08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η μαγική σπίθα» - «Ντέλφι» - «Μικρό μου πόνι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Αρη Μπαφαλούκα με αφορμή την ταινία του «Μηδέν θετικό»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
07.25 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.45 ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΡΕΤΑΝΟΙ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV (E)
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
19.00 ΕΥΡΩΒΟΛΕΪ 2005 «Ισπανία - Ελλάδα»
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Ινγκμαρ Μπέργκμαν «Η έβδομη σφραγίδα»
* Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη.
07.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑΣ Ντοκιμαντέρ
08.00 ΤΟΠΟΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ
10.15 ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΜΕ ΠΡΟΙΚΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΗ ΙΕΡΟΣΟΛΥΜΩΝ κ. ΘΕΟΦΙΛΟΥ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στρατιώτης δίχως στολή»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (Ε) Σειρά
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξιλέωση»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία του Ρόμπικον»
07.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
08.00 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΕΛΙΟΤ Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ Κινούμενα σχέδια
09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.30 ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ
10.40 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ
11.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
11.30 Ο ΤΥΠΟΣ ΤΩΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
12.00 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΔΙΑΣΩΣΗ
15.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2002
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ
21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χρόνια της αθωότητας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΙ ΔΕΡΒΙΣΗΔΕΣ
06.00 Ο ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑΣ Κινούμενα σχέδια
06.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε) Σειρά
07.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε) Σειρά
08.00 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε) Σειρά
11.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
11.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστής σε τιμή ευκαιρίας»
16.45 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε την πρώτη του μηνός»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Απάτα τον πλησίον σου»
23.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζήτηση»
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.55 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕ ΕΡΩΤΑ Ξένη σειρά
02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.20 MOBILE FUN
04.00 ΜΑΛΚΟΛΜ Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ Ξένη σειρά
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σέρλοκ Χολμς και το μυστικό όπλο»
06.30 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδικη κατάρα»
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 ΝΙΚΗΤΑ
18.00 candid camera
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΓΕΩΡΓΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Τουρκία - Δανία»
23.00 MAD PRESENTR COCA COLA SOUND WAVE FESTIVAL
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μαύρα φεγγάρια του έρωτα»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
06.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (Ε) Σειρά κινουμένων σχεδίων
07.15 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
08.15 HORIZONS
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.45 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά
12.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαύρος σίφουνας»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
18.30 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός»
23.00 I LOVE TV (E)
00.15 BEWITCHED - THE MAKING OF
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμοι Ορκοι»
02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάτια της Λόρα Μαρς»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΚΑΡΕΝ ΣΙΣΚΟ
17.30 CALIFORNIA TEENS
18.30 SURVIVOR
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πτήση κόνκορντ, απειλή στα 20.000 μέτρα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίζοντας με τον θάνατο»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The watcher»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του βρικόλακα»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ