Πέμπτη 31 Οχτώβρη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
Τηλεόραση

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 010.2592.802 - 010.2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Φωτογραφία: Πρόσωπα, φύση, πόλεις

16.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΓΡΑΜΜΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μωραΐτης

17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με την Ειρήνη Λαμπρινουδάκη, ενδοκρινολόγο - διδάκτωρ Πανεπιστημίου Χαϊδελβέργης, επιστημονική συνεργάτης Β΄ Μαιευτικής και Γυναικολογικής Κλινικής Πανεπιστημίου Αθηνών με θέμα: «Κλιμακτήριος - εμμηνόπαυση, συμπτώματα, αντιμετώπιση, ορμονική θεραπεία υποκατάστασης, οφέλη και προφυλάξεις»

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Συνήθεις Υποπτοι», «Υπόγεια Ρεύματα»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη

19.00 AUTO SPRINT LIVE Ο Στράτος Φωτεινέλης φιλοξενεί κατ' αρχήν τους γνωστούς μηχανικούς βελτιωτές αυτοκινήτων Γιώργο Τσακανίκα και Παύλο Αλέπη, που θα αναλύσουν τον τελευταίο αγώνα ΝΤΡΑΞΤΕΡ. Στη συνέχεια τη σκυτάλη παίρνουν οι Φίλιππος Τζεφεράκος, Ξενοφών Νικολόπουλος και Γιώργος Βελής πρωταγωνιστές των Ράλι Λαμίας της περασμένης Κυριακής

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΝΤΟΣ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ Ο Γιάννης Ευσταθίου συνομιλεί με τους: Νίκο Σαλαγιάννη, βουλευτή ΠΑΣΟΚ Σπύρο Καλιαδούρο, βουλευτή ΝΔ και Γιάννη Σφυρή, υπεύθυνος του Αγροτικού Τμήματος της ΚΕ του ΚΚΕ, με θέμα: «Αγρότες και Σύνοδος Κορυφής Βρυξελλών»

23.15 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθούν αποσπάσματα από το αντιπολεμικό συλλαλητήριο

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - ΟΔΗΓΗΤΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 010.7701.911-5

07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

07.50 CHAPI CHAPEAU

08.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ

09.30 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)

09.45 ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)

10.00 ΣΟΦΙΤΑ

10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ «Το σκυριανό αλογάκι»

11.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

12.15 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ «Θάνατος»

12.45 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Συνέχεια)

15.00 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.30 ΣΚΙΠΙ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παλαβός κόσμος του Θανάση»

19.00 ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ

19.30 ΜΥΡΤΩ

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ

20.10 ΜΥΡΤΩ (Συνέχεια)

21.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΟΚ - GRASSHOPPERS

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

23.30 ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΚΡΙΚ (Ε)

00.30 ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΜΑΪΑΜΙ

01.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 010.6066.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ

10.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

11.00 ΤΑΞΙΔΙΑ (Νέος κύκλος)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ

20.00 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

24.00 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ σε πέντε λεπτά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
ΕΤ-3
Τηλ. 0310.299.400, 0310.299.700

08.01 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ

08.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'

09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

10.30 ΤΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

11.00 Η ΦΥΣΗ ΣΤΟ ΦΩΣ

12.00 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)

12.30 Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: ΣΤΑΛΙΝΓΚΡΑΝΤ

13.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ

13.30 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ (Ε)

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ

19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ενέδρα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ

01.15 JAZZ ESSENTIALS

01.45 ΤΟ ΣΕΞ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 010.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.05 FAME STORY

13.10 SUPER GAME

13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.55 SUPER GAME

16.00 ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)

16.40 FAME STORY

16.45 CHEEK TO CHEEK (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.45 SUPER GAME

17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ

19.20 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΗ

22.00 ΖΕΥΓΑΡΙΑ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

23.00 FAME STORY

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 THE X-FILES

01.20 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)

02.20 ΣΤΡΑΣ (Ε)

03.20 MOBILE FUN(Ε)

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ατιμασμένη»

ALPHA
Τηλ. 010-4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!

13.05 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.05 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

17.05 ΜΠΟΡΩ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)

02.00 THIRD WATCH

03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)

MEGA
Τηλ. 010.6980.900

06.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

15.00 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)

15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ

16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ

17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ

18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 CAMERA CAFE

21.10 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ

22.00 Η ΦΑΡΜΑ

22.50 ΦΕΥΓΑ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρισέ μου τ' άστρα»

03.30 BAR (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 010-3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA

12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.35 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ

17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ

18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντεμολίσιον Μαν»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χτύπημα του λιονταριού»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στη διαφθορά»

04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org