Πέμπτη 3 Μάη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 3/5
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Τα πουλιά βομβητές»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 Θα μεταδοθεί η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του ΚΚΕ στο Πεδίον του Αρεως

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Πώς δενότανε το ατσάλι» (3ο)

18.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αντιστασιακά τραγούδια με τον Γιάννη Θωμόπουλο

19.00 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012

20.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Χιλή, Νερούντα»

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2012

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)

08.30 ΑΡΘΟΥΡ (Ε)

09.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

09.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ

10.00 ΤΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ (Ε)

10.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΧΑΡΑΚΤΙΚΗΣ (Ε)

11.00 ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΟΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΟΙ (Ε)

12.00 ΟΜΙΛΙΑ «ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ»

13.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - «ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ»

14.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - «ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ»

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ Παιδική εκπομπή

15.00 ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (Ε)

15.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

15.40 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - «ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ»

17.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

18.00 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ

18.30 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - «ΟΑΚΚΕ»

19.30 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΥΡΙΖΑ

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος της Τούγια» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

Αφιέρωμα στην Παγκόσμια Ημέρα Ελευθερίας του Τύπου

23.45 ΠΕΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (Ε)

01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)

02.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΗΜΕΙΟ ART

19.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Χρήστος Σαρακατσιάνος»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΣ ΝΔ

20.00 ΗΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ (Ε)

20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Οδός Φλέμινγκ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ 2 Ενημερωτική εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι: Η λύτρωση»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (Ε)

08.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ

09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

09.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

10.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (E)

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 BURT WOLF: ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ

16.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Πολιτική εκπομπή

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.25 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γυναικάς»

21.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2012 - ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ

00.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)

03.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

04.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)

05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 PROJECT RUNWAY

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Κοινωνική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 PLAY AND WIN

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 WIPE OUT (Ε)

18.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

19.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GALILEO Εκπομπή γνώσεων

22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΙ ΩΡΑΙΟΣ Σειρά

23.00 ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ (Ε)

24.00 ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ

01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 LIVE QUIZ

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 FRASIER

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.30 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά

10.30 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΠΑΣΟΚ

11.30 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΝΔ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

24.00 ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ Ενημερωτική εκπομπή

01.15 CSI, LAS VEGAS Αστυνομική σειρά

02.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

11.30 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.00 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΑΛΠΗΣ

16.10 10ΛΕΠΤΑ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Δραματική σειρά

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Σειρά

22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)

23.10 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμιος στρατιώτης: η επιστροφή»

02.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)

03.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Πόκεμον», «Angel's friends»

08.00 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE (Ε)

09.50 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

11.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑ Εκπομπή μαγειρικής

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λυκόφως»

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμεση δράση»

04.30 THE CLOSER Αστυνομική σειρά




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org