Σάββατο 3 Νοέμβρη 2012 - 2η έκδοση
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11
ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 SONIC UNDERGROUND (Ε)

09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ (Ε)

10.00 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

11.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε) «Αμερικανική τοιχογραφία»

11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

13.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Κρήτη»

14.30 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Γεύση από μέλι»

16.40 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ε)

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Πανελευσινιακός - Αρης» Απευθείας μετάδοση

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 «Νατάσσα Μποφίλιου - Ερνεστο Βαλβέρδε»

20.15 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΕΑΤΡΟΥ ΕΓΚΩΜΙΟΝ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φαντάσματα του Γκόγια»

24.00 53ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ (Ε)

01.40 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Μπιενάλε Κωνσταντινούπολης: ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ"»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ (Ε)

11.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 MEDITERRANEO

13.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Μιχάλης Σουγιούλ»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

16.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε) «Εξω από τα δόντια»

17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ Σειρά (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)

01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Σπύρος Ιακωβίδης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ

07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ

08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE

08.30 ΝΕΑΡΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ

09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Το νησί Ustica, Ιταλία»

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ

16.00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ: ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ

18.00 2 ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ «ΠΑΟΚ - Περιστέρι» Απευθείας σύνδεση

21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας εντιμότατος κλέφτης»

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)

09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

11.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά

12.00 PROJECT RUNWAY

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαρλότ, η αραχνούλα»

15.30 COOK SMART BY COCA COLA

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Χάπι End»

00.20 PRIVATE PRACTICE

01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ

03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jackass: the movie» Α' τηλεοπτική προβολή

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

08.00 DOGS 101 (Ε)

09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ ποτ στον έρωτα»

16.15 THE KING OF QUEENS

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 OLIVER'S TWIST

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομακτικά μυστικά»

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομακτικά μυστικά»

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)

10.40 BIG BANG (Ε)

11.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ: Η νέα γενιά»

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU

18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA

19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Spiderman»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυνηγημένοι»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 MASTERSHEF (Ε)

03.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)

05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 CHUCK

06.45 STARLAND «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των έντεκα»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.50 SMALLVILLE Νεανική σειρά

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 GOSSIP GIRL Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχετε μήνυμα στον υπολογιστή σας»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της βίας»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πουλιά»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org