08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Το δημοτικό τραγούδι, με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους που παρουσιάζουν τη δουλιά τους, αλλά και τις απόψεις τους γενικά για το χώρο
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με την Πόπη Γκανά, υπεύθυνη εκδόσεων ΜΕΛΑΝΙ, για τις συνθήκες επιβίωσης των εκδοτικών οίκων
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς συνομιλεί με τον πιανίστα Γιάννη Τσανακαλιώτη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Απευθείας μετάδοση από το Ελσίνκι)
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ «Γυμνιστές»
14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
16.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
17.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
17.30 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΣΠΟΡ «Οι αθλητές στίβου»
18.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
21.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Φεντερίκο Φελίνι»
07.00 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
08.00 Η ΘΗΡΑ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΑΙΩΝΩΝ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είμαι μια δυστυχισμένη»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) «Καστελόριζο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (Ε) Σειρά
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο Κολωνάκι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ Θηλυκή συμμορία»
07.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Λιμάνι και Λαδάδικα»
08.00 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (37ο & 38ο)
09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.30 ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ
10.40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 «ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ»
12.00 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΕΞΕΛΙΞΗ
15.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2001 2ο
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ
21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανακερδισμένος χρόνος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 «ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΣΙΤΣΑΝΗ»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
06.00 «ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΣΙΤΣΑΝΗ» (Ε)
06.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.30 ΜΠΑΜ, ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑ (Ε)
08.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
09.00 ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (BEST OF)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5' - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σικάγο»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ι
17.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλεύοντας με το χρόνο»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
12.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
13.30 HIT MIX Μουσική εκπομπή
14.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ (Ε)
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΧΗΡΕΣ CLUB (Ε)
24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ (Best of)
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 APHRODISIA
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.30 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (Ε) Σειρά κινουμένων σχεδίων
07.45 AN ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
08.45 HORIZONS
10.15 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά
12.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε) Σειρά
12.45 BACKSTAGE (Ε)
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και... έγκυος»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
18.20 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυμνοί στο δρόμο»
22.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάρλι»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμβόλαια θανάτου»
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΚΑΡΕΝ ΣΙΣΚΟ Σειρά
17.30 CALIFORNIA TEENS (THE O.C.)
18.30 SURVIVOR
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σημείο αιχμής»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Μπαγκέρ Βανς»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύρινη έκρηξη»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωπος με τη μοίρα»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ