08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) O δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συζητά με τον Ορέστη Κολοζώφ, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, για τις τελευταίες εξελίξεις σχετικά με τον ιμπεριαλιστικό πόλεμο
09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Πασακυριάκος συζητά με τους: Γιάννη Πυργιώτη, εντεταλμένο σύμβουλο και μέλος του ΔΣ της Οργανωτικής Επιτροπής Ολυμπιακών Αγώνων 2004 και Γιώργο Μαγγανά, μέλος της Επιτροπής Ολυμπιακών Αγώνων της ΚΕ του ΚΚΕ, για τα συμπεράσματα από τον έλεγχο της Συντονιστικής Επιτροπής της ΔΟΕ για την πορεία της προετοιμασίας των αγώνων του 2004
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Μια εκπομπή με ιατρικά θέματα, που απασχολούν. «Πρόληψη ειδικών λοιμώξεων». Ομιλητές: Γ. Παπαευαγγέλου, Ουρ. Μαρσέλου - Κιντή
16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Τα τελευταία άγρια ζώα: Το θαλάσσιο λιοντάρι
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή συζητάει με τους καλεσμένους του, για τα προβλήματα των εκπαιδευτικών στην Ιδιωτική Εκπαίδευση
19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Θα παρακολουθήσετε το πρώτο μέρος της παρουσίασης του βιβλίου της καθηγήτριας Οικονομίας του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Μαρίας Νεγρεπόντη - Δεληβάνη, «Συνωμοτική Παγκοσμιοποίηση», που έγινε στην αίθουσα Γερουσίας της Παλαιάς Βουλής την Πέμπτη 8 του Νοέμβρη
20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ Ο Χρήστος Μαργανέλης, που συντονίζει σήμερα την εκπομπή, συζητάει με τους: Θανάση Αλεξόπουλο, γραμματέα της ΠΑΣΚΕΒΕ, Δημήτρη Μάο, πρόεδρο της ΔΑΚΜΕ, Μπάμπη Μηνά, υπεύθυνο Επιμελητηρίων της ΔΗΚΕΒΕ και Δήμο Ευφραιμίδη, υπεύθυνο Επιμελητηρίων της ΑΣΚΕΒΕ, για τα προβλήματα των ΕΒΕ και συγκεκριμένα το ζήτημα των επιμελητηρίων
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητά με εκπροσώπους φορέων, που διοργανώνουν το Ολονύχτιο Βήμα Καταγγελίας, για την ελληνική εμπλοκή στον άδικο πόλεμο και τη στάση του λαϊκού κινήματος. Απευθείας συνδέσεις με το χώρο έξω από την αμερικάνικη πρεσβεία
23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου συναντά τον Οδυσσέα Χατζόπουλο στον εκδοτικό οίκο «ΚΑΚΤΟΣ» και συζητούν, για την αρχαία ελληνική γραμματεία, για την ελληνική γλώσσα και τη γνωστή πρόταση της Αννας Διαμαντοπούλου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 TV MARKET
01.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.30 ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΥΠΙΟΥ ΤΟΙΧΟΥ
20.20 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Η ΦΩΝΗ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Το Χίντενμπουργκ φλέγεται»
01.40 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
02.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
04.00 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Κίνα»
14.00 ΟΙ ΚΕΛΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ «Τα ηρωικά χρόνια»
19.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ (Ε)
19.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
20.30 ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 επίΛΟΓΟΣ
23.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Sitcom»
08.01 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.30 8 1/2
11.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
11.30 BALKAN MAGAZINE
12.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑ «Φως»
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3
18.00 ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.45 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Ζ)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Man to man»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 BIG BROTHER
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΕ Χ-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη χώρα της ακολασίας»
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.30 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
11.05 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη»
23.30 ΚΟΝΝΕ!
00.30 TWIST!
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανατηφόρα γενιά»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξίφος της τιμής»
05.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 PLAY
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεισμός στη Νέα Υόρκη»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «9 1/2 εβδομάδες ΙΙ: Ερωτας στο Παρίσι»
03.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FASHION TV
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος μπαμπάς»
22.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πληρωμένα εγκλήματα»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο καλοκαίρι»
04.00 ΛΟΓΙΑ STARATA (E)
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ