Παρασκευή 30 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κρήτη»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Δ. Μητροπάνο και Δ. Μπάση

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.05 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η επερώτηση του ΚΚΕ στη Βουλή για τα ναρκωτικά

19.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου. Θέμα: Εργα Μιχάλη Λιαρούτσου

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στην Κατίνα Παξινού. Με την Σοφία Αδαμίδου (β' μέρος)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Οικονομική κρίση»

22.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους «Χάνομαι γιατί ρεμβάζω»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) «Ερωτόκριτος»

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)

09.00 HANDY MANNY

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

13.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Από δεύτερο χέρι»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ (Ε)

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά

20.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ (Ε)

21.00 EROICA (Ε)

21.45 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)

23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - ΓΑΛΛΙΑ

23.30 ΤΟ ΠΕΝΤΑΚΟΣΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΑΤ Ντοκιμαντέρ

24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε) Σειρά

Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ (Ε) «Αντανακλάσεις του Σεβάχ»

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Γουατεμάλα» (Μέρος 2ο)

20.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ «Γιάννης Μαρκόπουλος» (Μέρος 2ο)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία της σκιάς»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Κολοράντο και Γιούτα»

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 Ο ΛΥΚΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

11.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Κωνσταντινούπολη»

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Προκριματικά Euroleague «ΠΑΟΚ - Γαλατά Σαράι»

19.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Χειρουργική από το Α ως το Ω»

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε την πρώτη του μηνός»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ «Νοθευμένο πετρέλαιο»

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

19.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Ερωτική δραματική σειρά

23.00 GREY'S ANATOMY (Ε) ιατρική σειρά

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

10.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

11.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE'S FOOD REVOLUTION

15.00 KITCHEN NIGHTMARES U.K.

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λαμπρούκος μπαλαντέρ»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «28 μέρες μετά»

01.15 THE BIG GAME (Ε)

02.15 FASHION FEVER

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

10.50 MASTER CHEF (Ε)

13.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 SINGLES 3 (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ & ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.10 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 BREAKING BAD Ξένη σειρά

01.45 ΙΧΝΗ (Ε)

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yin-Yang-Yo!», «Τα στρουμφάκια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR

15.45 ΜΙΛΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Περιπετειώδης σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Superman: Η επιστροφή»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένα χρόνια»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γρουσούζηδες μα τρελά ερωτευμένοι». Κωμωδία




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org