Παρασκευή 30 Ιούνη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 27
Τηλεόραση

TV
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Ενα ταξίδι στις πανέμορφες γωνιές της Πελοποννήσου

11.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ

19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

20.00 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ο Θανάσης Παπαρήγας φιλοξενεί τον συγγραφέα Τριαντάφυλλο Γεραζήση, σε μια συζήτηση για το τελευταίο του βιβλίο «Ανταρτόπουλο στο Δημοκρατικό Στρατό Ελλάδας» - Το χαμένο ημερολόγιο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)

ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ

07.15 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ

07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

08.00 ΤΣΙΠΜΑΝΚΣ

08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ

09.00 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ

12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.05 ΜΙΚΡΟΓΡΑΦΙΕΣ

15.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.20 ART ATTACK

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ

18.45 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ

21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Φάνι και Αλέξανδρος»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)

00.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί άγγελοι»

02.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

02.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πολυτεχνίτισσα»

04.30 ΑΥΛΑΙΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;», «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

06.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (Ε)

07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;

10.01 ΓΕΩΛΟΓΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΧΩΡΟ «Φράγματα»

10.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Από τη Σαπφώ στην Κασσιανή»

11.01 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ (Ε)

11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Καναδάς»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΡΥΘΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΙ

14.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ «Στέλιος Τατασόπουλος»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ART NET

19.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ (Ε)

19.30 ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ Ε΄ ΣΥΝΟΔΟΥ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ Απευθείας μετάδοση (* Το πρόγραμμα θα διαμορφωθεί αναλόγως)

22.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

00.35 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ευγένιος, αγνώστων λοιπών στοιχείων»

  • Τοπρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζεται εμβόλιμα η εκπομπή «Με τη φωνή του συγγραφέα»
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00 και 12.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

09.00 ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ

09.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ «Λάμπες μεταλλωρύχων»

09.45 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΕΣ ΕΞΙΣΩΣΕΙΣ

10.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Ρωμαϊκή εποχή Β΄»

10.30 ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

11.00 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

11.30 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

12.00 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕ

12.30 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ

14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ

18.00 ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

20.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

21.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιδί της ζούγκλας»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρτούς»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.25 SUPER GAME

13.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ

22.05 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ

23.00 SUPER GAME

23.05 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

23.10 IAAF GOLDEN LEAGUE

01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα των ζωντανών - νεκρών»

04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γνώριζε πολλά»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ

11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Πακίτα»

16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ

17.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ

18.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ

19.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ

21.45 ΤΣΑ!..

22.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομα δική σου»

04.30 ΑΛΦΑ ΚΑΙ... (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (Ε)

01.30 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ (Ε)

02.30 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)

04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.45 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

18.50 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

22.15 Ο, ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύγκρουση με τη CIA»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα του κακού»

03.30 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ

04.10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

11.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

16.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

18.30 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ (Ε)

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δίδυμοι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Καρλίτο»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την Εϊμι»

04.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org