Κυριακή 30 Δεκέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ 31/12
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΔΟΥΛΕΙΕΣ

08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΛΙΝ

09.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

09.15 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ

10.15 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΤΕΝΤΕΝ

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέλεια Χριστούγεννα του Αρθουρ» Κινούμενα σχέδια

19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»

22.30 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ - ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ

23.20 ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ «Η Αθήνα γιορτάζει»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scoop»

02.10 ΤΟ ΠΑΛΤΟ (Ε) Ελληνική τηλεταινία

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΟΙ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

17.00 ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ, ΜΙΑ ΦΟΡΑ Παραμύθι του Ευγένιου Τριβιζά

17.30 ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Ν' ΑΓΓΙΞΕΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΤΑ ΦΑΝΤΟΣ ΤΗΣ ΜΙΣΙΑ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίχτρα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής

23.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ Εορταστική εκπομπή

23.50 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΘΗΣΕΙΟ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

00.05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μύθος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (E)

08.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

09.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

12.50 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ CHUCK (Ε)

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε) «Κωνσταντινούπολη»

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

19.00 Ο ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ σώζει τον Αϊ-Βασίλη»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

01.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ

03.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ CHUCK (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρονικά του Σπάιντεργουϊκ»

23.00 Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΒΡΑΧΩΝ «Σεπτέμβριος 2012» Συναυλία

01.30 ΑΝΟΔΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ Μουσικό πρόγραμμα

03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΕΝΑ - ΑΝΤΩΝΗ ΡΕΜΟΣ Μουσικό πρόγραμμα

05.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

06.50 FRAZIER

07.15 BABALOU (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 STARS SYSTEM (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Ο βιοπαλαιστής στη στέγη»

00.45 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Casablanca Music Hall: Πολύ blabla και Chachacha»

04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά

17.50 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής

23.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Τόμας το τρενάκι», «Πέπα το γουρουνάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου»

09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρελόγατες του Χόλιγουντ»

11.00 BUGS BUNNY

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη χώρα των μαγικών πλασμάτων»

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου και το τέρας του Λοχ Νες»

16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου 2»

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο φεγγάρι» Κινούμενα σχέδια

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Τρώει story 30 τώρα»! Επιθεώρηση

00.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - «FEVER»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Odean's 11»

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/12
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Πρέσπες»

11.00 Η ΕΡΤ Σ' ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

11.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

12.00 ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΒΟΥΝΑ

13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ «Το πρωτοχρονιάτικο Αλάτι της γης»

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Miss Potter»

16.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

17.20 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΣΑΒΑΝΑ Ντοκιμαντέρ

18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ: «Πόλεμος και ειρήνη»

20.00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

Στις 20.40 ακολουθεί συζήτηση, την οποία συντονίζει ο Νίκος Μεγγρέλης

21.10 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ Ντοκιμαντέρ

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αβάνα, χαμένη πόλη»

00.45 ΟΙ ΝΥΜΦΕΣ ΤΟΥ HINDU KUSH

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ 2012

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Πολιτιστική εκπομπή

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ (Ε)

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής

20.00 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλέξανδρος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αόρατο ξίφος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ «Παλιές και νέες ιστορίες»

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε) «Ιστορία της πόλης - Νοσταλγικό σεργιάνι»

11.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ

14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Μύλος των ξωτικών - Το χωριό του Αϊ Βασίλη στα Τρίκαλα»

18.00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ (Ε) «Ζάχαρη»

18.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμμορία εραστών»

21.00 BALKAN EXPRESS

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του έρωτα»

01.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε δω ξανά»

03.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

06.40 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

08.40 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

09.40 WIPE OUT (Ε)

10.40 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

11.50 BLACK OUT (Ε)

12.50 SUPER GAME

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρτι φαντασμάτων»

15.30 OREO COOKIENG Εκπομπή ζαχαροπλαστικής

15.45 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.00 DANCING WITH THE STARS Μουσικοχορευτικό talent show

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.30 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM

15.15 JAMIE'S AT HOME CHRISTMAS SPECIAL Εκπομπή μαγειρικής

16.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΑΝ - Making of

18.00 MR BEAN

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Epic movie»

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός swordfish»

00.30 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 CSI, MIAMI Σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

11.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αληθινός Αγιος Βασίλης»

16.50 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

18.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή σε fast forward»

23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδέλφια για κλάματα» Α' τηλεοπτική προβολή

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή σε fast forward» (Ε)

04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch» «Η λαμπερή ζωή της Barbie» «Barbie: τα πιο γλυκά Χριστούγεννα», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Generator Rex», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά υψηλής κοινωνίας»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Χριστούγεννα του τρελού θηριοτροφείου»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χιονάνθρωπος»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Serenity»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παρουσιαστής: ο μύθος του Ρον Μπέργκεντι»

ΤΡΙΤΗ 01/01
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ

08.30 ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΔΟΥΛΕΙΕΣ

09.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

09.30 ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ

10.00 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ - ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ: ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ (Ε)

11.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ

11.40 ΜΙΚΡΑ ΠΟΡΤΡΕΤΑ «Αγάπη Τριανταφυλλίδη - πιάνο»

12.10 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ Απευθείας μετάδοση

14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέλεια Χριστούγεννα του Αρθουρ» Κινούμενα σχέδια

16.15 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.40 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός Νικόλας» Α' τηλεοπτική προβολή

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»

20.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕς ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ «Βαγγέλης Κορακάκης»

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες»

23.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μόνον της ζωής του ταξείδιον»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΑ (Ε) «Δεύτερη Συμφωνία» του Γκούσταβ Μάλερ

07.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (Ε) «Η Δόμνα και τα εγγόνια της»

08.30 ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΑ ΧΩΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑΣ (Ε)

09.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΟΛΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ Ντοκιμαντέρ

10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαμπρίνα, η μικρή μάγισσα, φίλοι για πάντα» Κινούμενα σχέδια

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ (Ε)

13.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

17.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΟΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΩ Σειρά

23.00 ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ Μίνι σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κελεπούρια» Α' τηλεοπτική προβολή

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

06.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε) «Κωνσταντινούπολη»

11.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ (Ε)

14.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)

18.00 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ «Αλεύρι»

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παλικαράκια της παντρειάς»

20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκρουτζ - Χριστουγεννιάτικη μπαλάντα» Μουσικοχορευτική

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΚΟΝΤΣΕΡΤΟ

01.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ (Ε)

01.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

02.30 ΣΜΥΡΝΑΙΙΚΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ

04.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

05.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)

06.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

07.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bebe's kids»

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέρατα και εξωγήινοι» Κινούμενα σχέδια

00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ

02.15 «20 ΧΡΟΝΙΑ ΦΟΙΒΟΣ» (Ε) Μουσικό πρόγραμμα

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

- ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 FRAZIER

07.15 BABALOU (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ - Εορταστικό

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος - ρουκέτα»

23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 JUDGING AMY

04.30 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννι 2»

08.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Γκάρφιλντ στο διαγωνισμό ταλέντων» Α' τηλεοπτική προβολή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζούλι και Τζούλια» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του ρυθμού» Α' τηλεοπτική προβολή

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννι 2»

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Τόμας το τρενάκι», «Πέπα το γουρουνάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου»

09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαγικό σπαθί»

11.00 BUGS BUNNY

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέβη κάποια Χριστούγεννα»

14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου και η μάγισσα - φάντασμα»

16.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μικρή πριγκίπισσα»

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυρμηγκοϊστορίες»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα στα τέσσερα»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίος & Πολιτεία»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑΑ «Ρ 2»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κατάσκοποι που ήρθαν από τη ζέστη»

ΤΕΤΑΡΤΗ 02/01
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΔΟΥΛΕΙΕΣ

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ

10.30 ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ - ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΕΣ

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.00 ΤΖ. Μ. Γ. ΤΕΡΝΕΡ Ντοκιμαντέρ

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΝΕΕΣ ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «Γράμμος»

21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε) Σειρά

22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Ιάκωβος Καμπανέλλης -1957»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπίτι με θέα»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ «Ολυμπιακοί Αγώνες»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΖΑΝ ΜΙΣΕΛ ΜΠΑΣΚΙΑ Ντοκιμαντέρ

23.00 ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ Μίνι σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην το πεις ούτε του παπά»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (E)

08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΣΧΕΔΙΟ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 JUSTIN BIEBER: ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκατό χιλιάδες λίρες»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΥΠΟ ΕΡΕΥΝΑ

01.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής

22.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ Σειρά

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 FRAZIER

07.15 BABALOU (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»

22.30 ΕΦΙΑΛΤΗΣ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

23.30 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

00.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 JUDGING AMY

04.30 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά

17.50 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θρύλοι του πάθους»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

04.30 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Τόμας το τρενάκι», «Πέπα το γουρουνάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου»

09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάτμαν του μέλλοντος: η επιστροφή του Τζόκερ»

11.00 BUGS BUNNY

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Δελτίο στη Νοηματική

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα σκληρό φιλί για καληνύχτα»

00.30 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

01.30 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dexter's laboratory ego trip» Κινούμενα σχέδια

ΠΕΜΠΤΗ 03/01
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)

10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ

10.30 ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ - ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΕΣ

11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.30 ΣΑΡΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.00 IN MONDRIAN'S STUDIO

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά

19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Δημήτρης Πικιώνης: η ανάγκη του κοινού και του κύριου»

21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε) Σειρά

21.45 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Ανατολού Εφές - Παναθηναϊκός» Απευθείας μετάδοση

23.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 5ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE - ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

17.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Σειρά

23.00 ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ Μίνι σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακραίες καταστάσεις»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (E)

08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε) «Εύβοια»

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΣΧΕΔΙΟ

10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ

19.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις κούκλες κι εγώ»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 CINEMANIA

01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

01.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής

22.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ Σειρά

23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 FRAZIER

07.15 BABALOU (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ - Best of

23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 JUDGING AMY

04.30 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 H NTANTA (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά

17.50 SILA Σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 CREATURE COMFORTS

02.15 10ITEMS OR LESS

02.45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

03.45 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Τόμας το τρενάκι», «Πέπα το γουρουνάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου»

09.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάφι Ντακ, η ταινία: στο νησί της φαντασίας»

11.00 BUGS BUNNY

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Δελτίο στη Νοηματική

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναι σε όλα»

00.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας

01.15 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός εκδικητής»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1/2013
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κος ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ

10.30 ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ - ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΕΣ

11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)

13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ

14.00 ΑΡΘΟΥΡ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ

15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ

16.30 ΣΑΡΛΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ

17.00 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΠΟΛΤΑΝΣΚΙ

18.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε) Σειρά

19.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ Ντοκιμαντέρ

20.00 ΣΗΜΕΙΟ ART

20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Γιώργος Παπαστεφάνου»

21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ Σειρά

22.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ Β' Φάση

24.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ

17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 FALCON Σειρά

23.00 ΤΙΤΑΝΙΚΟΣ Σειρά

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελευταία ευκαιρία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)

17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

17.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ (Ε)

19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μεγαλοκαρχαρίας»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

01.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ

02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ADANALI

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ

22.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ

23.15 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ Σειρά

00.15 ΒΡΑΔΥ Με τον Πέτρο Κωστόπουλο

01.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

02.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Grace is gone»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

06.30 FRASIER

07.15 BABALOU (Ε)

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND

10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Εορταστικό) Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ασπροδόντης 2: Ο μύθος του άσπρου λύκου»

23.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Σειρά

00.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε) «Αγγελικά πρόσωπα»

01.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 JUDGING AMY

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ

17.50 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 MASTERCHEF

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγχειρίδιο χωρισμού»

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 CREATURE COMFORTS Σειρά

02.00 10 ITEMS OR LESS Σειρά

02.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)

03.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

04.30 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 TRUST ME Δραματική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes», «Tom and Jerry kids», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου»

09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν: Ο ιππότης του Γκόθαμ»

11.00 BUGS BUNNY Παιδική σειρά

11.30 FLORICIENTA Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 THE VIMPIRE DIARIES Νεανική σειρά

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σύνορα της καρδιάς» Α' τηλεοπτική προβολή

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γίγαντας»

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2013
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ

09.00 SONIC UNDERGROUND

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ

10.00 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ

10.45 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε)

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) «Ραγκουτσάρια Καστοριάς»

14.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ (Ε)

16.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

20.00 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

20.30 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ (Ε)

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα και η άλλη»

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αξιότιμοι κλέφτες»

00.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Human Touch & Μπάμπης Παπαδόπουλος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 ΤΑΜΑΤΑ - ΔΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ

14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

19.05 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ Σειρά (Ε)

20.00 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ Σειρά (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΝΟΚΙΟ

09.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)

09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολλυάννα»

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

14.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

15.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

18.00 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άντρας με φιλότιμο»

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέφερσον στο Παρίσι»

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν χορεύω πια»

04.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

06.30 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ (Ε)

08.30 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

09.30 WIPE OUT (Ε)

10.30 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

11.40 OREO COOKIENG (Ε)

11.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ιατρική εκπομπή

12.50 SUPER GAME

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 SUPER GAME

13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Secrets of the furious five» Μεταγλωττισμένη ταινία

14.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kung Fu Panda Holiday» Μεταγλωττισμένη ταινία

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scared Shrekless» Μεταγλωττισμένη ταινία

15.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού του έρωτα»

23.50 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+

01.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

02.10 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pathology» Α' τηλεοπτική προβολή

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.40 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 AMERICAN IDOL

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 OLIVER'S TWIST (Christmas) Εκπομπή μαγειρικής

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία απ' το Σικάγο»

16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lucky you»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγοί αίματος»

01.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 JUDGING AMY Σειρά

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωρα για σερφ» Κινούμενα σχέδια

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 MASTERCHEF

22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλαβίζοντας το όνειρο»

00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντίκι που βρυχάται»

02.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ (Ε)

03.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)

04.30 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Σκούμπι Ντου»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γυναίκες του Στέπφορντ»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 JOEY Κωμωδία

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 GOSSIP GIRL Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελανόκαρδος»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στριπτίζ»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέρω ποιος με σκότωσε»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org