρά

04.15 NUMBERS Σειρά

ΤΡΙΤΗ 6/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Κωμική σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή

02.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά (Ε)

22.30 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ Σειρά μυστηρίου

23.40 360ο (Ε)

00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)

22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε) Σειρά

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλύτερα δεν γίνεται»

02.00 TOWER PREP Σειρά

03.00 DROP DEAD DIVA Σειρά

04.00 FANTASY ISLAND Ξένη σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ONE TREE HILL Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pirates of dark water», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για μια χούφτα τούβλα»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περίπτωση Λάρι Κράουν»

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.15 NIP / TUCK Σειρά

03.15 FRINGE Σειρά

04.15 NUMBERS Σειρά

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Κωμική σειρά

23.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ (Ε)

00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή

02.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Εορταστικό) Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαμπάς για γκολ»

00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε) Σειρά

22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε)

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθνική ασφάλεια»

01.00 THE KILLING Σειρά

02.15 TOWER PREP Σειρά

03.15 DROP DEAD DIVA

04.15 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ONE TREE HILL Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pirates of dark water», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος γυφτοκράτορας»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scorpion King 2: Κυρίαρχος πολεμιστής»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Pelican Brief»

04.30 NUMBERS

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.30 TV QUIZ

10.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος φάντασμα»

16.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.15 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη αποστολή 3»

01.30 VICE

02.30 ΚΑΡΜΑ (Ε)

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Goods: Live hard, sell hard»

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA Ενημερωτική εκπομπή

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή - Εορταστική

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανταλένα»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ANNITAgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

03.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)

11.10 ΚΑΝ'ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

17.35 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.50 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος ενός ιππότη»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eat, Pray, Love» Α' τηλεοπτική μετάδοση

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στο ρεύμα»

04.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Ξένη σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie και ο μαγεμένος πήγασος» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery Inc», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε τον Γουίλι: Απόδραση από τον όρμο του Πειρατή»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά

18.50 COVERT AFFAIRS Περιπετειώδης σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροία»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό τρελό τζακούζι»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροκ σταρ»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

01.00 EUROPEAN POKER TOUR

02.00 ΚΑΡΜΑ (Ε)

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μαζί και χώρια»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Σειρά

21.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ

22.50 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

04.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)

22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε)

23.20 3 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, 3 ΒΡΑΒΕΙΑ, 1 ΜΥΣΤΙΚΟ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοστμπάστερς»

02.00 TOWER PREP Σειρά

03.00 DROP DEAD DIVA Σειρά

04.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ONE TREE HILL Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pirates of dark water», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλεπούς»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Superman: Η επιστροφή»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες εγκλήματος»

03.45 NUMBERS

ΠΕΜΠΤΗ 8/1
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ (Ε) Σειρά

23.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 ΚΑΡΜΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Η μικρή γιατρός»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε) Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε) Σειρά

21.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

23.45 ΑΥΤΟΨΙΑ (Ε)

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.10 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε)

22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε)

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας για όλες»

01.30 TOWER PREP Σειρά

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας για όλες»

04.30 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ONE TREE HILL Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pirates of dark water», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»

08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά

09.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κώτσος στην ΕΟΚ»

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.00 NCIS

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην εμπιστεύεσαι κανέναν»

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.00 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.00 NIP / TUCK Σειρά

03.45 FRINGE Σειρά




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org