15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Το βιβλίο και εμείς: Μια φορά ήταν η κωλοτούμπα. Το πιο όμορφο ταξίδι. Ο μικρός δραπέτης
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... με ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τον σκηνοθέτη Γιάννη Καραπιπερίδη για τη δουλιά του, τη μικρού μήκους ταινία κλπ.
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα από την κοινοβουλευτική δραστηριότητα της χρονιάς που πέρασε - μέρος 1ο. Επιμέλεια: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τον Θανάση Παφίλη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ για το Ευρωπαϊκό Αριστερό Κόμμα
23.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου παρουσιάζει τη θεατρική παράσταση «Δάφνες & Πικροδάφνες» από το θέατρο ΚΑΡΕΖΗ. Φιλοξενεί τους συντελεστές Κώστα Καζάκο, Γιάννη Μόρτζο, Γιάννη Καρατζογιάννη και Θάνο Καλιώρα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ «Γκράχαμ Νας» (Ε)
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Η γραμμή Μαζινό»
12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βενετία»
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ
15.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 2003 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 2003 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ (Συνέχεια)
20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ανόι»
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Γκρέτα Γκάρμπο»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΡΧΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ «Αίγυπτος, η γη των θεών» (Δ` μέρος)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Παρακαλώ γυναίκες μην κλαίτε»
01.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
03.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
04.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ (Ε)
04.30 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
05.15 NATIONAL GEOGRAPHIC
06.15 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός, παλαβός και Βέγγος»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 OLYMPIC TROPHY
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αντιπρόεδρος»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ Σειρά
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ Σειρά
09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ Ντοκιμαντέρ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 DESIGN 100% (E)
12.30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΗ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Λοιπόν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για όλα»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ε.Τ. ο εξωγήινος»
23.15 MISSION
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΣΤΟ ΛΥΚΑΒΗΤΤΟ
02.00 MISSION (E)
03.00 EASY GAME
03.20 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η όπερα της πεντάρας»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις επιθυμίες»
23.30 TALK SHOW
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2003
02.30 THIRD WATCH
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
23.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του φίλου μου»
02.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ (Ε)
03.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΛΑΟΥΡΑ
17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος για το Ελ Ντοράντο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλούσιοι και φτωχοί»
01.15 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ Σειρά
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάρνι»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ