ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.35 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, SPEEDRUNNER II 12.00 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15.00 Αστυπάλαια, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Ρόδο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 10.45 Σύρο, Μύκονο, Τήνο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΚΡΗΤΗ Ι 21.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Μήλο, Χανιά, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.
ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 07.25 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 5 07.30 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.35 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, SUPERFAST XII 15.30 Ηράκλειο, ΡΟΔΑΝΘΗ 17.00 Μήλο, Θήρα, Ηράκλειο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, Ρόδο, SARDINIA VERA 17.15 Εύδηλο, Αγ. Κήρυκο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΝΗΣΟΣ ΧΙΟΣ 18.30 Σύρο, Μύκονο, Χίο, Μυτιλήνη, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΝΗΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ 19.45 Πάρο, Νάξο, Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.